Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;μακάρι να ήταν τόσο εύκολο Goulitsa μου αλλά η ανησυχία δεν θα φύγει ποτέ δυστυχώς !μπράβοοοο για όλα αυτά τα ωραία που φτιάχνεις!!!και εγώ λατρεύω την μαγειρική και την ζαχαροπλαστική και μπορώ να είμαι όλη μέρα στην κουζίνα!αλλά μισώ το πλύσιμο των πιάτων,ευτυχώς τα πλένει ο αντρούλης μου συνήθως!Miss lemon πως είσαι;πήρες δυνάμεις;έχεις ακόμα αίμα;αχ!Pasxalirsa μου,τι έπαθες;αυτό συμβαίνει όταν δεν πηγαίνεις τουαλέτα συχνά;πότε θα ξέρεις αν είναι όντως αυτό;εγώ πονούσα χτές χαμηλά αριστερά αλλά όταν κατάφερω να ενεργηθώ,ηρέμησα!άρα ήταν το έντερο μου!Μαρία μου,τι κάνεις εσύ;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pasxalitsa μου τι επαθες?????αυτο ειναι κατι σαν ουρολοιμωξη???αχ και εγω τα ιδια κανω οταν με πιανει μεσανυχτα κατουρημα..βαριεμαι να σηκωθω...και κοιμαμαι και παω το πρωι σκασμενη!!!

Εγω ειχα και ιστορικο με επαναλαμβανομενες ουρολοιμωξεις οποτε θελω παραπανω προσοχη νερα και τσισακια...

Πως εισαι σημερα?,?σε τσουζει κ οταν κατουρας?

Αφρο μου εσυ πως εισαι?εγω ειμαι καλα ...κοιταω την κοιλια μου κ λεω ειναι φυσιολογικη η μικρη?χαχαχαχ και τρωγομαι με τα ανχη μου!

10του μηνα εχω γιατρο και περιμενω πως κ πως...αγωνιω να κανω και τις εξετασεις αιματος...καθως εχω να κανω απο οταν ημουν 2,5μηνων!!!

Τα αλλα κοριτσια πως ειναι?γουλιτσα μας ανοιγεις την ορεξη και την κραταμε με νυχια και με δοντια...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια να προσεχετε μ αυτα τα πραγματα! Γενικοτερα εμεις οι γυναικες δεν πρεπει να σκαμε για να παμε τουαλετα! Ενα παραπανω οι εγκυουλες! Δεν ειστε σε θεση ναπερνατε και τετοια τωρα! Πασχαλιτσα ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα και ελαφρια! Μαρακι προσεχε μια που εχεις και ευαισθησια! Αφρο εσυ να τ ακους και να προσεχεις!

Εγω ειμαι καλυτερα σημερα με το σιδηρο και τη διατροφη. Πηγα και για καφεδακι το πρωι, εφαγα το μοσχαρακι μου το μεσημερι. Ολα καλα. Το απογευμα τα αγορακια μου εχουν φιλικο αγωνα με Ζαγορακη, Χαριστεα, Καφε κτλ. Ανυπομονουμε!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ευτηχως την γλιτωσα δεν ηταν πυελονεφριτιδα....το εντερο μου ηταν ..πηγα κ με ειδε σημερα κ με εστειλε για υπερυχω κοιλιας γιατι ηταν πολυ πρισμενη ...τελικα το εντερο ηταν κ ειχα κ παραααα πολες συσπασεις οποτε μου εκανε 6 το μαγνησιο κ 4 τα utrogestan κ μου ειπε ξαπλαααα να μην κινουμε ..αυτα κοριτσια σας ξεσυκωσα κ εσας αλλα με τα ουρα ισχυει...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε πασχαλιτσα με κοψοχολιασες και σε σκεφτομουν ...

Ευτυχως παναγια μου που ολα καλα...!

Κατσε τωρα να χαλαρωσεις και να ευχαριστηθεις το κρεβατακι σου...

Ποσο εισαι τωρα πασχαλιτσα?

Τις συσπασεις πως της καταλαβαινετε κοριτσια?

Σημερα μετα απο ενα παγωτο με σοκολατα ενιωσα κατι φυσαλιδες...λετε να ναι ο μπεμπακος??κ να χορευε απο την χαρα του?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πασχαλιτσα περαστικα σου! Ευτυχως δεν ηταν τιποτα σοβαρο! Αντε να ξεκουραστεις λιγακι τωρα να παρεις τα πανω σου παλι!

