Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΚΟΠΡΑΝΑ!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΚΟΠΡΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είσαι σίγουρη οτι είναι στα κόπρανα?Μήπως ήταν στο χαρτί?

Φυσικά καλό είναι να ρωτήσεις τον ιατρό σου.Για να είσαι πιο σιγουρη για την απάντηση που θα λάβεις.

Απ την άλλη όμως αν είναι στα κόπρανα,μήπως είναι κάτι που έφαγες?για παράδειγμα πατζάρια?επειδη χρωματίζουν τα κόπρανα.Και απ την άλλη αν είναι στο χαρτί μπορεί να είναι απ την δυσκοιλιότητα (αν έχεις),που γίνεται συνήθως με τη λήψη σιδήρου.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ!!ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...

ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΡΕΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΨΑΡΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kατά πάσα πιθανότητα είναι αιμορροϊδες που προέρχονται από το σίδηρο.Πονάς όταν πας τουαλέτα?Εμένα με είχαν πεθάνει κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και μου έμειναν και μετά.Υπομονή, ρώτα και τον γιατρό σου για να είσαι σίγουρη.

Link to comment
Share on other sites

Εαν είσαι σίγουρη ότι είναι στα κόπρανα και όχι τοπικά στο χαρτί ή αλλού, έχουν χρωματιστεί δηλ τα κόπρανα, θα σε συμβούλευα να μην το αφήσεις, αλλά να πας σε ένα νοσοκομείο να σε δουν.

Είσαι και έγκυος.. μην το αφήνεις, μπορεί να είναι κάτι που θέλει άμεση αντιμετώπιση.

Δεν θέλω να σε τρομάξω..αλλά εκτός από τα πατζάρια που όντως χρωματίζουν τα κόπρανα, κανένα άλλο τρόφιμο δεν έχει αυτή την ιδιότητα..

Πήγαινε στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ή μίλα έστω πρώτα τηλεφωνικά με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει! Αλλά κάν' το σήμερα..

y9qxp2.pngGgOLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι εγκυος η κοπελα καλυτερα να ρωτησει το γιατρο της ουτως η αλλως , δεν βλαπτει να πας να σε δουνε λιγο σιγα , παρε τον αντρουλη σου και πηγαιντε , πιθανοτατα απο αιμοραιδες ειναι δηλαδη αλλα καλυτερα να ειναι σιγουρη .

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ...

ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΗΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...