Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ 2 1/2 ΧΡΟΝΩΝ


Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 1/2 ΧΡΟΝΩΝ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΧ (ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ , ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΑ , Κ.Λ.Π.) ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ (ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ) ΣΤΗΝ ΧΑΝΘ ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΧΑΝΘ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΡΩΤΑ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΧΑΝΘ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΨΑΞΕ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΠΕΡΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΓΩ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

υπάρχουν διάφορες ιστοσελίδες που αν βαλετε στο google θα σας βγάλουν χώρους για δημιουργική απασχόληση, το καλύτερο είναι να πάτε ψάχνωντας, αρχικά στους χώρους που βρίσκονται στην περιοχή σας, και εαν δεν σας ικανοποιούν να πατε και παραπέρα,

 

η Αθήνα είναι μεγάλη οπότε σίγουρα και το να είναι κοντά στην περιοχή σας παίζει ρόλο.!

 

εδω εχει μια μεγάλη λιστα με χώρους

 

http://junior.imo.gr/psixagogia/eleutheros_xronos/index.php

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

υπάρχουν θεατρικά εργα για παιιδά απο 2-2,5 χρονών. στο αθηνόραμα θα βρεις λεπτομέρειες,

 

παιδότοποι, παιδικό μουσείο, δημιουργικό χορό (σε σχολή μπαλέτου), κουκλοθέατρο

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...