Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προσκλήσεις Δωρεάν Εισόδου στην έκθεση Μέλλουσα μαμά 2009


Recommended Posts

Όπως μάλλον ξέρετε οι περισσότερες, το επόμενο ΠΣΚ θα γίνει στο πρώην Δυτικό Αεροδρόμιο η έκθεση "Μέλλουσα Μαμά 2009" για την εγκυμοσύνη και το παιδί (απ' έξω θα έχει και την "παιδοχώρα", έναν μεγάλο παιδότοπο με φουσκωτά και κλόουν κλπ.). Επειδή θα συμμετέχουμε κι εμείς με τα Αστεράκι Slings, έχω κάποιες (αρκετές) προσκλήσεις δωρεάν εισόδου για την έκθεση. Μόλις τις πήρα στα χέρια μου, οπότε δεν προλαβαίνω να τις στείλω, όμως αν κάποια από σας ενδιαφέρεται να πάει, μπορώ όμως να τις αφήσω στην είσοδο της έκθεσης με το όνομά της (ισχύει λέει για 2 άτομα).

Αν ενδιαφέρει κάποιες από σας, στείλτε μου mail με το όνομα που θέλετε να γράψω στην πρόσκληση και θα τις αφήσω στη reception.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επειδή κάποιες μανούλες μου είπαν ότι δυσκολεύτηκαν με το link, το email μου είναι [email protected]

 

Σημ.: Οι προσκλήσεις δεν είναι για συγκεκριμένο περίπτερο (αν είδατε δεν έγραψα καν σε ποιο περίπτερο θα είμαστε εμείς), και δεν χρειάζεται καν να επισκεφθείτε το δικό μας :P. Αν σας ενδιαφέρει η έκθεση στείλτε μου μόνο το όνομά σας (δεν χρειάζονται άλλα στοιχεία) για να αφήσω την πρόσκληση (ή τις προσκλήσεις) στην είσοδο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτήσατε αρκετές:

Οι προσκλήσεις είναι για ΔΩΡΕΑΝ είσοδο. Εννοείται ότι δεν θα πληρώσετε τίποτα (αλλιώς τι τις θέλετε τις προσκλήσεις; ).

Στην είσοδο θα πείτε "έχω πρόσκληση από τα Αστεράκι Slings" και θα δώσετε το όνομα που μου έχετε στείλει. Και θα μπείτε δωρεάν.

 

Σημ.: Η μοναδική κοπέλα στην οποία δεν έχω απαντήσει (τα αρχικά της είναι ΛΠ) ας με πάρει ένα τηλέφωνο, γιατί έχω κάποιο πρόβλημα με το mail της.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αύριο όλη μέρα θα είμαι στην έκθεση (και επειδή έβαλα τα παιδιά για ύπνο και τώρα θα πάω κι εγώ ζζζζζζζζζζζζζ), δεν θα ξαναδώ το mail μου μέχρι αύριο βράδυ. Μπορείτε αν θέλετε να μου στείλετε κι άλλα ονόματα, αλλά για όσους θα επισκεφθούν την έκθεση από το Σάββατο και μετά (γιατί αύριο το πρωί θα δώσω τα ονόματα που έχω ήδη).

Καλά να περάσουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ' ευχαριστούμε πολύ Στελλίτσα! Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα. Μάλλον θα τα ξαναπούμε λίγο πριν έρθει το μωρό γιατί διάβασα το φυλλάδιό σας και μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρων και βολικός ο μάρσιπός σας.

39of6754xr8myz8h.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ειμαι νεα στο forum και αρχικα καλως σας βρηκα.

Δυστυχως εχασα την εκθεση και θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε εαν προκειται να ξαναγινει συντομα καποια παρομοια...

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα πολύ που είδα κάποιες από σας αυτές τις μέρες!

Προσωπικά, βρίσκω πως το εισιτήριο για την έκθεση ήταν πολύ ακριβό (ειδικά για το μέγεθός της, νομίζω ότι ήταν μικρή γενικά) - ένα ζευγάρι για να μπει θα έπρεπε να πληρώσει 20 ευρώ :?. Γι' αυτό και πρότεινα να χρησιμοποιήσουμε τις προσκλήσεις! ;) Δεν χρειάζεται να λέτε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Στέλλα ευχαριστούμε πολύ για το εισιτήρια και για τις οδηγίες για το sling. και εγώ νομίζω ότι ήταν πολλά τα 10ε/άτομο για το μέγεθος της έκθεσης! το ποίο πιθανό είναι εμείς να μην πηγαίναμε αν δεν μας έδινες το εισιτήρια!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...