Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημέρα!

Όταν το forum πήρε τη νέα του μορφή, έλαβα email απ' το σύστημα ότι κάποιοι προσπάθησαν να μου στείλουν πμ αλλά (επειδή είχα να αδειάσω το inbox μου απ' όταν πρωτογράφτηκα) δεν έφτασαν ποτέ. Παρακαλώ όποιους είδαν ότι δεν τους απάντησα, αν το δουν αυτό να μου ξαναστείλουν! (Απαντάω πάντα και σε όλα - όσα λαμβάνω τουλάχιστον!)

 

Επίσης, στο νέο forum το status μου είναι hidden. :oops:

Δεν προσπαθώ να κρύψω τίποτα, αλλά μπαίνω κι απ' το γραφείο (και είναι κι άλλοι συνάδελφοί μου μέλη) και δεν θέλω να φαίνεται όταν ... δεν εργάζομαι σκληρά! Μη με παρεξηγήσετε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης (και συγγνώμη αν το έχετε ήδη απαντήσει), στο παλιό φόρουμ, υπήρχε κάτω απ' τις δημοσιεύσεις του κάθε μέλους ένα κουμπάκι με στοιχεία επικοινωνίας (π.χ. το email του). Θα ήθελα να ρωτήσω τους admins αν αυτό θα υπάρχει και πάλι. (:oops: επειδή τα έκανα μαντάρα με τα πμ θα ήθελα το email μου τουλάχιστον να είναι διαθέσιμο...)

Link to comment
Share on other sites

γειά σας!

 

όπως προς το παρόν μας ενημέρωσαν, σε αυτό το λειτουργικό σύστημα όλες οι προσωπικές πληροφορίες υπάρχουν στο

 

προφίλ όταν πατάτε πάνω στο όνομα χρήστη -

 

Δεν μπορούν να εμφανιστούν δηλαδή, τουλάχιστον με την ενημέρωση που έχουμε αυτή τη στιγμή, απευθείας στην δημοσίευση όπως φαινόταν στο προηγούμενο λειτουργικό.

 

Όσον αφορά του να εμφανίζεται στο προφίλ το εμαιλ, θα ψάξουμε λίγο στις ρυθμίσεις για το που βρίσκεται η επιλογή - είτε για όλο το φόρουμ είτε για μεμονωμένους χρήστες. Υπάρχουν σίγουρα διάφορες ρυθμίσεις όσον αφορά σε ποιόν φαίνεται το εμαιλ και σε ποιόν όχι.

 

θα σας ειδοποιήσουμε με πμ μόλις έχουμε νεότερα απο το support της vbulletin,

και θα κανουμε σχετική ανακοίνωση στο θέμα των αλλαγών,

που να αφορά όλα τα μέλη και θα περιγράφει την διαδικασία για να γίνει το εμαιλ τους εμφανές ή όχι και σε ποιόν. Είναι ένα πεδίο το οποίο ακόμα δεν είχαμε το χρόνο να διερευνήσουμε επαρκώς.. Μπήκε όμως στην λίστα με τις εκκρεμότητες!

Ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...