Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτηση για τα εισερχόμενα προς admin...


Recommended Posts

χιλια συγγνωμη, αν εχουν ξανακάνει την ερωτηση τα κορίτσια, αλλά λόγω του ότι έχω τα παιδιά σπίτι αυτές τις μερες -συν άλλες υποχρεώσεις- δεν προλαβαίνω να διαβασω και να ψαξω σε αυτή τη φάση... πείτε pleaseeeee γιατί δεν έχω εισερχόμενα μυν. για τις ενότητες που παρακολουθώ;;;;;; SORRY αν το έχετε ξανααπαντήσει, απλά παραπέμψτε με,

ΧΙΛΙΑ ευχαριστω tao

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tao καλησπέρα σου, λοιπόν πας στον πίνακα ελέγχου στην αριστερή στήλη θα βρεις Settings & Options και πατάς επεξεργασία επιλογών. Στο δεύτερο πινάκα "Μηνύματα και ειδοποιήσεις" θα βρεις την δεύτερη παράγραφο "Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα" και θα το αλλάξεις απο καμία ειδόποιηση μέσω email σε ότι εσύ θέλεις.

Δεν ξέρω αν υπάρχει πιο γρήγορος τρόπος και ελπίζω να σε βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα Τao η ερώτηση σου έχει απαντηθεί κι εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=38761

Σου μεταφέρω τις απαντήσεις από το συγκεκριμένο topic

Για το αν θα λαμβάνεις mail μπορείς να το ρυθμίζεις κάθε φορά που απαντάς αλλιώς θα πρέπει να ακολουθήσεις την εξής διαδικασία:

Θα ανοίξεις την καρτέλα Βοηθήματα.

Θα επιλέξεις την Επεξεργασία Επιλογών και εκεί που λέει Μηνύματα & Ειδοποιήσεις στην Προεπιλεγμένη μέθοδο εγγραφής σε θέματα θα επιλέξεις να λαμβάνεις ή να μη λαμβάνεις e-mail ή ακόμη και κάθε πότε να λαμβάνεις e-mail ανάλογα με το τι θέλεις να γίνεται.

 

Ελπίζω να βοήθησα:P

 

Επίσης υπάρχει και μια άλλη ρύθμιση στην οποία μπορείτε να φτάσετε

εάν πατήσετε τα Βοηθήματα

δεξιά στο μενού που θα ανοίξει κάτω στα Διάφορα θα δείτε Θέματα που παρακολουθείτε

 

 

ή και

 

εάν πατήσετε το Πίνακα Ελέγχου,

αριστερά.

 

Υπάρχει στο αριστερό μενού η επιλογή

 

Θέματα που παρακολουθείτε

 

Αυτή η επιλογή από όσο γνωρίζουμε δημιουργείται αυτόματα χωρίς να πατήσετε ότι θέλετε να σας σταλεί κάποιο εμαιλ.

Πατώντας σε αυτή τη φράση, θα δείτε θέματα στα οποία έχετε δημοσιεύσει

*

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγω όσο αφορά όμως τα "απεσταλμένα" προσωπικά μας μνμ ... δεν μπορώ να καταλάβω που αποθηκεύονται ; έχω στείλει πμ κ δεν μπορώ να βρώ που είναι αποθηκευμένα ή αν έχουν παραληφθεί ...

ευχαριστώ

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

άκυρο .... βρήκα την απάντηση παρακάτω ...

 

Άλλες επιλογές

Αναφορά αναγνωσης

Αποθήκευση ενός αντιγράφου του μηνύματος στον φάκελο

 

Εμφάνιση της υπογραφής σας

Αυτόματη ανάλυση των links στο κείμενο

Απενεργοποίηση των smilies στο κείμενο

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτήσω και εγω όσο αφορά όμως τα "απεσταλμένα" προσωπικά μας μνμ ... δεν μπορώ να καταλάβω που αποθηκεύονται ; έχω στείλει πμ κ δεν μπορώ να βρώ που είναι αποθηκευμένα ή αν έχουν παραληφθεί ...

 

ευχαριστώ

 

 

Ναι Ναι κι αυτο ήθελα να ρωτήσω!!!!!Α...ρε Αφροδιτάκι..στο μυαλό μου είσαι;;;;)

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ματουλίνι μου στέκαρε τις επιλογές που επιθυμείς .... στο : Αλλές Επιλογές , κάτω κάτω ...

(και εσύ εισαι στο μυαλό μου ... ) φιλιά

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

άκυρο .... βρήκα την απάντηση παρακάτω ...

 

Άλλες επιλογές

Αναφορά αναγνωσης

Αποθήκευση ενός αντιγράφου του μηνύματος στον φάκελο

 

Εμφάνιση της υπογραφής σας

Αυτόματη ανάλυση των links στο κείμενο

Απενεργοποίηση των smilies στο κείμενο

 

Βρε Αφροδιτακι, κι εγω την ιδια απορια ειχα, βρηκα την επιλογη που λες και τα εκανα αυτα χθες - αλλα σημερα δεν υπαρχει τιποτα στα εξερχομενα εκτος απο τα παλαιοτερα πμ...

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτάκι, το άλλες επιλογές, από πού το βρίσκω;Για πες αν μπορείς, βήμα βήμα!!!(είμαι κι απαιτητική:lol:)

 

Αυτό πάντως με το επιτρεπόμενο όριο 4 smilies, με ενοχλεί. Δηλαδή, όταν θέλω να γράψω κάτι, και να βάλω φατσούλα, θα επιλέγω, και θα αρχίσω να κάνω περικοπές;

Δηλαδή αν θέλω να αναφερθώ σε 5 ατομα,στους 4 θα έβαζα μόνο φατσούλα;;;;:rolleyes:Είπαμε να κάνουμε περικοπές, λόγω της οικονομικής κρίσης, αλλά και στα smilies;;;;:lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...