Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΤΑΝΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ


LA LATINA

Recommended Posts

ΕΣΚΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΒΟΜΒΑ.......

 

http://www.protothema.gr/world/article/429288/video-sok-dada-htupaei-klotsaei-kaipataei-moraki-duo-eton/

 

εχω παθει σοκ.........

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΕΣ......ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια πολυ βίαιο με έπιασε η καρδια μου... Όσες δεν το έχουν δει καλύτερα να μην το δουν (απορώ πως το βαζουν στο διαδίκτυο!)

 

:?

 

Είδες τι μπορεί να γίνει αν εμπιστευτείς λάθος άνθρωπο;

 

Καλά της έκανε ο πατέρας της νταντάς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:?

 

Είδες τι μπορεί να γίνει αν εμπιστευτείς λάθος άνθρωπο;

 

Καλά της έκανε ο πατέρας της νταντάς...

 

Καλα της έκανε και μπράβο στην αστυνομία που δεν τον κυνήγησε (αλλου θα τον είχαν παει μεςα!)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είδα και ούτε πρόκειται,το έβλεπε χθες ο άντρας μου,και μόνο που άκουγα τις φωνές ήταν αρκετό...σταμάτα η καρδιά μου με τέτοια βίντεο...

 

Καλά κάνω και δεν εμπιστεύομαι κανέναν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΣΚΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΒΟΜΒΑ.......

 

http://www.protothema.gr/world/article/429288/video-sok-dada-htupaei-klotsaei-kaipataei-moraki-duo-eton/

 

εχω παθει σοκ.........

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΕΣ......ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙ...

 

ΡΙΞΤΕ ΤΗΝ ΣΤΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΟΥΝ!!!

 

Αυτο που με συγκλονιζει επισης, ειναι οτι αυτο το ανυπερασπιστο πλασματακι καθεται εκει διπλα της, απροστατευτο και μονο και κανει χαρουλες με τα χερακια του πριν το μεγαλο ξεσπασμα αυτου του ΑΝΘΡΩΠΟΜΟΡΦΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ!!!

 

...και χαλαλι αν παρω κοκκινη καρτα/απενεργοποιηση!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

:?

 

Είδες τι μπορεί να γίνει αν εμπιστευτείς λάθος άνθρωπο;

 

Καλά της έκανε ο πατέρας της νταντάς...

 

 

Και άλλα που γίνονται αν τυχόν η νταντά που είναι καλή κατά τα άλλα εμπιστευτεί εκείνη το γιο της ή το σύζυγο/γκόμενο για να αφήσει για λιγο το παιδί χωρίς να το ξέρει η μαμά...

Link to comment
Share on other sites

Και άλλα που γίνονται αν τυχόν η νταντά που είναι καλή κατά τα άλλα εμπιστευτεί εκείνη το γιο της ή το σύζυγο/γκόμενο για να αφήσει για λιγο το παιδί χωρίς να το ξέρει η μαμά...

 

Μια γνωςτη μου ειναι νταντά και μια μερα είδαμε στο πάρκο το παιδάκι που νταντευε με τον γιο της, το ειχε πάρει βόλτα για να ξεκουραστεί η μάνα του!! :shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, τραγικό!

 

Είναι όμως δυνατόν ένα "τέτοιο" άτομο να μην είχε δώσει δείγματα βίαιης συμπεριφοράς στο παρελθόν;

Είναι δυνατόν το παιδάκι να φαινόταν ότι την αγαπούσε και ήθελε να περνάει χρόνο μαζί της;

 

 

Μερικές φορές οι γονείς εθελοτυφλούν σε 'σημάδια' και στα αισθήματα των παιδιών τους, απλώς και μόνο γιατί η νταντά είναι "φτηνή".

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν το παιδάκι να φαινόταν ότι την αγαπούσε και ήθελε να περνάει χρόνο μαζί της;

 

 

Μπορεί πχ το παιδάκι να έκλαιγε όταν έφευγαν οι γονείς του, αλλά να το απέδιδαν στο άγχος αποχωρισμού (λέμε τώρα).

