Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βενιζελειο ηρακλειου κρητης (γυναικολογοι)


Recommended Posts

Για σας ! είμαστε η Μαρία και ο Νάσος .

Μένουμε στο ηράκλειο Κρήτης και σε λίγο καιρό θα γίνουμε γονείς ! Η μαρία είναι στον 7 μήνα !

Έχουμε το εξής δίλημμα και θέλουμε τις συμβουλές και την εμπειρία σας .

Ο γιατρός μας , Κος Παπαδάκης Γιάννης , ο οποίος είναι παρά πολύ κάλος στην δουλειά του , έληξε η σύμβαση του με τον Βενιζέλειο στο ηράκλειο Κρήτης και θα συνεχίσει στο Μητέρα Κρήτης . Ο άνθρωπος μας είχε πει εξ αρχής ότι υπάρχει μια πιθανότητα να μην ανανεωθεί η σύμβαση του. Εμείς είχαμε πάρει εξ αρχής την απόφαση να γενήσουμε σε δημόσιο νοσοκομείο και ο κύριος λόγος είναι ότι αν πάει κάτι στραβά στο ιδιωτικό , σε πάνε με ασθενοφόρο στο δημόσιο .Μας πρότεινε λοιπόν ο γιατρός μας , κος Παπαδάκης , 2 συναδέλφους του που θα παραμείνουν στο Βενιζέλειο . Την κα Μαρία Καραμούτη ή τον κο Τζανάκη .Θα θέλαμε να ρωτήσουμε αν κάποιος έχει εμπειρία από τους συγκεκριμένους θεράποντες .

 

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων. :-)

Μαρία και Νάσος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα Μαρία και Νάσο!!!

Προσωπική εμπειρία δεν έχω για να σας πω λεπτομέρειες και την προσωπική μου γνώμη.

Όμως η κουμπάρα μου γέννησε με τον Τζανάκη 2 φορές στο Βενιζέλειο και όλα πήγαν καλά.Δεν μου εχει πει κατι ασχημο για τον γιατρό. Για την Καραμούτση δεν εχω ακουσει κατι...Δυστηχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω...

Καλή γέννα σου ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ειμαι εγκυος στον 2ο και ειμαι σε ιδιωτικο γιατρο,αλλα θελω να αλλαξω κ να παω στο δημοσιο στο βενζελιο..Εχω ακουσει καλα λογια για τους Τζανακη και Ψαρακη ..Εσεις ξερετε κατι γι'αυτους,εχετε γνωμη ...;; Και τι πιστευετε στο οτι δεν κανουν επισκληριδιο στα δημοσια σε φυσιολογικη γεννα,παρα μονο σε καισαρικη...;; Με φοβιζει λιγο αυτο.....:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

δεν μπορω να σε βοηθησω δεν ξερω καθολου ουτε εχω ακουσει αυτους τους γιατρος.

Εγω θα γεννησω παλι στο Ασκληπειο.Δεν αλλαζω το γιατρο μου.Τα λεφτα ναι ειναι πολλα αλλα τον εμπιστευομαι.Συν οτι ξερω σιγουρα οτι ειδικα αν πας φυσιολογικα θα σε ξεγεννησει ο εφημερευον και οχι ο δικος σου γιατρος.Στην καισαρικη ναι ειναι διαφορετικα.

Γιατι δεν κλεινεις καποιο ραντεβου να δεις η ιδια ( εχω ακουσει βεβαια οτι δεν αναλαμβανουν ευκολα καποιοι αν δεν πας συστημενη αλλα δεν ξερω αν ισχυει)

ΕΦΗ 20/12/2004

Ο ΠΙΠΙΛΑΣ ΜΟΥ 11/12/2010 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια,

 

εγώ γέννησα τα 2 πρώτα μου παιδιά στο Βενιζέλειο με τη Ρασιδάκη κι ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένη. Την έπαιρνα τηλέφωνο όποτε υπήρχε ανάγκη. Ούτε λεφτά μου ζήτησε κανείς, στο πρώτο παιδί ήμουν μόνη μου στο θάλαμο και στο δεύτερο με άλλη μία κοπέλα. Οι μαίες ήταν φοβερές και ευτυχώς επέμειναν στο θηλασμό. Μου έδειξαν πώς και κάθε φορά που θήλαζα ήταν μία από πάνω μου να μου δείχνει τι κάνω λάθος. Τις ευγνωμωνώ.

Το κακό είναι ότι η Μαιευτική του Βενιζελείου έχει υποβαθμιστεί και τώρα που είμαι ξανά έγκυος δεν ξέρω τι να κάνω. Αφήστε που γεννώ 15 αύγουστο και όλοι οι γιατροί ανεξαιρέτως θα με παραπέμψουν σε ειδικευόμενο (το έχω ακούσει αυτό για το Μητέρα σε φάση καλοκαιρινών διακοπών). Αν έχετε πρόσφατη εμπειρία μοιραστείτε τη μαζί μου. Κάποιος γιατρός με τον οποίο μείνατε ευχαριστημένες?

