Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Να κανω ενα self clear;


Recommended Posts

MEANDME ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΣΤΙΣ 7w+2d ΔΕΥΤΕΡΑ 14/5/12 ΕΧΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ.Η ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ 15/6 Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΕΔΩ Κ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΙ, ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ PREDICTOR EARLY ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ? ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΦΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΓΕΜΑΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ

 

Coffe εχεις καμια εξελιξη;;; Εγω μαλλον ειμαι παλι! ΜΑΛΛΟΝ! εκανα ενα σημερα κ επιτελους ειδα αχνη γραμμουλα! Το εκανα τωρα το βραδυ... Τι να πω! Περιμενω να κανω κ ενα αυριο... Μακαρι! Κανονικα περιμενω περιοδο στις 27/08 αλλα τι να κανω.. Δεν κρατιομουν μετα απο τα ρεψιματα, τα πονακια ξανα στην κοιλια κ τη μεση! Μακαρι! Αχ κοριτσια προσπαθω να ειμαι συγκρατημενη αλλα δεν μπορω με τπτ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Διαβαζω τα μηνυματα μου και συγκινουμαι....:P

το ποσο αγχος ειχα το οτι ημουν σιγουρη οτι δεν θα ερθει το σπορακι το να ανακοινωσει στα καπακια η συνυφαδα μου οτι ειναι εγκυος ενω δεν το επιδιωξαν το να κανω το τεστ και να ειναι αρνητικο και η απογοητευση που πηρα...κατα λαθος μπηκα στο θεμα και συγκινηθηκα.....μακαρι να ερθουν ολα οπως τα επιθυμειτε κοριτσια!!!!!σας το ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου:P

vpCFp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια είμαι ολοκαινουργια Ούτε π ξέρω που να γράψω γι αυτό συγχωρέστε με. Σας διαβάζω εδώ και μέρες γιατί με καίει κι εμένα το ζήτημα της εγκυμοσύνης. Βασικά έκανα ένα τεστ χθες και ήταν αρνητικό αλλά δεν ξέρω μήπως είναι νωρίς γιατί περιμένω περίοδο δύο Ιουλιου

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια περιοδος 31/5..επαφες στις γονιμες..24 πηγα στο νοσοκομειο με εμετους ..τελικα ηταν απο πονοκεφαλο μαλλον γιατι η χοριακη εδειξε αρνητικη.πονουσαν οι θηλες μου και σταματησε ο πονος..πριν 3μερες αρχισε να με ποναει δεξια..εχω παρα πολλα νευρα.σημερα ειδα ελαχιστα καφε υγρα.περιμενα σημερα περιοδο αλλα δεν μου ηρθε..η θερμοκρασια μου που κ που ειναι στα υψη..λετε να εγινε τκ μοιραιο???;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελευταια περιοδος 31/5..επαφες στις γονιμες..24 πηγα στο νοσοκομειο με εμετους ..τελικα ηταν απο πονοκεφαλο μαλλον γιατι η χοριακη εδειξε αρνητικη.πονουσαν οι θηλες μου και σταματησε ο πονος..πριν 3μερες αρχισε να με ποναει δεξια..εχω παρα πολλα νευρα.σημερα ειδα ελαχιστα καφε υγρα.περιμενα σημερα περιοδο αλλα δεν μου ηρθε..η θερμοκρασια μου που κ που ειναι στα υψη..λετε να εγινε τκ μοιραιο???;)

 

Γιατι οχι???!!!! ;)

μην κανεις self clear ομως κατα τη γνωμη μου, δεν ειναι αξιοπιστα και μπορει να σε στενοχωρεσει τσαμπα. Μια χοριακη θα σου λυσει την απορια ! αφου ειχατε κι επαφες στις γονιμες μερες!

Τωρα για τα αλλα που λες, εγω δεν ειχα υψηλη θερμοκρασια και ημουν εγκυος, οποτε... οσο για τα νευρα, δε νομιζω οτι προλαβαινεις κι εγκυμοσυνη να ειναι να τα "παρεις τοσο πολυ"!

ποσες μερες περασαν απο τις γονιμες?

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...