Μαρακι καιρος σου ειναι να νιωσεις κι εσυ το μπεμπακι σου! Ετσι να τον καλοπιανεις με σοκολατιτσες και θα σου κανει τουμπες!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Εγω περασα τελεια σημερα με τ αγορια μου! Γηπεδο, αγωνες, αυτογραφα!!!! Τρελαθηκαν! Αχ! Ετσι ωραια να περναμε παντα!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;μπράβο Pasxalitsa μου,πάλι καλά!πολύ χαίρομαι που την γλίτωσες έτσι αλλά πρόσεχε!το μαγνήσιο για τι είναι;και εγώ πονάω χθές και σήμερα αριστερά και πήρα την γιατρό και μου είπε ό,τι είναι το εντεράκι γιατί αν ήταν κάτι κακό θα πονούσα παντού στην κοιλιά και μου είπε να πάρω υπόθετα γιατί αν ζορίζετε το έντερο κάνει συσπάσεις η μήτρα και δεν το θέλουμε αυτό!έχω ραντεβού 8 του μήνα και θα πάω απο βδομάδα για τις εξετάσεις του μήνα και για το ζάχαρο...για να δούμε!χαίρομαι που είσαι καλύτερα miss lemon και θα νιώσεις και καλύτερα ακόμα σιγά σιγά,έχεις και τα αγοράκια σου που σου δίνουν δύναμη!Μαρία μου,τι κάνεις;λίγη υπομονή ακόμα μέχρι να ξαναδούμε τα μωράκια μας και ηρεμήσουμε λίγο!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα ..ευχαριστω πολλη.....μαρια ειμαι 13+3 ...η συσπασεις ειναι σαν τους πονους της περιοδου κοιλια κ μεση αλλα αυτο που λεει κ η αφρο πετρωνη κ η κοιλια .....lemon ωραια τα νεα σου ελπιζω ευχομαι αναρωση ....αφρο το μαγνησιο μου το αυξησε για της συσπασεις ...κοριτσια εκανα μεγαλες συσπασεις κ τηνωρα πουμου εκανε υπερυχω κ ετσι ειδα πως ....φανταστητε την μητρα να κανει μια μεγαλη καμπυλη ..τον ρωτησα αν αυτο ενοχλη κ επυρεαζη το μωρο κ μου ειπε οχι ....ευτηχως ο τραχηλος μου ειναι σουπερ οπως μου ειπε παρολα αυτα ...γουλιτσα τι κανεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε πασχαλιτσα με κοψοχολιασες και σε σκεφτομουν ...

Ευτυχως παναγια μου που ολα καλα...!

Κατσε τωρα να χαλαρωσεις και να ευχαριστηθεις το κρεβατακι σου...

Ποσο εισαι τωρα πασχαλιτσα?

Τις συσπασεις πως της καταλαβαινετε κοριτσια?

Σημερα μετα απο ενα παγωτο με σοκολατα ενιωσα κατι φυσαλιδες...λετε να ναι ο μπεμπακος??κ να χορευε απο την χαρα του?

 

Ορίστε και ανησυχούσες! Το μπεμπέ σου είναι σε ευχαριστεί για το παγωτό! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα στις φθλεναδες!

Γουλιτσα μην ξεχνας οτι ολες εδω μεσα ειχαμε πονους περιοδου οταν ειμασταν εγγυος και περιμεναμε περιοδο...αλλα τι τεστακι εδειξε θετικο...

Δεν θελω απογοητευση και αρνητικοτητα....εισαι υγιεις και ικανη για συλληψη αυτο να σκεφτεσαι!

Επισης εχω να σου πω οτι η φιλη μου που σας ελεγα που δυσκολευοταν για συλληψη...εδωσε απο το φαρμακειο κατι βιταμινες στον αντρα της που δυναμωνουν το σπερμα και τον επομενο μηνα απο τις βιταμινες πιασανε...δεν ξερω αν επαιξε ρολο...αν θες σου δινω το ονομα των βιταμινων και ρωτας τον φαρμακοποιο η το γιατρο...αυτοι τις πηραν απο μονοι τους...επειδη καθυστερουσε η συλληψη!

Τα αλλα κοριτσια τι κανουν?αφρο μου ειμαι καλα και περθμενω και εγω..εσυ εχεις 8και εγω 10γιατρο...

 

Να σας πω μια στεναχωρια μου?εμαθε το σοι οτι ειμαι εγγυος δυστηχως....και ο πατερας μου μπριζονεται που ειμαι χωρις γαμο καθως ειναι παραδοσιακος και εχουμε εντασεις..

