Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πιθανη εγκυμοσυνη.. 20 χρονων


maraki_20

Recommended Posts

παιδια γεια σας! θελω να μοιραστω μαζι σας την αγωνια μου.. ειμαι 20 χρονων .. ο συντροφος μου ειναι 32.. τις τελευταιες φορες δεν χρησιμοποιησαμε προφυλακτικο στις επαφες μας.. ( τον προηγουμενο μηνα ειχα πολυ περιεργο κυκλο..ειχα αιμα για 2 βδομαδες και παραπανω.. )

πριν 6 μερες μου ξαναηρθε η "περιοδος" αλλα οχι με κοκκινο αιμα οπως εχω συνηθως.. αλλα με καφε.. ποναει το στηθος μου και η μεση μου.. υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης? ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ειναι ευκολο να σου απαντησει καποιος, πηγαινε σε πρωτη φάση και παρε ενα τεστ απο το φαρμακειο. Αν τωρα συνεχιστει το αιμα ή τα καφε καλο θα ηταν να επισκεφθεις και εναν ιατρο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας! θελω να μοιραστω μαζι σας την αγωνια μου.. ειμαι 20 χρονων .. ο συντροφος μου ειναι 32.. τις τελευταιες φορες δεν χρησιμοποιησαμε προφυλακτικο στις επαφες μας.. ( τον προηγουμενο μηνα ειχα πολυ περιεργο κυκλο..ειχα αιμα για 2 βδομαδες και παραπανω.. )

πριν 6 μερες μου ξαναηρθε η "περιοδος" αλλα οχι με κοκκινο αιμα οπως εχω συνηθως.. αλλα με καφε.. ποναει το στηθος μου και η μεση μου.. υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης? ευχαριστω!

 

Καλη μου εχουμε και ιδια ηλικια..για αρχη θα συμφωνησω με τις κοπελες παρε κανε ενα τεστ για να δεις τι γινεται..θελεις να μου πεις παραπανω λεπτομερειες για τον κυκλο σου?σε ποια μερα του κυκλου ησουν τωρα που σου ηρθε καφε αιματακι?το στηθος σου απο ποτε σε ποναει?

sQxAp2.png?acNuzqro

 

O ανθρωπος ο,τι μπορει κι ο Θεος ο,τι θελει...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

εγώ έχω την κόρη της φίλης μου είναι 20 ετών πιστεύει ότι είναι έγκυος αλλά δεν τολμά να πάει στον γιατρό και ούτε μπορούμε να την πάμε εμείς με το ζόρι η φιλί μου έχει ανχωθή παρά πολύ με όλο αυτό ..

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω την κόρη της φίλης μου είναι 20 ετών πιστεύει ότι είναι έγκυος αλλά δεν τολμά να πάει στον γιατρό και ούτε μπορούμε να την πάμε εμείς με το ζόρι η φιλί μου έχει ανχωθή παρά πολύ με όλο αυτό ..

 

Κι αν είναι έγκυος ,τί θα το κάνει το μωρό μή πηγαίνοντας στο γιατρό ; Θα το χωνέψει;Με το να εθελοτυφλεί δε γίνεται τίποτα.

Δεν το παίζω έξυπνη , ούτε την κρίνω για την πιθανή ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη , απλά δεν είναι λύση αυτή.Ας πάει στο γιατρό και μετά βλέπει τί θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ειμαι νεος εδω και εχω αγχοθει παρα πολυ ειμαι 17 και το ιδιο και το κοριτσι μου και χθες οταν βγηκαμε καναμε διαφορα πραγματα αλλα οχι σεξ αυτη ειναι παρθενα και αρχισαμε να τριβουμε τα οργανα μας ο ενας πανο στου αλλου γυμνοι ενω εγω ειχα βγαλει προσπερματικα υγρα απο πριν και μετα της εβαλα δακτιλο υπαρχει πιθανοτητα να μπηκαν μεσα τα υγρα και να μηνει εγκυος?? Σημερα τρεχει αιμα απο το κολπο τι σημενει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...