Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ενοικιαζόμενα με 40 ευρω;


IoannaD

Recommended Posts


Διαφημίσεις


στην καρυστο νοικιασε ο θειος μου γκαρσονιερα με 30 euro με δικα του ομως σεντονια.Τον ρωτησα γιατι παραθεριζω στην καρυστο και ενδιαφερθηκε μια φιλη μου

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Το εχω ξαναγραψει οποτε εκανα copy μηπως σε ενδιαφερει! Πάντως κατα τη γνωμη μου σιγουρα μπορεις να βρεις με 40 ευρω ενοικιαζομενα!

 

Η ξαδέρφη μου πέρισυ με 2 μικρα παιδάκια είχε επισκεφθεί κάποια ενοικιαζόμενα δωμάτια (δίκλινα ή τρίκλινα.. και για 4-5μελή οικογένεια που απαιτούνται 2 ξεχωριστά δωμάτια σαφώς γίνετε πολύ καλύτερη τιμή) στην Πάρο στο Δρύο (Μπουτάρι)... Είναι 50 μέτρα απο την παραλία, πολύ ήσυχα, άκρως οικογενειακά κ πολύ καλες τιμές (μετα τις 15-20 Αυγουστου γυρω στα 40 ευρω το δίκλινο)

Το site όπου μπορείτε να δείτε περισσότερες λεπτομέρειες είναι το www.aegeanstyle.com. Μπαίνοντας σε αυτό το site κάνετε κλικ στη περιοχή Μπουτάρι ... έπειτα κλικ πάνω-πάνω στο Hotel & Apartments.. κ έπειτα κλικ στο Nikoletas Studios όπου μπορείτε να δείτε περισσότερες λεπτομέρειες

 

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο σταθερό τηλέφωνο (210 23.......) που αναγράφετε στο site γιατι νομίζω πως οι ιδιοκτήτες των δωματίων μένουν Αθήνα τον χειμώνα.:?:

Ajnwp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δεν εβρισκα που να το βαλω αλλα θεωρω ειναι σχετικο.

 

Επειδη περναω μια φαση που ψαχνω πολυ τις προσφορες ...

σε αυτη την ιστοσελιδα τις εχει μαζεμενες http://www.ferta.gr/prosfores.php?prosfores=cheap&dealss=hotels . Με διευκολυνε πολυ. :-D

 

 

Με τις προσφορες που παιζουν τα 40 ευρω ειναι μια χαρα (εννοειτε προσοχη στα ψιλα γραμματα)

Προτιμηστε προορισμους χωρις πλοιο γιατι ανεβαινει το κοστος. :-D

 

Ειναι και μερικα που τις χωριζουν ανα θεμα και διευκολυνει. Αν βρω κανενα προχειρο θα το βαλω (και οποια εχει ας βαλει - γιατι με εξυπηρετουν πολυ να ψαχνω μονο γι αυτο που θελω)

 

 

Προσθετω http://www.dealato.gr/

(εδω ειναι ανα θεμα χωρισμενες)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις επέστρεψα από τις διακοπές μου, στην πανέμορφη Κέρκυρα! Μέναμε στο νοτιοδυτικό μέρος του νησιού, στη παραλία του χωριού Περιβόλι (Santa Barbara). Απίστευτη, απέραντη χρυσή αμμουδιά....!!! Προτείνω το μέρος ανεπιφύλακτα ειδικά σε οικογένειες με παιδάκια, για ήσυχες διακοπές! Όμορφες και οικονομικές ταβερνούλες βρίσκονται δίπλα στη παραλία. Όσον αφορά το δωμάτιο, πλήρωσα ΜΟΝΟ 25? το δίκλινο, με καθημερινή καθαριότητα! + εξοπλισμό κουζίνας και ψυγείο! Η παραλία ένα 5λεπτο με τα πόδια και τα διαμερίσματα μέσα στο πράσινο! Να είμαστε καλά και του χρόνου εκεί θα είμαι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Froufroukip, καλησπέρα.

 

Πολύ ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες σου - αν και μου φαίνεται απίστευτο ~ τόσο ωραίο δωμάτιο/τοποθεσία.. με 25 ευρώ?:confused:

 

Ποιό είναι τ' όνομα των δωματίων? Έχουν κάποιο σχετικό site?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Τα δωμάτια λέγονται Nikos & Vivi Studios στην παραλία Santa Barbara του χωριού Περιβόλι. Έχουν βγάλει μια προσφορά στο http://www.xtipiseto.gr/5-meres-kerkyra-diakopes.html ή στο www.nikosvivistudios.com

Πολύ καθάρα και ωραία τα δωμάτια, δίπλα στη παραλία με θέα το απέραντο πράσινο, φοβερά φιλόξενη η κ. Βιβή! Κατεβαίναμε στον κήπο και για καφεδάκι :-)

Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε οικογένεις που θέλουν ησυχία.. ιδανικό για πιτσιρικάκια!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Επειδή πρέπει να φανερώνουμε και μερικά όμορφα, φθηνά καταλύματα που βρίσκουμε: Το Αγνάντι στη Σωτηρίτσα της Λάρισας.

