Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καισαρικη στο παπαγεωργιου -τεβε


demi

Recommended Posts

θα θερμοπαρακαλουσα οποια κοπελα γνωριζει ποσο στοιχιζει η καισαρικη με ασφαλιση τεβε στο παπαγεωργιου θεσ-νικης..

και οποιαδηποτε αλλη πληροφορια ευπροσδεκτη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση...δεν ξερω με το τεβε τι γινετε αλλα ειναι πολυ ξεφτιλα ταμειο και λεω μπας και πατησω την μπανανοφλουδα και πληρωσω το δημοσιο νοσοκομειο ως διαβαλκανικο?

να σκεφτεις οτι θα παρω απο το τεβε 830 ευρω πισω..τιποτα αλλο !!!ελεος δηλ και πληρωνω 760 το διμηνο...

Link to comment
Share on other sites

ki εγω παπαγεωργ.καισαρικη τετρακληνο δεν με χαλασε καθολου γτ ειναι τεραστια τα δωματια πεντακαθαρα ολα πολυ θετικα και οι μαιες καλες δεν πληρωσα τπτ δραχμη ...εε!μαλλον ευρο τπτ!αλλα εχω κι εγω ικα.γτ δεν περνεις ενα τηλ. εκει να ρωτησεις?και αν σου βγαινει (που δεν το νομιζω)διαβαλκανικο παλι παπαγεωργειου να προτιμησεις γτ ειναι κλασεις ανωτερο!!με το καλο!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το ικα ειναι καλυτερα τα πραγματα...τωρα πηρα τηλ και μου ειπαν οτι το 4κλινο 400 ευρω χωρις ψυγειο και tv...

το δικλινο 600 αλλα δεν εχει ποτε ελευθερα δωματια...

αυτα τα νεα ...ευχαριστω που απαντησατε ...πολυ αγχος με εχει πιασει...μα παρα πολυ..

στο 1 παιδι ειχα παει πολυ χαλαρα...τωρα επειδη ξερω τι με περιμενει ...αγχωθηκα φρικτα..

Link to comment
Share on other sites

με το ικα ειναι καλυτερα τα πραγματα...τωρα πηρα τηλ και μου ειπαν οτι το 4κλινο 400 ευρω χωρις ψυγειο και tv...

το δικλινο 600 αλλα δεν εχει ποτε ελευθερα δωματια...

αυτα τα νεα ...ευχαριστω που απαντησατε ...πολυ αγχος με εχει πιασει...μα παρα πολυ..

στο 1 παιδι ειχα παει πολυ χαλαρα...τωρα επειδη ξερω τι με περιμενει ...αγχωθηκα φρικτα..

kai πολυ φυσιολογικα εχεις αγχος!δεν πειραζει νομιζω απο αυτα που διαβαζω εδω και αυτα που ακουω γενικα οτι το σωμα αντιδρα καλυτερα σε επομενες κτ οποτε αν σε βοηθαει νομιζω οτι τελικα θα ερθουν ολα ποιο καλα και γτ δεν θα τραβηξεις τους πονους ποιο μπροστα και γτ ξερεις τι θα γινει χειρουργ.ανανηψη οποτε αν δεν θα πονας και την πρωτη μερα οπως πονουσες γτ εγω τα ειχα δει ολα τοτε ολα καλα!εχουν μεσα στην ανανηψη πλασμα οθονες για να βλεπουν την καρδια σου κουβερτουλες ηλεκτρικες αυτοματο πιεσομετρο και αν πετυχεις και κανα δυο ακομη κοπελες σε ανανηψη ή με προκληση που περιμενουν για γεννα θα ειναι τελεια!και μην ξεχνας κιολας βρε!θα εχεις το μωρακι σου στην αγκαλια σουυυυ!!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ βρε κουφετακι μου..ισως επειδη η πρωτη καισαρικη ηταν αθλια οπως και ογιατρος γιαυτο να ειμαι επηρεασμενη αρνητικα..

φυσαω ξεφυσαω ολη την ημερα και να σκεφτεις εχω εναν μηνα ακομα...

αθλια ψυχολογια ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...