Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αίθουσες Δεξιώσεων στην Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΑ ΔΕΞΙΩΣΕΩΝ,ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ 'Η ΤΙ ΠΑΚΕΤΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ πχ. ΓΙΑ ΝΥΜΦΕΣ,ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ,ΠΟΥΛΚΑΣ,ΕΝΑΣΤΡΟΣ,OPERA,ΜΙΘΡΙΟ ΚΤΛ...ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ.Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ Κ ΣΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ Κ ΑΥΤΟ.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΖΙ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΑ ΔΕΞΙΩΣΕΩΝ,ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ 'Η ΤΙ ΠΑΚΕΤΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ πχ. ΓΙΑ ΝΥΜΦΕΣ,ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ,ΠΟΥΛΚΑΣ,ΕΝΑΣΤΡΟΣ,OPERA,ΜΙΘΡΙΟ ΚΤΛ...ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ.Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ Κ ΣΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ Κ ΑΥΤΟ.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΖΙ.

λοιπον αρχοντισσα που εχω παει ειναι εεεεε αλλα ειναι κ πολυ οικονομικη συχρονως απ οτι ξερω δεν χρεωνουν κατα ατομο αλλα ολη την αιθουσα το 2010 που πηγαμε στην κατω γυρω στα 400 ατομα ειχε βγει στους φιλους μας γυρω στα 6-7000!το φαι ουτε μαπα αλλα ουτε κ να πεσεισ με τα μουτρα στον εναστρο που παντρευτικαν κατι ξαδερφια πολυ πιο ωραιο φαγητο πιο ψηλοταβανο πιο ανετο ρε παιδι μου οχι ο ενασ πανω στον αλλο κ νομιζω πανω κατω τα ιδια λεφτα!για ποτε λεσ?εμεις ειχαμε κανει βαφτιση στο αμαδρυας στο φιλυρο μεσα στο δασος κ ηταν τελεια!!!ειχε το 2010 22 ευρω το ατομο αλλα ειναι μονο για καλοκαιρι αλλιως θα το δαγκωσουν :rolleyes: ελπιζω να σε βοηθησα!

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΕΚΑΝΑΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΟ PORTO AKRI ΠΕΡΑΙΑ,ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΚΥΡΙΛΕ ΜΑΓΑΖΙ πλουσιο μενου και πεντανοστιμο. εχει 2 αιθουσες,αν θυμαμαι καλα τη μια πρωτη μουρη θαλασσα γυρω στα 22-23 το ατομο και την αλλη 20 το ατομο,ριξε μια ματια νομιζω θ αευχαριστηθεις.

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΕΚΑΝΑΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΟ PORTO AKRI ΠΕΡΑΙΑ,ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΚΥΡΙΛΕ ΜΑΓΑΖΙ πλουσιο μενου και πεντανοστιμο. εχει 2 αιθουσες,αν θυμαμαι καλα τη μια πρωτη μουρη θαλασσα γυρω στα 22-23 το ατομο και την αλλη 20 το ατομο,ριξε μια ματια νομιζω θ αευχαριστηθεις.

 

 

Συμφωνω , πολυ ωραια ειναι εκει.Επισης κατα την αποψη μου παρα πολυ ωραια ειναι και στο prive.Εκανε τον γαμο της φετος εκει η αδερφη μου και η αλλη μου η αδερφη την βαφτιση της κορης της.Πολυ ωραιο φαγητο, αψογο σερβις και ξερω οτι κανουνε πακετα για ολα τα βαλαντια.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

εμεις θα κανουμε γαμο και βαπτιση στο χωριο της ειρηνης...πολυ εξυπηρετικοι,καλη συννενοηση,οι τιμη στα 22 ευρω/ατομο πολυ ωραιος χωρος...και αρκετα εξτρα δωρακια απο αυτους.....:)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Για αίθουσες δεξιώσεων στην Θεσσαλονίκη σε εκπληκτικούς χώρους και πολύ συμφέρουσες τιμές, παραθέτω ένα link για όποιον φίλο ή φίλη ενδιαφέρεται να οργανώσει γάμο ή βάφτιση.

Link to comment
Share on other sites

καποιος να με βοηθησει με την επιλογη του κεντρου για τη βαπτιση της κορουλας μου. αν εχετε πληροφοριες για το λοφο της τουμπας

 

καλημερα εμεις πηγαμε προσφατα εκει σε γαμο και περασαμε υπεροχα,τελειο φαγητο,τελειο σερβις και απο θεα;;;;;;;;;;;;;;;απλα υπεροχα

Link to comment
Share on other sites

εμεις θα κανουμε γαμο και βαπτιση στο χωριο της ειρηνης...πολυ εξυπηρετικοι,καλη συννενοηση,οι τιμη στα 22 ευρω/ατομο πολυ ωραιος χωρος...και αρκετα εξτρα δωρακια απο αυτους.....:)

 

δυστυχως εχω μαθει απο εκγυρη πηγη οτι ο πολυχωρος του χωριου της ειρηνης αναγκαζεται να κλεισει για ευνοητους λογους :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Κορίτσια καλησπέρα, έχω χαθεί, ψάχνω απεγνωσμένα εκκλησίες που δέχονται catering στη θεσσαλονίκη, θέλουμε να βαπτίσουμε την μικρή μας 01/09/2013. Έχετε να μου προτείνετε κάποιες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρω σίγουρα ότι δέχεται catering ο Αγιος Βασίλειος στο Αλλατίνη. Με μια έξτρα χρέωση βέβαια. Ηταν 150? το 2009.

