Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??


Recommended Posts

Καλησπέρα!! διανύω την δεύτερη εγκυμοσύνη και όπως κάθε γυναίκα έτσι και εγώ διαπιστώνω πολλές διαφόρες στις δύο εγκυμοσύνες μεταξύ τους...

κατι το οποίο δεν μπορώ να εξηγήσω είναι το εξής...

εδώ και περίπου ενάμιση μήνα βγάζω κάτι σπυριά μεγάλα και χωρίς πύον αλλά που πονάνε αρκετά μέχρι να "πέσουν" και είναι πολύ κόκκινα και είναι σε διάφορα μέρη του σώματος..τα πρώτα 3 ήταν στον πωπό επάνω ψηλά :oops::oops: μετά έπεσαν και έχω τώρα ένα στο πρόσωπο και ένα στην ωμοπλάτη.....:confused::confused::confused:

ξέρετε τι μπορεί να είναι αυτά!?? έχει τύχει σε κάποια κοπέλα?? είναι πολύ ενοχλητικά και πονάνε αρκετά αν τα αγγίξεις...:cry::cry: και γενικά από σπυράκια στο σώμα δεν βγάζω ποτέ ,ακόμα και με την περίοδο εδώ και κάποια χρόνια είχα σταματήσει να βγάζω αυτά τα 1-2 που εμφανίζονταν εκείνες τις μέρες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου? Αυτός γρήγορα και εύκολα και ασφαλή θα σου πει περί τινος πρόκεται.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου? Αυτός γρήγορα και εύκολα και ασφαλή θα σου πει περί τινος πρόκεται.

 

Λείπει σε συνέδριο στο εξωτερικό και απλά με έπιασε πρεμούρα και είπα να μην περιμένω , να ρωτήσω εσάς.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!αν ειναι σαν αυτα που εβγαζα εγω λεγονται καλογεροι ειναι μεγαλα σπυρια και χοντρα και πονανε υπερβολικα!εγω εβαζα λαδακι για να με μελακωνει ο πονος!λενε οτι βγαινουν οταν καθεσαι πολλες ωρες και καμια φορα ειναι οργανικο!εγω εβγαζα μονο στον πωπο μου!καλυτερα να ρωτησεις κανεναν δερματολογο ομως γιατι εννοειται οτι ξερουν καλυτερα απο μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...