Πολυ με θλιβει αυτο κοριτσια...ειναι βαρος ψυχης....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα ..ευχαριστω πολλη.....μαρια ειμαι 13+3 ...η συσπασεις ειναι σαν τους πονους της περιοδου κοιλια κ μεση αλλα αυτο που λεει κ η αφρο πετρωνη κ η κοιλια .....lemon ωραια τα νεα σου ελπιζω ευχομαι αναρωση ....αφρο το μαγνησιο μου το αυξησε για της συσπασεις ...κοριτσια εκανα μεγαλες συσπασεις κ τηνωρα πουμου εκανε υπερυχω κ ετσι ειδα πως ....φανταστητε την μητρα να κανει μια μεγαλη καμπυλη ..τον ρωτησα αν αυτο ενοχλη κ επυρεαζη το μωρο κ μου ειπε οχι ....ευτηχως ο τραχηλος μου ειναι σουπερ οπως μου ειπε παρολα αυτα ...γουλιτσα τι κανεις εσυ?

 

Κοριτσια καλημερα σας! και συγνωμη που "χωνομαι" ετσι στο θεμα σας! σας διαβαζω λιγο καιρο, αλλα δεν σας εχω γραψει. ειδα το χθεσινο θεματακι της πασχαλιτσας (περασα κατι παρομοιο πριν μερικες εβδομαδες, εμεινα και μερικες μερες στο νοσοκομειο αλλα ευτυχως δεν ηταν τιποτα σοβαρο) Ελπιζω ολα σουπερ τωρα και να μην σε ξαναενοχλησει τιποτα πια ;)

Ηθελα να ρωτησω για τις συσπασεις που λες, γιατι εχω την εντυπωση οτι τα τελευταια βραδυα κατι γινεται..(θα παρω κ το γιατρ βεβαια, μη νομιζετε!) Ξυπναω στη φαση που κατουριεμαι πολυ τουλαχισοτν 2 φορες το βραδυ, φυσικα παω να κανω γτ δεν μπορω να ξανακοιμηθω αν κατουριεμαι, αλλα χαμηλα χαμηλα στην κοιλια εκει που ξεκινουν οι τριχουλες μας να φανταστειτε τη νιωθω σκληρη. Χωρις πονο σε μεση κ κοιλια.Νομιζω ειναι η κυστη που γεμιζει η κακομοιρα και ειναι τιγκα, γτ μετα που παω σαν να συνερχεται! Απλα διαβασα για τα πετρωματα που λετε και το ξανασκεφτηκα. Οταν λετε πετρωνει η κοιλια μιλαμε για οοολη την κοιλια, χαμηλα ή εκει γυρω απο τον αφαλο πχ?

Φιλια πολλα σε ολες!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσια μου τωρα προσεχω ποιο πολη ...μαρακι μου νομιζω μια κουβεντα με τον μπαμπα σου θα τον ηρεμηση κ εξαλου εχετε σκοπο να παντρευτητε ..γουλιτσα μου αστο κ θα δουμε τι καναμε απλα μην αγχονεσε ...ολες ειχαμε συμπτωματα περιοδου ....sofaki.ναι πετρωνη η κοιλια αλλα σε ορισμενα σημεια μπορει να ναι στον αφαλο κ αλοτε αλλου .κ γενικα το νιωθεις ...απλα πεστο στο γιατρο σου ..εγω το ειδα εκεινοι την ωρα στον ηπερυχω ειναι σαν να μικρενη η μητρα ενα πραγμα καπως ετσι...αααααα κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα τα τελικα κ απ την παππ α....ολαααααα τελεια....

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Πασχαλιτσα χαιρομαι πολυ για σενα ...

Να συνεχισουν κοριτσια να μας πηγαινουν ολα δεξια.... σε ολες!

