Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αθλητικές Δραστηριότητες για παιδί στο Κέντρο της Αθήνας


Recommended Posts

Κορίτσια, έχω ένα γιο 6 ετών και εξέφρασε την επιθυμία ...... - άκουσον άκουσον- να ασχοληθεί με τον στίβο.

Έχει καποια από εσάς βάλει τα παιδιά της στον στίβο και μπορεί να με βοηθήσει τόσο όσο αφορά το κομματι του αν αξίζει και σε ποιά ηλικία όσο και στο να μου προτίνει αθλητικούς χώρους που μπορώ να απευθυνθώ. (Εμείς ζούμε στα Άνω Πετράλωνα και μας ενδιαφέρει κάθε χώρος στον οποίο μπορούμε να έχουμε πρόσβαση με το τρένο Καλλιθέα, .....)

 

 

Ευχαριστώ

Την οικογένειά μας και τα μάτια μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κσλημερα mouxritsa.

εγω θα σου προτεινα το σωματειο του πανελληνιου ακ και ειναι λιγο μακρυα απο την περιοχη σου.....

ειναι πολυ οργανωμενος συλλογος και ειδικα στο στιβο εχει πολυ καλες υποδομες.δεν ξερω τιμες και τετοια αλλα εχει και κολυμβητηριο,ενοργανη στιβο και αν δεν κανω λαθος εκτος απο βολλευ και μπασκετ εχει και ξιφασκια και τεννις.

 

ελπιζω να βοηθησα

 

φιλικα

Γιωτα

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Όντως ο Πανελληνιος δεν είναι κοντά αλλά θα επικοινωνήσω μαζί τους για πληροφορίες ..

Και πάλι ευχαριστώ!

Την οικογένειά μας και τα μάτια μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Άν ακόμα ενδιαφέρεσε κοίτα στον Εθνικό.Είναι απέναντι απο το Ζάππειο,έχει κολύμβηση,μπάσκετ,τοξοβολία,στίβο ,και πολλά άλλα αθλήματα.Α έχει και θέσεις πάρκιν.

 

Μπορείς να ΄ρωτήσεις στο γήπεδο της Καλλιθέας γιατί και εκεί έχουν στίβο και είναι πολύ κοντά σου.

 

Μια τρίτη λύση είναι ο Πανιώνιος στη Ν.Σμύρνη αλλά έχει πρόβλημα με το πάρκιν.

 

Ο Πανελλήνιος είναι πολύ καλός σύλλογος αλλά πρέπει να παίρνεις το τρένο ως τη στάση Βικτώρια και να ανηφορίσεις ως το Πεδίο του Άρεως στην οδό Μαυροματέων.Λίγο ταλαιπωρία μου φαίνεται.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζιζέλ πραγματικά ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Όντως ενδιαφέρομαι ακόμα γιατί και εμένα ο Πανελλήνιος μου φαίνεται λίγο ταλαιπωρία, κυρίως αν συνυπολογίσεις ότι θα κουβαλάω στις διαδρομές και την μικρή μου που δεν είναι ακόμα 2 χρονών. Πίκρα......\

Την οικογένειά μας και τα μάτια μας!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...