Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σακίδιο/μάρσιπος μεταφοράς μωρού


maryger

Recommended Posts

Καλημέρα! Ψάχνω να αγοράσω ένα σακίδιο/μάρσιπο για μεταφορά μωρού. Η κορούλα μου είναι 9 μηνών και φέτος θα πάμε το πρώτο της κάμπινγκ οπότε θέλω κάτι άνετο και ασφαλές. Έχω ήδη βρει ένα προϊόν που έχει πολύ καλές κριτικές : Σακίδιο/Μάρσιπος Caribou της εταιρείας Ferrino

Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μου πει τη γνώμη του ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!το έχω εγώ για το γιο μου κι είμαι ευχαριστημένη.Ομως εγώ το χρησιμοποίησα οταν ήταν ενός έτους και μετά και πάνω απο 12-13 κιλά ο μικρός.Δε λέω οτι θα έχεις πρόβλημα απλά στο αναφέρω..να περάσετε καλά κι εμείς είμαστε campers!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Το Caribou είναι μάλλον η καλύτερη επιλογή για σακίδιο-μάρσιπο. Πολύ άνετο και ελαφρύ, δεν καταλαβαίνεις ότι το έχεις στην πλάτη σου (μέχρι να μπει ο μπόμπιρας βέβαια!). Στο συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...