 

Μπορεί να μην ήταν τρυφερή μαζί του, αλλά να ήταν η πρώτη φορά που της την "έδωσε" Μέχρι εκείνη τη στιγμή να κρατιόταν... Μία φορά αρκεί για να γίνει το κακό.

 

Πολλά μπορεί και γι΄αυτό θα εμπιστευόμουν πολύ δύσκολα μια ξένη γυναίκα.

 

Αλλά παίζει και αυτό που λες, ότι κάποιοι μπορεί να ψάχνουν απλώς μια φθηνή νταντά ή ένα νεαρό κορίτσι που κάνει την νταντά για το χαρτζηλίκι του...

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τραγικό!

 

Είναι όμως δυνατόν ένα "τέτοιο" άτομο να μην είχε δώσει δείγματα βίαιης συμπεριφοράς στο παρελθόν;

".

Κατι θα εγινε εξου και οι κάμερες!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ...............

Εχθες το ειδα και εγω. Η μαλακισμενη χτυπαει το παδι που ειναι αρρωστο και δεν θελει να φαει.

Τι φυλακη ρε.......δεν κανει τιποτα αυτο. Θα την ειχα σπασει στο ξυλο . πεταει κατω το παιδι το εξεφτιλιζει το καιμενο ποναει βαζει το χερι στον ποπο του απο τον πονο και αυτη συνεχιζει το κλωτασει στο κεφαλι στα πλευρα.. τι να πω. ψυχουλα βασανισμενη κλαιει στο πατωμα.

Αφηνουν τα παιδια στις ντανταδες

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ...............

Εχθες το ειδα και εγω. Η μαλακισμενη χτυπαει το παδι που ειναι αρρωστο και δεν θελει να φαει.

Τι φυλακη ρε.......δεν κανει τιποτα αυτο. Θα την ειχα σπασει στο ξυλο . πεταει κατω το παιδι το εξεφτιλιζει το καιμενο ποναει βαζει το χερι στον ποπο του απο τον πονο και αυτη συνεχιζει το κλωτασει στο κεφαλι στα πλευρα.. τι να πω. ψυχουλα βασανισμενη κλαιει στο πατωμα.

Αφηνουν τα παιδια στις ντανταδες

 

το θέμα είναι σε ποιές νταντάδες το αφήνουν.

εξάλλου, υπάρχουν και γονείς που κάνουν πολύ χειρότερα στα ίδια τους τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι σε ποιές νταντάδες το αφήνουν.

εξάλλου, υπάρχουν και γονείς που κάνουν πολύ χειρότερα στα ίδια τους τα παιδιά.

 

Πολύ σωστά!!! Γιατί έχουμε πολλά παραδείγματα πρόσφατα με γονείς τέρατα!

 

Οπως :

 

ΗΠΑ: Ζευγάρι βασάνισε μέχρι θανάτου 3χρονο αγόρι και στη συνέχεια έφαγε πίτσα και έκανε σεξ

 

http://www.lovemyall.com/?wp=news-details-egklima&npid=9C0D0822BA9BF90ACD9C8DD6B2663CBA

 

Ενοχοι οι γονείς - κτήνη (Kατερίνη) που βασάνιζαν τα παιδιά τους!

 

http://www.ienimerosi.gr/katerini-enochi-i-gonis-ktini-pou-vasanizan-ta-pedia-tous/

 

Στο εδώλιο οι «γονείς» που σκότωσαν το παιδί τους με βραστό νερό (Ηράκλειο)

 

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=340943&catid=6

Link to comment
Share on other sites

Βρε ΛΑΤΙΝΑ τι θεμα ανοιξες?

Ηταν αναγκη να δουμε αυτο το video??

 

Ειπα να κανω ενα διαλλειμα ετσι για να χαλαρωσω και μου εφτιαξες το απογευμα.

 

bobonela με αποτελειωσες και μονο με τους τιτλους , δεν τολμω να διαβασω λεπτεμερειες.

 

Κανενα διασκεδαστικο θεμα κοριτσια??

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...