Επίσης νομίζω η Αγία Παρασκευή στο Παλαιόκαστρο. Ωραία και γραφική εκκλησία.

Αυτες γνωρίζω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα! Ψαχνω χωρο δεξιώσεων-κέντρο για γαμοβάφτιση κυρίως ανατολικά. Θέλω κάτι οικονομικό κ καλό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι από την εμπειρία σας;

3-1-2014 Καλως ηρθες μικρε μου πριγκιπα!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Κοριτσια μου, επαναφερω το θεμα και ζητω την βοηθεια σας.......... βαφτιζουμε τον μικρο μας 28 δεκεμβριου και ψαχνουμε χωρο για το τραπεζι μετα... δε θελουμε αιθουσα δεξιωσεων , θα προτιμουσαμε μια ταβερνουλα αλλα να ειναι και σε θεση να δεχτει ορχηστρα ή dj. Θα ειμαστε γυρω στα 100 ατομα και σιγουρα μιλαμε για ανατολικη Θεσσαλονικη μιας και η βαφτιση θα γινει στην εκκλησια του Κυριλλου&Μεθοδιου....καμια οικονομικη ιδεα...????

ATuyp3.png
Link to comment
Share on other sites

ef_aki, εμείς κάναμε τη βάφτιση του μικρού στο "λίχνο" πέρσι τέτοια εποχή, που είναι στην Νικολάου Πλαστήρα, είχαμε γύρω στα 100 άτομα όπως λες, πολύ νόστιμα πιάτα, ποικιλία και οικονομικά. Έχει χώρο για ορχήστρα και με έξτρα χρέωση είχαν κι αυτοί την ορχήστρα του Φαλκώνη που φέρνουν αν θέλεις. Το τελευταίο δεν ξέρω αν ισχύει και φέτος...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα σε ολους!θα ηθελα τη βοηθεια σας για χωρο για βαπτιση ανατολικη θεσσαλονικη , εσωτερικο χωρο!καθε αποψη δεκτη. βαπτιζουμε το παιδακι μας τον οκτωβριο και δεν μπορουμε να βρουμε κατι καλο και οικονομικο . σας ευχαριστω 😄😄😄

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια , εγω θα κανω την βαπτιση τον Αύγουστο στην εκκλησία του Τημιου Προδρόμου ( κατακόμβες ) στο κεντρο και έλεγα να κανω το γεύμα στο πλανητάριο γιατι είμαστε 300 άτομα αλλα τελικά δεν ταιριάζουν οι ημερομηνίες . Έχετε να μου προτείνετε κατι αλλο που να ειναι πιο εστιατόριο και οχι σαν κεντρο για γάμους γιατι δεν μου αρέσουν καθόλου . Επιςης θελω να μου πείτε αν έχετε εμπειρία απο αυτήν την εκκλησία ; Ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας!Είμαι στην αναζήτηση κέντρου δεξιώσεως στην Θεσσαλονίκη!Να είναι οικονομικό 15-20 ευρώ το άτομο να έχει καλό φαγητό,να τρώγεται τουλάχιστον!Θα γίνει γάμος και βάφτιση τον Νοέμβριο!Πείτε μου τις εμπειρίες σας και τις προτάσεις σας!Είμαι έγκυος γενναω σε 2 μέρες και έλεγα να κλείσω μετά τον σαραντισμο μου!Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντρευτηκα το 2015.Ειχαμε ρωτησει στο kiwi(προς τη μερια του αεροδρομιου ανατολικα)και στο rose garden στο ωραιοκαστρο.Ηταν και τα δυο κοντα στα 20 ευρω.Αναλογως και τα ατομα βεβαια μπορει να σου καναν και καλυτερη τιμη...Με το kiwi ενθουσιαστηκα!!!!Το αλλο ετσι κ ετσι.Βεβαια καταληξαμε στο κτημα Λικνο στο Λευκοχωρι που εχει και εκκλησακι μεσα και καναμε εκει και το μυστηριο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Eleni-thess είπε:

Εγω παντρευτηκα το 2015.Ειχαμε ρωτησει στο kiwi(προς τη μερια του αεροδρομιου ανατολικα)και στο rose garden στο ωραιοκαστρο.Ηταν και τα δυο κοντα στα 20 ευρω.Αναλογως και τα ατομα βεβαια μπορει να σου καναν και καλυτερη τιμη...Με το kiwi ενθουσιαστηκα!!!!Το αλλο ετσι κ ετσι.Βεβαια καταληξαμε στο κτημα Λικνο στο Λευκοχωρι που εχει και εκκλησακι μεσα και καναμε εκει και το μυστηριο.

Ευχαριστώ για την απάντηση!Το kiwi Ναι είναι πανέμορφο αλλά νομίζω είναι μόνο για καλοκαίρι άνοιξη ε;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γειά σας! Ψάχνω να βρω μια μικρή αίθουσα εκδηλώσεων για γάμο χωρητικότητας 100 με 150 ατόμων κυρίως στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Αν γνωρίζετε οτιδήποτε θα με βοηθήσετε πολύ! Ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...