Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ BABYSITTER ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

ειμαι πτυχιουχος στο τμημα επιστημων εκπαιδευσης στην προσχολικη ηλικια θρακης.αναλαμβανω φυλαξη παιδιων καθως κ παραδιδω μαθηματα σε παιδια δημοτικου.θα με ενδιεφερε επισης καποιος παιδοτοπος ή ιδιωτικο νηπιαγωγειο.αν καποιος χρειαζεται κατι ας μου στειλει.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!Λέγομαι Κωνσταντίνα και ασχολούμαι με τα μικρά παιδάκια καθώς έχω προηγούμενη εμπειρία αλλά και το μεταπτυχιακό μου από το τμήμα νηπιαγωγών Ρόδου. Σε περιπτωση που επιθυμείτε περισσότερες πληροφορίες μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου είτε αφήνοντας μνμ εδώ είτε στο 6971712099! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ!!ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΕΛΘΟΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΠΟΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6975600358

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Δε ξερω που αλλου να ρωτησω.αν γνωριζει καποιος ας απαντησει..ποσο στοιχιζει να σου φυλαξει μια κυρια ενα παιδακι 12 μηνων για 5 ημερες την εβδομαδα για 8 ωρες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...