Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑς?????


Recommended Posts

Στις 22/10 ο Νικολας μου κλεινει τα 2.δεν εχω αποφασισει τι θα κανω ακομα...αν θα το κανω στο σπιτι,η σε μαγαζι,αν θα καλεσω λιγους η πολλους...

αυτο που ξερω,ειναι οτι θα εχω φετος πολλα παιδακια στους καλεσμενους μας,αυτης της ηλικιας και ενα χρονο μεγαλυτερα.σ'αυτη την ηλικια τι παιχνιδια μπορουν να παιξουν??αν χρειαζεται και κατι,το πηγαινω εγω στο μαγαζι για να βοηθησει το παιχνιδι.

εκει που σκεφτομαι δεν εχει παιδοτοπο,και στο σπιτι μας δεν χωρανε ολοι!οποτε πρεπει να κανω κατι ωστε να κρατησω το ενδιαφερον των μικρων, να μη βαριουνται και θελουν να φυγουν.τι μπορω να κανω????

:roll: επισης euapap εσυ που εχεις ταλεντο σ'αυτα,σκεψου κανενα στιχακι ωστε να φτιαξω τα προσκλητηρια μας!!! :roll:

578611j1nly6hq0l.jpg691278l0h4xhyt8z.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κανε το σπιτι αλλα να εχεις ενα προγραμμα.Δηλαδη 5-6 παιχνιδι 6-7 φαι

7-8 κουκλοθεατρο,8-9 παιδικη ταινια, ωστε να ναι απασχολημενα συνεχεια.Μπορεις να τα απασχολησεις με διαφορα παιχνιδακια πχ μασκες απο χαρτι,ζωγραφικη,μουσικη και χορος ενταξει αυτα ειναι για λιγο πιο μεγαλα βεβαια.Φαγητακια κανε εκει μπομπες,τυροπιτακια τετοιες βλακειουλες και εισαι κυριλε.Εννοειται μαζευεις απο το σπιτι τα ευθραυστα και τα καλα παιχνιδια .Αυτα...ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να φωναξεις κλοουν (Μην ακουει ο Αλμακ :lol: ).

Κοστος 20,00 €. Στειλε μου πμ αν θελεις να σου δωσω στοιχεια. Καθετε 1 1/2 ωρα αν θυμαμαι καλα. Θα ρωτησω.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μιας που πλησιαζει και του δικου μου γιου τα γεννεθλια,

σκεφτηκα να τα κανω σε παιδοτοπο ετσι ωστε να παιξουν τα παιδια,μικρα και μεγαλα,

αλλα και οι γονεις να μπορεσουν να πιουν εναν καφε πιο ανετα και να μιλησουν με αλλους γονεις...

ασε που ερχεται σχεδον ιδια τιμη ,με το να κανεις μια γιορτη στο σπιτι...

ομως το καθαρισμα,η βαβουρα,το αγχος μην χτυπησει η μην σπασει καποιος κατι?

καλυτερα λοιπον για εμενα προσωπικα σε παιδοτοπο :P

.png.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Μπορεις να φωναξεις κλοουν (Μην ακουει ο Αλμακ :lol: ).

Κοστος 20,00 €. Στειλε μου πμ αν θελεις να σου δωσω στοιχεια. Καθετε 1 1/2 ωρα αν θυμαμαι καλα. Θα ρωτησω.

 

 

αχχχ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ και εμενα..για τον κλοουν!!

εχω και εγω τα 2α γενεθλια του γιου μου...!!και ελεγα να εφερνα ενα κλοουν για καμια ωριστα ...για χαπενινικ!!

η τιμη ειναι σουπερ!! τον εχεις δει live??

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω κλοουν δικο μου παιρνει μονο 50 ευρω,ειναι μανα,και ειναι τελεια!!δινει και δωρακια στα παιδακια

 

αχ ΝΑΥΣΙΚΑ νασε ρωτησω για την κλοουν μαμα...

ενδιαφερομαι και εγω για τα δευτερα γενεθλια του γιου μου...και ψαχνω

 

μπορεισ να μου δωσεις πληροφοριες...??? :D

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω εχω ηδη αρχισει κ σκεφτομαι για τα δευτερα γεννεθλια μας.. Αν εχεις αρκετα παιδακια ειναι καλυτερα (αν μπορεις οικονομικα) να το κανεις καπου εξω για να μη γινει το σπιτι ανω κατω κ να εισαι κ εσυ πιο ηρεμη.

Απλα για το χωρο, ασχετα αν ειναι παιδοτοπος ή οχι, καλο ειναι να εχει απλα κ αρκετο χωρο για να τρεχουν περα δωθε κ να ελεγξεις κ λιγο την ασφαλεια του χωρου.

Οσο για να εχεις καποιον ανιματερ ειμαι πολυ υπερ για να τα προσεχει κυριως (ειναι μικρες ηλικιες κ δεν μπορει να κανει πολλα). Απλα να ξερεις οτι σε αυτες τις ηλικιες αρκετα παιδακια φοβουνται τους κλοουν (κ η δικη μου μπουμπου) κ γενικα οτιδηποτε εχει μασκα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...