Γενικώς είμαι υπέρ του δημόσιου για να μην πάει κάτι στραβά αλλά αφού θα γεννήσω με προγραμματισμένη καισαρική δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια,

 

εγώ γέννησα τα 2 πρώτα μου παιδιά στο Βενιζέλειο με τη Ρασιδάκη κι ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένη. Την έπαιρνα τηλέφωνο όποτε υπήρχε ανάγκη. Ούτε λεφτά μου ζήτησε κανείς, στο πρώτο παιδί ήμουν μόνη μου στο θάλαμο και στο δεύτερο με άλλη μία κοπέλα. Οι μαίες ήταν φοβερές και ευτυχώς επέμειναν στο θηλασμό. Μου έδειξαν πώς και κάθε φορά που θήλαζα ήταν μία από πάνω μου να μου δείχνει τι κάνω λάθος. Τις ευγνωμωνώ.

Το κακό είναι ότι η Μαιευτική του Βενιζελείου έχει υποβαθμιστεί και τώρα που είμαι ξανά έγκυος δεν ξέρω τι να κάνω. Αφήστε που γεννώ 15 αύγουστο και όλοι οι γιατροί ανεξαιρέτως θα με παραπέμψουν σε ειδικευόμενο (το έχω ακούσει αυτό για το Μητέρα σε φάση καλοκαιρινών διακοπών). Αν έχετε πρόσφατη εμπειρία μοιραστείτε τη μαζί μου. Κάποιος γιατρός με τον οποίο μείνατε ευχαριστημένες?

Γενικώς είμαι υπέρ του δημόσιου για να μην πάει κάτι στραβά αλλά αφού θα γεννήσω με προγραμματισμένη καισαρική δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

καλημερα σας κι απο μενα!

ειμαι καινουρια στο φορουμ και ψαχνω για γυναικολογο-μαιευτηρα στο ηρακλειο της κρητης. ο παθολογος μου σε μια συζητηση μου προτεινε (μιας κι εγω δεν ειμαι απο κρητη και δεν ξερω κανεναν γιατρο εδω) την κυρια Ρασιδακη.

μου ειπε ομως οτι τωρα εχει φυγει απο το Βενιζελειο. ξερετε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, η Ρασιδάκη ιδιωτεύει. Το τηλ. της είναι πιο πάνω.

Μου ξεγέννησε 2 παιδιά στο Βενιζέλειο και τώρα στο τρίτο θα γεννήσω στο Μητέρα. Όπως καταλαβαίνεις παρολο που είμαι υπέρ των νοσοκομείων την ακολούθησα με κλειστά μάτια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, η Ρασιδάκη ιδιωτεύει. Το τηλ. της είναι πιο πάνω.

Μου ξεγέννησε 2 παιδιά στο Βενιζέλειο και τώρα στο τρίτο θα γεννήσω στο Μητέρα. Όπως καταλαβαίνεις παρολο που είμαι υπέρ των νοσοκομείων την ακολούθησα με κλειστά μάτια.

 

δλδ τωρα θα ξεγενναει στο μητερα αν καταλαβα καλα ε? με το καλο να γεννησεις το παιδακι σου και να τα χαιρεσαι όλα!!!

μηπως ξερεις αν εχει και ταμεια? εγω εχω τεβε. η επίσκεψη ειναι κανα 60αρι?

σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ΙΚΑ και η επίσκεψη είναι 50. Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις στη γραμματεία. Επίσης αν θέλεις μπορείς να γεννήσεις και στο Ασκληπείο.

 

σ ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες,θα παρω τηλεφωνο σημερα για ραντεβου..

κατι τελευταιο ειναι μικρη σε ηλικια ή οχι η γιατρος? σ ευχαριστω πααααρα παααρα πολυ!!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!

ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ(ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ) ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ. ΑΚΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ κ. ΡΑΣΙΔΑΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΜΑΘΑ ΣΩΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ , ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ .....

 

 

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!

 

 

 

 

 

ΜΙΑ (ΕΛΠΙΖΩ ) ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω να πω τα καλύτερα για τη Ρασιδάκη.

