Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Τωρα το ειδα :oops::oops: . Εψαχνα να βρω που εισαι και εκανα ερευνα :lol::lol: ποτε εγραψε για να δω αν εισαι καλα. Και βρηκα αυτο :shock: . Το θεμα hat δεν το κοιταω να πω την αληθεια. :x

 

Σιδερενιος και γρηγορα σπιτι του Μαρια. Ευτυχως η ανιψια σου ειναι σε καλα χερια.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως η ανιψια σου ειναι σε καλα χερια.

 

Ακριβώς!! Σε καλύτερα δεν γίνεται!! Τουλάχιστον απο αυτό θα είναι ήσυχοι!! Με το καλό σπίτι του ο ανθρωπος.

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Γεια σας

 

παρακαλούμε επισκεφτείτε και μελετήστε τους ακόλουθους συνδέσμους :

Οδηγίες για τα πάντα

Μαθήματα Υπολογιστή/BROWSER για ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ !

Στο παρακάτω thread μπορείτε να κάνετε τεστ στην υπογραφή σας

test tickers,avatars multy quotes φωτογραφίες κ.α

και εδώ μπορείτε να τοποθετήσετε τις απορίες σας και απευθύνεται τα πιθανά ερωτήματα σας (ΠΡΟΣΟΧΗ διαβάστε το όλο γιατί μπορεί η απορία σας να έχει ήδη απαντηθεί)

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ

 

Πριν συνεχίσετε την διαμονή σας στο φορουμ της ΕΕΕΓ είναι καλό να μελετήσετε τους κανόνες - όρους χρήσης που υπογράψατε κατά την είσοδο σας .

ένα σημαντικό θέμα επίσης αφορά τιςκάρτες ή αλλιώς infractions .

 

το παρόν θα συγχωνευτεί με το θέμα :ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ Για να το βρείτε θα πάτε :

-Βοηθήματα.

-Θέματα που παρακολουθείτε

 

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

γεια σας!!!

είμαι καινούρια μαμά στο site, οπότε σας χαιρετώ όλους μαζί!!!

η αλήθεια είναι πως στην προσπάθειά μου να βρώ κάποια θέματα σχετικά με τους παιδικούς, σκέφτηκα πως θα ήταν ίσως πιο αποδοτικό, εάν ρωτούσα άμεσα (διαδικτυακά βέβαια άμεσα!) κάποιους γονείς.

 

θα ήθελα λοιπόν να σας ρωτήσω, εάν γνωρίζετε τι ισχύει στη νομοθεσία ή που μπορώ να απευθυνθώ (εκτός από τη διοίκηση του σταθμου), προκειμένου να πληροφορηθώ για τη φοίτηση δύο αδελφών στον ίδιο σταθμό.

 

ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...