Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παλιότερα thread??? Διαγράφονται???


Recommended Posts

...Γιατί αντιλαμβάνομαι το μέγεθος των δημοσιεύσεων, και την πρακτικότητα του να γίνεται κάποια "εκκαθάριση", αλλά αναρωτιέμαι καθώς δε μπορώ να βρω παλιά μου post.

Διαγράφονται?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Γειά σας,

διαγράφονται μόνο δημοσιεύσεις που βρίσκονται σε καφέ/παιχνίδια ή δημοσιεύσεις που είναι λανθασμένες ή διπλές δεν διαγράφονται άλλου είδους συζητήσεις :-)

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

...Ωχ! Συγγνώμη, αλλά μου πήρε κάτι αιώνες να δω την απάντησή σας!

 

Σας ευχαριστώ πολύ καταρχάς, αλλά και πάλι...

 

...δεν μπορώ να βρω μια δημοσίευσή μου...

 

δεν ήταν σε καφέ, ούτε σε παιχνίδι...

 

δεν ήταν διπλή (ίσως ο τίτλος επειδή αναφερόταν σε ημερομηνία να ήταν, το περιεχόμενο σίγουρα όχι!).

 

Ήταν οι περσινές μου ευχές για την πρώτη μας γιορτή του πατέρα... Σημαντικές ως προς το συναισθηματικό τους κομμάτι... Ήθελα να τις έχω τυπωμένες έστω... Να τις διαβάσει κάποτε η Νικολέττα.

 

Θα ψάξω λίγο καλύτερα, μπας και με βρίσκουν τα γεράματα λίγο πιο πρόωρα!

 

Και πάλι, ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

...Δυστυχώς δεν κατάφερα να το βρω.

 

Έχω στεναχωρηθεί, και θα το εκτιμούσα αν -όταν θα έχετε το χρόνο- μπορούσατε να με βοηθήσετε.

 

Ο τίτλος ήταν "15.06.2008-Γιορτάζουν οι μπαμπάδες" και αν θυμάμαι καλά το είχα δημοσιεύσει 1-2 ημέρες πριν την ημερομηνία της γιορτής.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Το παρόν κλειδώθηκε καθώς τώρα δημιουργήσαμε ένα νέο thread (θέμα )

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1429123#post1429123

στο οποίο μπορείτε να γράφετε εκεί τις απορίες - ερωτήσεις σας και να είναι συγκεντρωμένες εκεί, για μελλοντική αναζήτηση και άλλων χρηστών

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...