Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

 

σας ενημερώνουμε ότι έγινε έναρξη του νέου site,

με τίτλο www.ParentsCafe.gr

 

όπως θα είδατε, κάποια θέματα έχουν κλειδωθεί και γίνονται κάποιες αλλαγές.

 

Δείτε εδώ περισσότερες λεπτομέρειες !

 

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=263#post263

 

και εδώ

 

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=230

 

ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπορει καποιος να μας εξηγησει ποια η διαοφορα του ενος forum με το άλλο?

 

το parents.gr κραταει αυστηρα ενημερωστικο χαρακτηρα ενω το parentscafe.gr ειναι πιο χαλαρό για κουβεντουλα???

 

πως θα διαχωριζουμε τα θεματα?

π.χ. Το θεμα "αγορες on-line" ειναι ενημερωτικου χαρακτηρα ή οχι?

Ενημερωτικο εννοουμε μονο οτι απευθυνεται αυστηρα στην ανατροφη ενος παιδιου?

 

ξεμπερδεψτε με Pls!!! ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Έχω στείλει μαιλ στον αδμινιστρατορ αλλά δεν έχω λάβει για να ενεργοποιήσω τον λογαριασμό μου! Γίατί στην απέξω βρε παιδιά; :)

 

 

Πώς κατάφερες να στείλεις mail???Προσπαθώ αλλά μου γράφει ότι η διεύθυνση δεν έχει σωστη μορφη..:rolleyes:

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

Ενεργοποίηση έκανα, όπως λέει το e-mail που μας έστελνε.

Όμως μετά δεν μπορούσα να μπω με το password που είχα. Έτσι έκανα, forgot password και μου ήρθε νέο. Με το νέο password μπορώ και μπαίνω.

Νομίζω ότι μετά μπορείτε να πάτε και να αλλάξετε το password με το παλιό σας, για να έχετε το ίδιο. Αυτό δεν το έκανα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ενεργοποίησα.από το μέιλ που ήρθε κάνεις κλικ στον σύνδεσμο κ βάζεις τα στοιχεία που έχεις στο φόρουμ εδώ.αν ΔΕΝ είδατε μέιλ ψάξτε στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία σας.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ενεργοποίησα κανονικά με τον σύνδεσμο από το mail. Έβαλα username-password που χρησιμοποιώ και εδώ και μπαίνω κανονικά. Απλά και εγώ έχω την ίδια απορία με τη Βίκυ...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας ! παρακαλώ διαβαστε τις οδηγίες χρήσης που υπάρχουν στο λινκ που παρέθεσε ο συντονιστής.

για θέματα συνδεσιμότητας καντε χρηση της φόρμας επικοινωνιας (είτε εδω είτε στο καφέ) που βρίσκεται κατω κατω!

 

 

 

οι βασεις δεδομένων μεταξύ των δύο site, είναι ξεχωριστές. Mπορείτε ή να βάλετε διαφορετικά τικερ στην υπογραφή σας ή να αντιγράψετε αυτά που έχετε στο parents.gr μέσα απο το control panel σας εδώ,

μέσα στο control panel σας εκεί!

 

οδηγίες και με βίντεο μπορείτε να βρείτε και στην ενότητα

Οδηγίες για ΤΑ ΠΑΝΤΑ

(http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=120)

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μας εξηγησει ποια η διαοφορα του ενος forum με το άλλο?

 

το parents.gr κραταει αυστηρα ενημερωστικο χαρακτηρα ενω το parentscafe.gr ειναι πιο χαλαρό για κουβεντουλα???

 

πως θα διαχωριζουμε τα θεματα?

π.χ. Το θεμα "αγορες on-line" ειναι ενημερωτικου χαρακτηρα ή οχι?

Ενημερωτικο εννοουμε μονο οτι απευθυνεται αυστηρα στην ανατροφη ενος παιδιου?

 

ξεμπερδεψτε με Pls!!! ευχαριστω!!

 

Αυτό εννοώ απορία...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω φαινομαι συνδεμενη με τα ιδια στοιχεια αλλα δεν μπορω να απαντησω.τι γινεται με αυτο το site? εστειλα μην στον διαχειριστη αλλα δεν εχω νεοτερα.και κατι ακομα.στα καφε φαινεται να εχω γεματα τα μηνυματα μου!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω φαινομαι συνδεμενη με τα ιδια στοιχεια αλλα δεν μπορω να απαντησω.τι γινεται με αυτο το site? εστειλα μην στον διαχειριστη αλλα δεν εχω νεοτερα.και κατι ακομα.στα καφε φαινεται να εχω γεματα τα μηνυματα μου!!!

κι εγω ακριβως τα ιδια...

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω φαινομαι συνδεμενη με τα ιδια στοιχεια αλλα δεν μπορω να απαντησω.τι γινεται με αυτο το site? εστειλα μην στον διαχειριστη αλλα δεν εχω νεοτερα.και κατι ακομα.στα καφε φαινεται να εχω γεματα τα μηνυματα μου!!!

 

Απο χθες προσπαθω κι εγω αλλα τιποτα! Εστειλα και δευτερο mail στον administrator μηπως και καταλαβω τι εκανα λαθος.......

???????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

εγω φαινομαι συνδεμενη με τα ιδια στοιχεια αλλα δεν μπορω να απαντησω.τι γινεται με αυτο το site? εστειλα μην στον διαχειριστη αλλα δεν εχω νεοτερα.και κατι ακομα.στα καφε φαινεται να εχω γεματα τα μηνυματα μου!!!

ακριβως το ιδιο και σε μενα:(:(

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...