Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

20 ΜΗΝΩΝ ΜΠΕΜΠΑ ΨΑΧΝΕΙ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους σας και ένα από ψυχής ευχαριστώ για τα θέματα που έχετε αναπτύξει εδω μεσα και πιστεψτε με εδω και 29 μηνες (απο την αρχη της εγκυμοσύνης μου ) ειστε κατι παραπαπανω από φιλοι μου χαρη στις πολυτιμες προσωπικες σας εμπειριες και συμβουλες.Το προβλημα που αντιμετωπίζω και χρειάζομαι τα φωτα σας ειναι οτι εχω γυρίσει 12 παιδικους σταθμούς σε χαλανδρι κυριως και οπως φυσικα εσεις που εχεται βρεθει σε παρομοια κατασταση εχω πελαγώσει:confused:!!!!Τελικα εχω καταληξει σε δυο: τα προσχολικα χαμογελα και τον balloon.Μηπως υπαρχουν πληροφοριες??Σας ευχαριστω προκαταβολικα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλους σας και ένα από ψυχής ευχαριστώ για τα θέματα που έχετε αναπτύξει εδω μεσα και πιστεψτε με εδω και 29 μηνες (απο την αρχη της εγκυμοσύνης μου ) ειστε κατι παραπαπανω από φιλοι μου χαρη στις πολυτιμες προσωπικες σας εμπειριες και συμβουλες.Το προβλημα που αντιμετωπίζω και χρειάζομαι τα φωτα σας ειναι οτι εχω γυρίσει 12 παιδικους σταθμούς σε χαλανδρι κυριως και οπως φυσικα εσεις που εχεται βρεθει σε παρομοια κατασταση εχω πελαγώσει:confused:!!!!Τελικα εχω καταληξει σε δυο: τα προσχολικα χαμογελα και τον balloon.Μηπως υπαρχουν πληροφοριες??Σας ευχαριστω προκαταβολικα...

 

Καλημέρα,

 

Αν και μπορεί να έχεις ήδη επιλέξει, θα ήθελα να σου πώ ότι εγώ στέλνω τα παιδιά μου στα Προσχολικά Χαμόγελα και είμα αρκετά ευχαριστημένη.

 

Ο μεγάλος μου συμπληρώνει την δεύτερη χρονιά και η κόρη μου την πρώτη. Είναι μικρός σταθμός, οικογενειακή κατάσταση, τα παιδιά χαρούμενα και καθαρά. Η έμφαση είναι στο να περνάνε τα παιδιά καλά, το οποίο είναι σημαντικό όταν μιλάμε για τόσο μικρές ηλικίες. Εγώ έχω δει μεγάλη διαφορά στην ομιλία, την συμπεριφορά αλλά και τις "γνώσεις" (τραγούδια, παιχνίδια, παραμύθια, αριθμούς, χρώματα κλπ).

 

Δεν ξέρω τι είδους πληροφορίες μπορεί να χρειάζεσαι γιατί τα κριτήρια του καθενός είναι διαφορετικά. Μπορώ πάντως να σου δώσω πληροφορίες για ότι θέλεις.

Θ 15/01/2008, Κ 10/4/2009

TT2qp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...