Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

αγαπητά μέλη σημειώστε εδώ τις εντυπώσεις σας για το νέο σύστημα.

 

Ακόμα υπάρχουν πολλές αλλαγές ακόμα που θα γίνουν,

 

- το chat ακομα δεν έχει ενεργοποιηθεί

- στα "Σημερινά Θέματα" εμφανίζεται ακόμα στην τελευταία στήλη η Ενότητα στην οποία ανήκει το κάθε θέμα - η στήλη αυτή θα μεταφερθεί έτσι ώστε να βρίσκεται ακριβώς δίπλα στον τίτλο των νέων θεμάτων/topics

- η επεξεργασία edit ακόμα δεν έχει ενεργοποιηθεί καθώς χρειάζονται ακόμα κάποιες ρυθμίσεις.

- το ημερολόγιο ακόμα δεν έχει ενεργοποιηθεί

-δεν έχουν γίνει ακόμα οι αλλαγές των ενοτήτων που ήταν σχεδιασμένο να γίνουν πρίν την μεταφορά

 

αλλά και άλλες αλλαγές που δεν προλαβαίνουμε να γράψουμε ακόμα εδώ.

 

 

 

Ανοίγουμε αυτό το θέμα έτσι ώστε να καλωσορίσουμε τα μέλη στο φόρουμ, στο νέο σύστημα

Ακόμα βέβαια δέν έχει ρυμιστεί με όλες του τις δυνατότητες και χρειάζονται ακόμα αρκετές διορθώσεις. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 293
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλορίζικο...αντε με το καλό....!!!!! να είμαστε όλοι καλά να διαβάζουμε....χα χα χα

 

 

εγώ ψιλοχάθηκα πάντως....που θα παει θα τη βγαλω την ακρη δεν μπορεί..

να ρωτησω κατι??? πως σταματαω να παρακολουθω μια ενοτητα?? τον παλιο καιρό ήταν η παυση..τωρα που ειναι???

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα μολις προσεξα οτι εκανα ποδαρικο...αντε τυχεροι !!!!

που φαινεται από ποτε ειναι μια δημοσιευση??? ημερομηνια και ώρα δηλ...μην απανταμε και σε ερωτησεις προπολεμικες....

και πως κανει γραμματα bold,πλαγια,μικρα, μεγαλα κτλ....

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

α και κατι άλλο.. τι διαφορα εχει αυτη η γρηγορη απαντηση?? τα emoticons μηπως είναι πολύ λίγα πλεον?

Aγαπητή Δάλια τα emoticons δεν θα είναι δωρεάν πλέον , αντ' αυτού σου προτείνω τώρα στην προνομιακή τιμή των 10 ευρώ 143 emoticons ολοκαίνουργια ατσαλάκωτα και δώρο άλλα 10 για τις πεθερόπληκτες.

Για το edit θα ανακοινωθεί πακέτο προσφορά μετά την ανάσταση.

 

πηγή: ( http://www.ρούμερς-ποστ.gr )

Link to comment
Share on other sites

aγαπητή δάλια τα emoticons δεν θα είναι δωρεάν πλέον , αντ' αυτού σου προτείνω τώρα στην προνομιακή τιμή των 10 ευρώ 143 emoticons ολοκαίνουργια ατσαλάκωτα και δώρο άλλα 10 για τις πεθερόπληκτες.

για το edit θα ανακοινωθεί πακέτο προσφορά μετά την ανάσταση.

 

πηγή: ( http://www.ρούμερς-ποστ.gr )

 

 

επισης, ισχυει πως για να αποχωρησει καποιος θα πρεπει να καταβαλει χρηματικη εγγυηση 50 ευρω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλορίζικο!!!

αλλά μάλλον έχουμε... διάβασμα?! θα τα βρούμε σιγά σιγά.... :)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι βρε παιδια πειτε τι γινεται,δεν καταλαβαινω τιποτα.κανα λυσαριο κανεις;;;

 

δηλαδή δεν είμαι η μόνη που μπερδεύτικα

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Με τα πμ χάθηκα.... κάποια τα εμφανίζει διπλά... κάποια που είχα σώσει πού πήγαν; Ξαναγύρισαν στα εισερχόμενα....; Νομίζω... Βρέθηκα με ένα τσούρμο μηνύματα... νομίζω πως κάποια από αυτά τα είχα σβήσει.... ή κάνω λάθος...

 

Αααα πώς να σώσω κάποια από τα "απεσταλμένα" μου; Δε μου εμφανίζει την επιλογή...

Επίσης κάπου βρίσκεται ένα μήνυμά μου.... αλλά δεν καταλαβαίνω που.... το βλέπω μεν αλλά όχι στα εισερχόμενα... χμ..

 

ωχ ωχ... ζαλίστηκα!! χαχαχαχα (μπερδεύτικα με τα εμοτικονς.... -πάμε old fashion χαχαχα, λολ κτλ...)

 

Κάτι ακόμα...

senior member... δηλαδή... έχουμε γαλόνια;; :)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

γειά σας,

 

κάποια πράγματα απο τα όσα φαίνονται αυτή τη στιγμή θα αλλάξουν καθώς κατά τη μεταφορά έχουν μπεί κάποιες ρυθμίσεις οι οποίες δεν είναι στην πρόθεσή μας να υπάρχουν.

 

ανοίξαμε το φόρουμ έτσι ώστε οι γονείς να μπορούν να ενημερωθούν ή να συνεννοηθούν,

 

αλλά στην ουσία ακόμα γίνονται εργασίες για την βελτιστοποίησή του.

 

από όσα γνωρίζουμε, όχι δεν υπάρχει πρόθεση να υπάρχουν "γαλόνια" :-)

 

επίσης έχει επανέλθει η λειτουργία της επεξεργασίας των μυνημάτων για 24 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...