Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΕΣΤ ΘΑΕΤΙΚΟΤΑΤΟΟΟΟ


Recommended Posts

Γειας ειμαι καινουργια μανουλα,στις 13/3 εκανα τεστ και βγηκε καρα μπαμ θετικο φυσικα ακομα δεν το εχω πιστεψει οτι ειμαι εγκυουλα!!!Στις 14/3 εκανα χοριακουλα και ειμαι στην 5η εβδομαδα βγηκε 1736..Απο βδομαδα αυτη που θα μας ερθει θελω να παω στον γιατρο να με δει...

Λογικα θα μου πει να κανω υπερηχο, αχχχχ θελω τοσο να δω το σουσαμακι μου!!!!Ειμαι τοσο ευτυχησμενη..

Ποσες νεες μανουλες υπαρχουν εδω σαν εμενα?Θα ηθελα πολυ να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dwTUp3.png

wmFfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!

Κ εγώ είμαι έγκυος στον 3ο μήνα κ παριμένω το δέυτερο μαναράκι μου!

Με το καλό!!

 

Αχουυυ μωρε καλη λευτερια με ενα υγιεστατο μωρακι?

Να σου πω εγω που ειμαι στην 5η βδομαδα εχω αρχισει και ανακατευομαι οταν τρωω αλλα δεν κανω εμετο, γινετε κατι τετοιο επειδη ειναι νωρις ακομα!!!!

dwTUp3.png

wmFfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχουυυ μωρε καλη λευτερια με ενα υγιεστατο μωρακι?

Να σου πω εγω που ειμαι στην 5η βδομαδα εχω αρχισει και ανακατευομαι οταν τρωω αλλα δεν κανω εμετο, γινετε κατι τετοιο επειδη ειναι νωρις ακομα!!!!

 

Γινεται!! Και εγώ είχα από την 5η εβδομαδα ναυτια! Μετα την 9η αρχισε να υποχωρεί! Τωρα πια διανυω τον εβδομο μηνα! Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται!κ εγώ εχω ακόμα αναγούλες,οχι συχνές αλλα ενοχλητικές!μια φορά έκανα εμετό μόνο,ευτυχώς!αλλα απο πονάκια αλλο τπτ!σε 7μέρες μπαίνω στον 4ο κ ακόμα εχω πονάκια χαμηλά,αναγουλιάζω με το βούρτσισμα των δοντιών!πεινάω σαν τρελή!!!άσε σου λέω!!κ πόσα άλλα!!χαχα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι γίνεται!κ εγώ εχω ακόμα αναγούλες,οχι συχνές αλλα ενοχλητικές!μια φορά έκανα εμετό μόνο,ευτυχώς!αλλα απο πονάκια αλλο τπτ!σε 7μέρες μπαίνω στον 4ο κ ακόμα εχω πονάκια χαμηλά,αναγουλιάζω με το βούρτσισμα των δοντιών!πεινάω σαν τρελή!!!άσε σου λέω!!κ πόσα άλλα!!χαχα!!

 

Ευχαριστω ησυχασα τωρα...πονακια εχω που και που αλλα μου εχουν πει ειναι λογικο μεγαλωνει η μητρα μου...εγω και παλι σε 20 μερες 2ο μηνα,εχω ακομα...

και εγω πειναω ρε γαμωτο...παλι καλα πριν ημουν 76 κιλα και εχασα 5 κιλακια τα προλαβα αλλα προσεχω παρα πολυ...:-P:razz::-P

Ακομα νωρις θα μου βγουν κιαλα στην πορεια χαλαλι δεν πειραζει τοσο καιρο προσπαθουσα.... :D:D:D:D

dwTUp3.png

wmFfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γινεται!! Και εγώ είχα από την 5η εβδομαδα ναυτια! Μετα την 9η αρχισε να υποχωρεί! Τωρα πια διανυω τον εβδομο μηνα! Καλή συνέχεια!

 

Γεια σου argini καλως ηρθες...κοντευεις εσυ λιγο ακομα!!!!το φυλλο του μωρου σε ποιον μηνα το μαθαινεις?καλη λευτερια σου ευχομαι με ενα υγιεστατο μπεμπακι στην αγκαλιτσα σου!!!!

dwTUp3.png

wmFfp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη λευτεριά να έχουμε όλες με ενα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά μας!

 

Πανω απο ολα αυτο ενα υγιεστατο μωρακι και μια καλη γεννα...:!::!::!:

dwTUp3.png

wmFfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαριτηρια!!

Ολα να πανε κατ ευχην...

Εγω μπηκα στον 5ο χτες και συνεχιζω να εχω αναγουλες κ εμετους...

Ετσι κρατιεμαι και στα -5 κιλα απο την μερα που εκανα το τεστ.

 

Στην αυχενικη διαφανεια ισως να υπαρχει ενδειξη για το φυλο.

Εμεις απο την αγωνια μας δεν ρωτησαμε αλλα μετα στην 16η εβδ (4ο μηνα) μας ειπε η γιατρος τι εβλεπε!!

Στην β επιπεδου το επιβεβαιωνεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα στον 5ο σταματησαν οι αναγουλες...βεβαια τωρα ξεκινησε η βαρια συχνοουρια....πφφ ζορι!!

 

 

Ziu πως περασε ο καιρος!!! Μπραβο!!!:P σε ποια βδομαδα εισαι; θα καταλαβεις κ το μωρο οπου να ναι!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαριτηρια!!

Ολα να πανε κατ ευχην...

Εγω μπηκα στον 5ο χτες και συνεχιζω να εχω αναγουλες κ εμετους...

Ετσι κρατιεμαι και στα -5 κιλα απο την μερα που εκανα το τεστ.

 

Στην αυχενικη διαφανεια ισως να υπαρχει ενδειξη για το φυλο.

Εμεις απο την αγωνια μας δεν ρωτησαμε αλλα μετα στην 16η εβδ (4ο μηνα) μας ειπε η γιατρος τι εβλεπε!!

Στην β επιπεδου το επιβεβαιωνεις!

 

Οκ ευχαριστω για την ενημερωση...

Σου ευχομαι να εχεις μια καλη γεννα και ενα υγιεστατο νινακι:-P:-P:-P

dwTUp3.png

wmFfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...