Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπουμπουνιερα


Elenia

Recommended Posts

Απο εσας βρήκα το site αυτης της ιστοσελίδας...

σας δείχνω την μπουμπουνιέρα που μάλλον θα επιλέξω για την βάπτιση (μονο το παπουτσάκι).

Πέιτε μου αν σας αρέσει... θα βάλω και στο φιογκάκι καρτελίτσα με το όναμα της κορούλας μας...

http://www.an-agapas.gr/f1l3s/product_images/BO120.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολύ πρωτότυπο μου φαίνεται και μένα!την έχω δει και εγώ και μου άρεσε κι απο κοντα..η τιμή δεν μου άρεσε τόσο :P αλλά αμα εισαι διατεθημένη να τα δώσεις γιατι όχι?είναι πολυ όμορφο και ξεχωριστο!αντε με το καλό! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kelly26 εγω δεν τις εχω δει απο κοντα... ειναι οντως τοσο γλυκουλες οσο δείχνουνε...;;

 

Να και μια φωτογραφία του γιού μου και της κορούλας μου...

 

 

 

16-iouniou.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσουν!!πολυ όμορφα τα παιδάκια σου!ναι είναι πανέμορφες και απο κοντα!μ αρεσει η επιλογη σου!απο οικονομικής άποψης δεν θυμάμαι μόνο αν συμφέρει..

Link to comment
Share on other sites

Kelly σε ευχαριστώ πολύ... ναι είναι λίγο τσιμπημένες (2.80ε) αλλά η βάπτιση μας θα γίνει σε στενό οικογενειακό (αντε και τα ξαδέλφια) κύκλο...

επίσης στο φιογκάκι πρόσθεσα και καρτελλίτσα με το ονομα της μικρής...

max στην ιστοσελίδα τους θα βρείς τα πάντα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...