Ξεγέννησε και τα 3 μου παιδιά. Τα 2 στο Βενιζέλειο και στο τρίτο την ακολούθησα στο Μητέρα. Ξέρω ότι έχει βοηθήσει επιτυχώς κοπέλες που είχαν δυσκολίες στη σύλληψη. Την προτείνω ανεπιφύλακτα και σαν γιατρό και σαν άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Εως πριν λιγες μερες ουτε που ειχα ακουσει το ονομα της ποτε! Αλλα τις τελευταιες μερες εχω ακουσει ξαφνικα απο παρα πολλα ζευγαρια και απο το πουθενα τα καλυτερα.....εχω ραντεβου σε εβδομαδα....ελπιζω και εγω να βρω την ακρη και να πανε ολα καλα !!!!! Σε ευχαριστω πολυ ξανα ....ΑΑΑΑ και να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...
Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Εως πριν λιγες μερες ουτε που ειχα ακουσει το ονομα της ποτε! Αλλα τις τελευταιες μερες εχω ακουσει ξαφνικα απο παρα πολλα ζευγαρια και απο το πουθενα τα καλυτερα.....εχω ραντεβου σε εβδομαδα....ελπιζω και εγω να βρω την ακρη και να πανε ολα καλα !!!!! Σε ευχαριστω πολυ ξανα ....ΑΑΑΑ και να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου!:)

 

 

γεια σου SOFIAV, ηθελα να ρωτησω αν πηγες τελικα στη ρασιδακη και ποιες οι εντυπωσεις σου!

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Κορίτσια,

 

εγώ γέννησα τα 2 πρώτα μου παιδιά στο Βενιζέλειο με τη Ρασιδάκη κι ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένη. Την έπαιρνα τηλέφωνο όποτε υπήρχε ανάγκη. Ούτε λεφτά μου ζήτησε κανείς, στο πρώτο παιδί ήμουν μόνη μου στο θάλαμο και στο δεύτερο με άλλη μία κοπέλα. Οι μαίες ήταν φοβερές και ευτυχώς επέμειναν στο θηλασμό. Μου έδειξαν πώς και κάθε φορά που θήλαζα ήταν μία από πάνω μου να μου δείχνει τι κάνω λάθος. Τις ευγνωμωνώ.

Το κακό είναι ότι η Μαιευτική του Βενιζελείου έχει υποβαθμιστεί και τώρα που είμαι ξανά έγκυος δεν ξέρω τι να κάνω. Αφήστε που γεννώ 15 αύγουστο και όλοι οι γιατροί ανεξαιρέτως θα με παραπέμψουν σε ειδικευόμενο (το έχω ακούσει αυτό για το Μητέρα σε φάση καλοκαιρινών διακοπών). Αν έχετε πρόσφατη εμπειρία μοιραστείτε τη μαζί μου. Κάποιος γιατρός με τον οποίο μείνατε ευχαριστημένες?

Γενικώς είμαι υπέρ του δημόσιου για να μην πάει κάτι στραβά αλλά αφού θα γεννήσω με προγραμματισμένη καισαρική δεν νομίζω.

 

 

ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΡΑΣΙΔΑΚΗ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΟΝΩ ΓΙΑΥΤΟ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.... ΜΟΝΙΜΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝΕ ΔΕΚΑΔΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, παρακαλώ μήπως γνωρίζετε το τηλέφωνο της κυρίας Μαρίας Ρασιδάκη, γιατί το ψάχνω και δεν μπορώ να το βρω πουθενά! Ευχαριστώ πολύ!

 

 

 

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 6939426373. ΣΟΥ ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, παρακαλώ μήπως γνωρίζετε το τηλέφωνο της κυρίας Μαρίας Ρασιδάκη, γιατί το ψάχνω και δεν μπορώ να το βρω πουθενά! Ευχαριστώ πολύ!

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!

ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ(ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ) ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ. ΑΚΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ κ. ΡΑΣΙΔΑΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΜΑΘΑ ΣΩΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ , ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ .....

 

 

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!

 

 

 

 

 

ΜΙΑ (ΕΛΠΙΖΩ ) ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ

 

 

 

 

 

H ΡΑΣΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΔΡΩΠΟΣ. ΕΓΩ ΤΗΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΣΕ ΠΕΡΑΣ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΥΗΣΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΤΟ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΝΗΣΙ ΣΤΗΝ ΚΩ ΟΠΟΥ ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΓΥΝΑΚΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑι ΟΤΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΩ ΚΡΗΤΗ.ΤΟ 1 ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΓΕΝΗΣΕ Η ΚΥΡΙΑ ΡΑΣΙΔΑΚΗ.ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΡΟ?ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΙΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.......

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Molis genisa sto Panepisthmiako prin 15 meres me ton foero kai teleio Psaraki!!!! EInai o anthropos apaixtos kai san giatros katapliktikos... Me xegenise 3 fores. Sto 1o moy kata tyxh efimereve sto Benizeleio afoy h diki moy giatros tote me parathse sta krya toy loytroy ston 8o mhna xvris proidopoihsh....! Apo tote se kathe egkymosynh me parakoloythoyse o Psarakis kai ola phgainan kat' eyxin. Sygnomh gia latinika grammata alla efage kollhma kai den allazei se ellinika!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...