Σημερα εγω βγηκα βολτουλα στα μαγαζια και ψωνισα ρουχαλακια αλλα οχι εγκυμοσυνης καθαροαιμα...ρουχαλακια που θα μπορω να τα βαλω και του χρονου!!!φαρδια και ανετα μεν αλλα στυλατα δε!!!χεχεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;τα νέα σας;εγώ όπως τα ξέρετε!με ταλαιπωρεί το εντεράκι μου αλλά είναι λίγο καλύτερα...νιώθω το μπεμπέ κάθε μέρα πλέον,ειδικά μετά το φαγητό και έχει πολύ πλάκα!έχω φουσκώσει αρκετά αλλά πιστεύω ό,τι φταίει και το ό,τι έχω πρηστεί!Sofakiii,καλωσήρθες!πόσο είσαι εσύ τώρα;αυτό που σου είπε και η Pasxalitsa ισχύει!εγώ πιο πολύ το παρατηρώ γύρω απο τον αφαλό.Μαρία μου,με'γειά τα ρουχαλάκια!καλά έκανες που πήρες ρουχαλάκια που θα φοράς και μετά,υπάρχουν και πολλές επιλογές για φαρδιά και άνετα ρούχα!το ένιωσες ξανά το μωράκι σου;Goulitsa μου,αν όντως σου έρθει περίοδος και αυτόν τον μήνα,δεν πειράζει!δεν θα το βάλετε κάτω μέχρι να έρθει το πολυπόθητο!είστε νέοι και έχετε την αγάπη σας που είναι το σημαντικότερο!όχι άγχος!!!φιλία φίλες μου...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως σας βρηκα κοριτσια!

ευχαριστω για την ενημερωση!! Αfro ειμαι 12w και 3d τωρα, σε διδυμακια!!

Η αληθεια ειναι θορυβηθηκα λιγακι γιατι ειναι ακομη νωρις για τετοια - δεν καταφερα να βρω ακομη κ το γιατρο μου (να δειτε ειναι καπου για 3ημερο!) αλλα ειμαι ψυχραιμη. Εσας σας εδωσαν μαγνησιο οταν ειχατε συσπασεις?

maria με γεια τα ρουχαλακια, κι εγω ως τωρα φαρδια με λαστιχα προτιμαω αλλα οχι εγκυμοσυνης, τουλαχιστον το καλοκαιρι οι επιλογες ειναι περισσοτερες πιστευω.

Πασχαλιτσα μπραβο για την αυχενικη σου κ το παππ α, πολυ χαιρομαι! Σας μιλησαν και για φυλο?

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ...μαρακι μου καλοφορετα αχ τη καλα βρε κοριτσια που αισθανεστε τα μωρακια σας ανοιπομονο...sofaki ναι μας ειπε το φυλλο αγορακι ειναι ...εσυ εκανες αυχενικη ?

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα κοριτσια!

ευχαριστω για την ενημερωση!! Αfro ειμαι 12w και 3d τωρα, σε διδυμακια!!

Η αληθεια ειναι θορυβηθηκα λιγακι γιατι ειναι ακομη νωρις για τετοια - δεν καταφερα να βρω ακομη κ το γιατρο μου (να δειτε ειναι καπου για 3ημερο!) αλλα ειμαι ψυχραιμη. Εσας σας εδωσαν μαγνησιο οταν ειχατε συσπασεις?

maria με γεια τα ρουχαλακια, κι εγω ως τωρα φαρδια με λαστιχα προτιμαω αλλα οχι εγκυμοσυνης, τουλαχιστον το καλοκαιρι οι επιλογες ειναι περισσοτερες πιστευω.

Πασχαλιτσα μπραβο για την αυχενικη σου κ το παππ α, πολυ χαιρομαι! Σας μιλησαν και για φυλο?

αααα sofaki .εγω επερνα 1 μαγνησιο την ημερα αλλα αποπροχτες που ειχα της συσπασεις μου τα εκανε 6 την ημερα..επομενος μην ανησυχης καθολου ...εγω απο εχτες ειδα βελτιωση ιδιως σημερα δεν εκανα συσπασεις ουτε πονο ειχα ...μιλα με τον γιατρο σου ..γιατι εσυ εχεις κ διδυμα ...
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες που με καθησύχαζετε.. Αφρο μου είναι γεγονός αυτό γιατί αν δεν έχουμε την αγάπη μας δεν έχουμε τίποτα! Μαράκι μου συμφωνώ με την πασχαλίτσα.. Μίλησε του κι εξήγησε του ακόμη ότι αυτό που σου κάνει δεν είναι σωστό για τη ψυχική σου υγεία συνεπώς και του μωρου.. Μην αισθάνεσαι άσχημα κοριτσάκι μου στο κάτω κάτω δικός σου γάμος είναι οπότε γουστάρεις θα τον κάνεις! Πασχαλίτσα μου συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σας! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ..γλυκια μου γουλιτσα σε ευχαριστω πολη...κοριτσια εσεις ξενυχτατε ? Εγω μολης παει εντεκα πεφτω δεν ανοιγουν τα ματια μου παρολο που κοιμαμαι κ 2 ωρες το μεσιμερη

