Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χριστουγεννιάτικο Catering - Ρεβεγιόν σπίτι


Recommended Posts

είμαι από αυτές τις μαμάδες που δεν τα πάω καθόλου μα καθόλου καλά με τη μαγειρική + πολλές ώρες εργασίας. συνδυασμός που σκοτώνει για τις γιορτές.

 

θα ήθελα όμως να μαζευτούμε 10-15 φίλοι σπίτι τα Χριστούγεννα. έχετε καμία πρόταση για οικονομικό και καλό catering? οι εποχές είναι δύσκολες και ψάχνω για μια καλή ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, σε ποια περιοχή είσαι ???? εχουμε 1 τελειο και αρκετα οικονομικο catering που κάνουμε τα τελευταια χρονια τα παρτυ της μικρης μας.....αμα θες να σου στειλω με πμ τα στοιχεια να επικοινωνησεις. Ειναι τελεια ποιοτητα και οι τιμες πολυ συζητησιμες. Είναι στα Νοτια Προαστεια αλλα νομίζω τα παει παντου.

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

Kardoulini σ΄ευχαριστώ πολύ, περιμένω μήνυμα ή αν θες πόσταρε το και εδώ (δεν νομίζω ότι υπάρχει θέμα).

και εγώ νότια προάστια είμαι. βασικά ψάχνω κάτι κυρίως οικονομικό.

Link to comment
Share on other sites

από τις προσφορές που έχω πάρει σήμερα, έχω απογοητευτεί. τιμές απαγορευτικές.

 

Εχεις ρωτήσει φούρνους?? Ξέρω ότι κάποιοι ασχολούνται και φτιάχνουν ωραία αρτοποιήματα/πιτσάκια/σπανακοπιτάκια κλπ. Σίγουρα είναι πιο οικονομικοί από τα ζαχαροπλαστεία που κάνουν catering.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου εστειλα με πμ τα στοιχεια....δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση. Παρε μια προσφορα να δεις τιμές....νομιζω πως θα είναι καλυτερες απο οτι έχεις ακουσει....εγω πριν 3 χρονια που τον βρηκα μου εκανε τελεια παρουσιαση και πολυ καλες τιμές και απο τοτε όλοι οι φιλοι κια γνωστοι το χρησιμοποιούν. Ειναι ολα χειροποιητα και τιποτα κατεψυγμενο...ο μαγειρας του ειναι καταπληκτικος

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σε ποια περιοχή είσαι ???? εχουμε 1 τελειο και αρκετα οικονομικο catering που κάνουμε τα τελευταια χρονια τα παρτυ της μικρης μας.....αμα θες να σου στειλω με πμ τα στοιχεια να επικοινωνησεις. Ειναι τελεια ποιοτητα και οι τιμες πολυ συζητησιμες. Είναι στα Νοτια Προαστεια αλλα νομίζω τα παει παντου.

 

Καλησπέρα!

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το catering. Μήπως μπορείς να μου στείλεις με προσωπικό μήνυμα τα στοιχεία (τιμές κλπ);

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι οικονομικότερο να αναθέσετε σε κάποια κυρία να μαγειρέψει το μενού που εσείς επιθυμείτε;

Και μπορεί να το κάνει είτε στο σπίτι σας είτε στο σπίτι της, με δικά σας ή δικά της υλικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Αν σε ενδιαφέρει αναλαμβάνω την πλήρη προετοιμασία της όλης εκδήλωσης. Κατόπιν συζήτησης μαζί σου αποφασίζουμε το μενού, κάνω τα ψώνια, μαγειρεύω στο χώρο μου ή στο χώρο σου, μπορώ να βοηθήσω στο στήσιμο του τραπεζιού-μπουφέ. Επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να γράψω παραπάνω, στείλε μου μήνυμα αν θέλεις να τα πούμε με περισσότερες λεπτομέρειες.

 

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mariata ευχαριστώ για την προσφορά θα το έχω υπόψη μου στο μέλλον. είδα καθυστερημένα το μηνυμα σου και ήδη είχα αγοράσει αυτή την προσφορά.

 

http://www.groupon.gr/deals/athens/-Catering/31377813?nlp=&CID=GR_CRM_16_0_0_354&a=1329

 

δεν ξέρω τι θα είναι, ελπίζω να είναι αξιοπρεπής.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...