Μοναδική θέα, καθαρά και μεγάλα διαμερίσματα, ευγενικοί ιδιοκτήτες, συνδυάζει βουνό και θάλασσα, χωρίς ακτοπλοϊκά, καλό και για το χειμώνα!

Θα ξαναπάμε!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρέπει να φανερώνουμε και μερικά όμορφα, φθηνά καταλύματα που βρίσκουμε: Το Αγνάντι στη Σωτηρίτσα της Λάρισας.

Μοναδική θέα, καθαρά και μεγάλα διαμερίσματα, ευγενικοί ιδιοκτήτες, συνδυάζει βουνό και θάλασσα, χωρίς ακτοπλοϊκά, καλό και για το χειμώνα!

Θα ξαναπάμε!

 

πόσο δίνατε αν επιτρέπεται?

 

επίσης από την έξοδο της εθνικής μέχρι εκεί είχε πολλές στροφές? έχουμε θέμα.

Επεξεργάστηκαν by Elpidaz
προσθήκη
FPh8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην παραλία Λούτσα Πρέβεζας http://www.filanthi-parga.gr/default.asp μείναμε πριν καλά καλά ανοίξουν με πάρα πάρα πολύ καλή τιμή του Αγίου Πνεύματος πριν μερικά χρόνια. Δεν είναι πρώτα στο κύμα αλλά έχουν θέα και είναι πολύ ήσυχα με πολύ καλούς ιδιοκτήτες.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα κορίτσια,

εμείς τον περασμένο Αύγουστο πήγαμε 15 ημέρες στην Εύβοια. Περάσαμε υπέροχα, τα δωμάτια πεντακάθαρα, η θάλασσα δίπλα στα πόδια μας και κυρίως ιδανικό για τα παιδιά, που όλη μέρα ήταν από την θάλλασα στον κήπο και ξεσάλωσαν. Στον Αγιόκαμπο http://www.studiosblana.gr με καλές τιμές. Φέτος όμως που είμαι πάλι εγκυούλα θέλουμε να πάμε οδικώς Κατερίνη και με όσο πιο χαμηλή τιμή γίνεται. Αν ξέρετε κάτι προτείνετέ μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

εμείς τον περασμένο Αύγουστο πήγαμε 15 ημέρες στην Εύβοια. Περάσαμε υπέροχα, τα δωμάτια πεντακάθαρα, η θάλασσα δίπλα στα πόδια μας και κυρίως ιδανικό για τα παιδιά, που όλη μέρα ήταν από την θάλλασα στον κήπο και ξεσάλωσαν. Στον Αγιόκαμπο http://www.studiosblana.gr με καλές τιμές. Φέτος όμως που είμαι πάλι εγκυούλα θέλουμε να πάμε οδικώς Κατερίνη και με όσο πιο χαμηλή τιμή γίνεται. Αν ξέρετε κάτι προτείνετέ μας!

Αν είσαι έγκυος και έχεις και μικρό παιδί προφανώς μην πας Κατερίνη. Είναι πολύ βρώμικη η θάλασσα. Προτίμησε Πλαταμώνα και κάτω.

Link to comment
Share on other sites

δες στο olympian bay κοντα στη λεπτοκαρυα, εχει all inclusive πακετα ο ακαδημος, ο μανεσης κ.ά. (ειναι πιο ωραια τα bungalows απο το κεντρικο κτιριο)

εχει κι αλλες προσφορες παντου στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχουν δωμάτια με τόσα χρήματα τελικά ; Τι οικονομική κρίση υπάρχει και έχουν ρίξει υποτίθεται και τις τιμές για να δουλέψουν οι τουριστικές περιοχές, όταν ψάχνεις να βρεις ένα δωμάτιο και σου λένε από 90 ευρώ και πάνω τη βραδιά . Θα παρακαλούσα αν κάποιος γνωρίζει κάτι καθαρό και οικονομικό για Πάργα ή Σύβοτα να με ενημερώσει .

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δωμάτια με τόσα χρήματα τελικά ; Τι οικονομική κρίση υπάρχει και έχουν ρίξει υποτίθεται και τις τιμές για να δουλέψουν οι τουριστικές περιοχές, όταν ψάχνεις να βρεις ένα δωμάτιο και σου λένε από 90 ευρώ και πάνω τη βραδιά . Θα παρακαλούσα αν κάποιος γνωρίζει κάτι καθαρό και οικονομικό για Πάργα ή Σύβοτα να με ενημερώσει .

 

και η παργα και τα συβοτα ειναι σουπερ προορισμοι!! οποτε λιγο δυσκολο για φθηνα δωματια εκει!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δωμάτια με τόσα χρήματα τελικά ; Τι οικονομική κρίση υπάρχει και έχουν ρίξει υποτίθεται και τις τιμές για να δουλέψουν οι τουριστικές περιοχές, όταν ψάχνεις να βρεις ένα δωμάτιο και σου λένε από 90 ευρώ και πάνω τη βραδιά . Θα παρακαλούσα αν κάποιος γνωρίζει κάτι καθαρό και οικονομικό για Πάργα ή Σύβοτα να με ενημερώσει .

 

Έχεις ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...