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερααααα....μπορει να μην γραφω αλλα τα νεα σας τα διαβαζω...τι κανετε;;;;θα δειτε οταν περασουν λιγακι οι μερες ποσο πιο εντονα θα αισθανομαστε τα ζουζουνια μας...και θα εχουμε και τα χερια των μπαμπαδων κολλημενα πανω στην κοιλια μας....πασχαλιτσα μου ξεκουρασου οσο μπορεις....λεμονιτσα πως εισαι;;;γουλιτσα μην απογοητευεσαι συνεχιζεις δυναμικα καλοκαιρακι ερχεται....ολα ειναι πιο ευκολα!!!!!σοφακι καλως ηρθες.....

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω βρε πασχαλιτσα! Με βλεπω να το παιρνω κι εγ το μαγνησιο, βρηκα τη μαια μου, θα μου τηλεφωνησει σε λιγο- αλλα μου ειπε να μην ανησυχω!

Την καναμε κι εμεις την αυχενικη μας την προηγουμενη εβδομαδα κι ηταν ολα μια χαρα - μας ειπε οτι του μοιαζουν αγορακια :P Για το ενα ηταν πιο βεβαιος καταλαβα, στην πορεια θα ββαιωθουμε κ για το αλλο! Να ναι καλα μονο!

Γουλιτσα, τα λες πολυ ομορφα "αν δεν εχουμε την αγαπη μας δεν εχουμε τιποτα", θα ερθει και το μωρακι ά μ ε σ α !

Αργυρουλα καλημερα και σε εσενα! με το καλο και το δικο σου μικρακι!!!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Εγω ειμαι ακομα στγν δουλεια απο το πρωι και βλεπω να φευγω βραδυ...

Εγω δεν ξενυχταω και να θελω δεν μπορω...μολις παει 11με 11,30ειμαι ετοιμη για τον μορφεα....

Αφου ωρες ωρες νιωθω γιαγιακα!!!χαχαχαχαχ

Κοριτσια συνεχιζετε ακομα utrogestan?

Egw παρατηρω οτι εχω πολλα υγρα..αλλοτε διαφανεις και αλλοτε ασπρα...εσεις εχετε?

Απο την αρχη νομιζω τα χα και του το χα αναφερει και ειχαμε κανει καλλιεργεια...αλλα τωρα ανησυχω λιγακι παλι...

Αφηστε που διαβαζω στο ιντερνετ για διαρροες σακου και η καρδια μου χτυπαει σαν τρελη...ενας φοβος με διακατεχει.. .

Εννεα ημερες εμειναν να τον δω το μπεμπακο να ηρεμησω....

Δεν ξερετε πως τον περιμενω!

Φιλια σε ολεςςς

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Εγω ειμαι ακομα στγν δουλεια απο το πρωι και βλεπω να φευγω βραδυ...

Εγω δεν ξενυχταω και να θελω δεν μπορω...μολις παει 11με 11,30ειμαι ετοιμη για τον μορφεα....

Αφου ωρες ωρες νιωθω γιαγιακα!!!χαχαχαχαχ

Κοριτσια συνεχιζετε ακομα utrogestan?

Egw παρατηρω οτι εχω πολλα υγρα..αλλοτε διαφανεις και αλλοτε ασπρα...εσεις εχετε?

Απο την αρχη νομιζω τα χα και του το χα αναφερει και ειχαμε κανει καλλιεργεια...αλλα τωρα ανησυχω λιγακι παλι...

Αφηστε που διαβαζω στο ιντερνετ για διαρροες σακου και η καρδια μου χτυπαει σαν τρελη...ενας φοβος με διακατεχει.. .

Εννεα ημερες εμειναν να τον δω το μπεμπακο να ηρεμησω....

Δεν ξερετε πως τον περιμενω!

Φιλια σε ολεςςς

 

Μαρία μου για να σου φυγει το άγχος από ότι Έχω ακούσει στο φαρμακείο υπάρχουν σερβιέτες που χρωματίζονται στο αμνιακό υγρό. Βρε κορίτσια πριν από λίγο είχα κάτι κρυάδες βάζω θερμόμετρο (ηλεκτρονικό) 35,7 βάζω υδραργύρου 36,9... Λέτε να σχετίζεται καθόλου; Σε τρεις μέρες περιμένω περίοδο...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...