Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προγραμματισμενη καισαρικη στο ελενα


teddy-tedi

Recommended Posts

Έτσι και αλλιώς έχει άγχος αυτός ο τελευταίος μήνας, μην ανησυχείς ότι είσαι η μόνη. Θυμάμαι ότι δεν πέρναγε με τίποτα!!

Υδροχοίτσα η μικρή εεε? Και η δική μου το ίδιο. Έχεις να τραβήξεις και εσύ.....(αστειεύομαι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι το μωρο μου υδροχωακη!!αιγοκαιρος εγω και ο μπαμπας της σκορπιος!!!ηρθε και εδεσε!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω υδροοχο την μεγάλη και σκορπιό τον μικρό. Εκεί να δεις τί γίνεται!!

Όχι ότι τα πιστεύω βέβαια, απλά γελάμε.

Άντε και πάλι με το καλό και πάνω από όλα ξεκουράσου τώρα που μπορείς!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ!!να σου ζησουν τα μπεμπακια σου!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η τιμη που σου ειπα ειναι με ΙΚΑ σε λουξ μονοκλινο. Πέρα απο την ανεση που εχουν τα μονοκλινα, στα δίκλινα μου ειχανε πει οτι η συμπεριφορα του προσωπικου είναι χαλια ενω εκει που ημουν με το παραμικρο ερχοντουσαν στο δωματιο ακομα και χαραματα.

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειλικρινής εγώ και τις 2 φορές ήμουν ευχαριστημένη με την συμπεριφορά του προσωπικού. Την πρώτη φορά μάλιστα ήμουν σε δίκλινο και όταν έφυγε η διπλανή μου, η νοσοκόμα μου είπε θα φροντίσω να μείνεις μόνη σου και όντως το έκανε. Και χωρίς αντάλλαγμα.

Τί να πω? Μάλλον τυχαίνει ο άνθρωπος και η μέρα για το πως συμεριφέρονται μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εχεις δικιο καρδια ειναι που θα πεσεις!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσακια την δευτερα η γιατρος μου εκλεισε τελικα καισαρικη μαλλον γαι 9/4<λεω μαλλον γαιτι σημερα μας ενημερωσε οτι υπαρχει μια περιπτωση να με βαλει 8/4 επειδη την παρασκευη ειναι λιγακι φορτωμενο το προγραμμα χειρουργειων>

μου εδωσε ενα σαν εισητηριο με το οποιο λεει θα κανει ο αντρα ςμου την εισαγωγη...

μου ειπε να ειμαι στην παραλαβη το αργοτερο 7.30 και μεχρι τις 8.30 θα με εχουν ανεβασει στα χειρουργεια μου ειπε...ομως μου τονισε οτι δεν μπορουμε να ξερουμε την ωρα που θα ξεκινησει το δικο μου χειρουργειο.... δεν προγραμματιζουν ωρα με την σειρα μας πανε???ποσες ωρες μπορει να χρειαστει να περιμενω?μαλλον επισκληριδιο θα κανω γιατι η γιατρος ειναι υπερ μου ειπε οτι εκεινη την ωρα μπορω να το ζητησω ....αληθεια την ωρα που βγαινει το μωρακι στο δινουν καθολου αγκαλιτσα ή σου λενε να δες το και το ξαναβλεπουμε 2 ωρες μετα στο δωματιο μας???

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...