Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΩΤΣΙΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΟΝΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΠΛΩΝΟΤΑΝ.ΜΗΠΩΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όποτε δεν τον νοιώθεις να τρως λίγη σοκολάτα...του προκαλεί υπερένταση... εγώ όποτε δεν την ακούω την δικιά μου ξαπλώνω και όταν ήταν μικρότερη κουνούσα λίγο την κοιλιά μου... βέβαια αυτό δεν ξέρω αν ήταν πολύ καλό αλλά για την σοκολάτα το ξέρω σίγουρα...

Zzlwp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω για σοκολατα ξερω elzu και επισης να βγεις εξω με τη κοιλιτσα ξεσκεπαστει για να κρυωσεις και να κλωτσησει τπ μωρο δεν γνωριζω κατι αλλο, τωρα με αγχωσε εμενα το γεγονος οτι λενε το σπερμα στο 9ο μηνα μπορει να επηρεασει τα ματια του μωρου τι θα κανω εκανα δυο φορες αλλα δεν ξερω αν ισχυει η οχι τα φωτα σας κοριτσια......................

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ. ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΩΡΙΜΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω για σοκολατα ξερω elzu και επισης να βγεις εξω με τη κοιλιτσα ξεσκεπαστει για να κρυωσεις και να κλωτσησει τπ μωρο δεν γνωριζω κατι αλλο, τωρα με αγχωσε εμενα το γεγονος οτι λενε το σπερμα στο 9ο μηνα μπορει να επηρεασει τα ματια του μωρου τι θα κανω εκανα δυο φορες αλλα δεν ξερω αν ισχυει η οχι τα φωτα σας κοριτσια......................

 

Και εγώ Χριστίνα σε όλα τα βιβλία που έχω διαβάσει και Ελληνικά και Γερμανικά όλα λένε ότι κάνει καλό...για να προκληθούν συσπάσεις και να αρχίσει πιο νωρίς ο τοκετός...

Zzlwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι απλό;;; Πως γίνεται το σπέρμα να διαπεράσει τον σάκο ή να μπει στο αίμα της μαμάς και να προκαλέσει ζημιά στα μάτια του μωρού;;; Δεν έχω διαβάσει κάτι αλλά από απλή λογική δεν νομίζω να ισχύει....

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισε αυτό μια βλακεία που μου είπε μια απίστευτη γυναικολόγος για να με πείσει οτι δεν πρέπει να γεννήσω φυσιολογικά, αλλά με καισαρική: Οτι από τα μικρόβια του κόλπου και του τραχήλου κινδυνεύει το μωρό να τυφλωθεί .... Ουδέν σχόλιον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera ja ta mikrovia ti kanete??? ego exo ligi fagura mipos ine kolpitida???ine epikindino???avrio klino 40 evdomades k den lei na vgi to agori mu...k den exo poles sispasis avto to kero anisixo...

 

Το γιατρο σου τον πηρες τηλ μπορει να οφειλεται και σε κατι αλλο ισως απο καποιο εσωρουχο που δεν πλυθηκε καλα τι να σου πω αρμοδιος για αυτα ειναι μονο ο γιατρος ποτε εχεις ραντεβου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KANONIKA SIMERA EPREPE NA IXA PAI ALLA ME PIRE TIL.K IPO OTI TA LIPSI...JA POSO??? DEN KSERO K EPISIS DEN KSERO TI NA KANO

 

μενεις θεσσαλονικη?αλλα και στη αθηνα να μενεις πηγαινε στο νοσοκομειο και πες οτι εισαι ετοιμογεννη ε βαζουν χωρις ραντεβου και πες τους οτι εχεις ξυσιμο πιστευω οτι θα σε βοηθησουν μπορει να πλησιαζει και ο τοκετος τι να σου πω....

Link to comment
Share on other sites

ENOIS NA VRASO TO XAMOMILI K NA KANO PLISIS ME TO NERO ???POS AKRIVOS GINETE ?IME K ASXETI APO AVTA///

 

 

εγω βραζω χαμομηλι το αφηνω να ειναι χλιαρο(μην καεις κι ολας)και περνω με την χουφτα(Αφου εχω πλυνει καλα τα χερια)και πλενομαι...αλλα για καλο και για κακο παρε τηλ τον γιατρο σου

Link to comment
Share on other sites

AVRIO KLINO 40 EVDOMADES TA PAO STO IPOKRATIO (EFIMEREVI)K TA TUS PO NA DO TI TA KANO...AX ANISIXO POLI

 

 

μην ανησυχεις ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι τιποτα μπορει και να ειναι σημαδι τοκετου απο γυναικα σε γυναικα διαφερει μη νομιζεις και τα γυναικολογικα μας τοσους μηνες τα εχουν παιξει τα καημενα και αυτα υπομονη φιλεναδα τελειωνουμε:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κα μενα ετσι μου λεγανε για προωρο τοκετο επειδη ο μπεμπης ειναι με το κεφαλι κατω αλλα δεν πηρα τιποτα απο φαρμακα μονο ξεκουραζομουν δεν θελω αλλα τα σιχαθηκα τωρα εχω γτασει τη 38η και περιμενωωωω

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΩΤΣΙΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΟΝΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΠΛΩΝΟΤΑΝ.ΜΗΠΩΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ?

 

εμενα ο γιατρος μου εχει πει σε τετοιες περιπτωσεις να τρωω γλυκο και να κανω μπανιο. οντως εχω παρατηρησει οταν κανω μπανιο πως κουνιεται αρκετα..

 

vuYnp3.png?qDC1Wljc

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...