Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΗ ΤΣΑΝΤΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΥΤΙ


Mirsini77

Recommended Posts

Γεια σας ! Να σας ζησουν τα νεοφωτιστα μωρακια σας και να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα!

 

Τον Οκτωβριο θα βαφτιστει ο ανηψουλης μου και η αδελφη μου θελει αντι για κουτι η τσαντα δερματινη η μπαουλακι να βρει κατι που να μην ειναι ογκωδες οπως μια τσαντα υφασματινη που δεν θα πιανει πολυ χωρο αργοτερα στην αποθηκευση της. Ξερετε που μπορουμε να βρουμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου Mirsini77!Και εγώ στην βάπτιση της κόρης μου τσάντα από δερματίνη είχα διαλέξει και την έχω ακόμα για να βάζω μέσα τα παιχνίδια της..συμφωνώ στο ότι είναι πολύ πιο χρήσιμη απο ένα απλό κουτί και σίγουρα κάτι που σου μένει!άσε που πιάνει και πιο λίγο χώρο.η δικιά μου κιόλας έχει σχήμα σαν μπαουλάκι και ανοίγει απο μπροστά!κυκλοφορεί σε πολλά μαγαζια, δεν ειναι και τόσο ασυνήθιστο..τις τιμές μόνο πρόσεξε γιατί μπορεί να στην χτυπίσουν πολλοι! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Στo LAPIN είχα δει, πριν από πολύ καιρό όμως, τσάντα υφασμάτινη από καραβόπανο σε στυλ ναυτικό.

Ήταν υπέροχη και την αγόρασα για να βάζω τα πράγματα του γιου μου όταν πηγαίναμε ταξίδι το καλοκαίρι

ή σε εξόδους που έπρεπε να κουβαλήσω πολλά πράγματα.....αποδείχτηκε πολύ χρήσιμη!

Ευτυχώς την πουλούσαν χωριστά από τα βαπτιστικά.

Θα μπορούσες να ρωτήσεις μήπως έχουν σε κάποιο απ'τα μαγαζιά τους ή στο στοκ τους, στο Περιστέρι.

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...