Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος (Παγκράτι)


flosummer

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα αγοράκι 6,5 μηνών και βρίσκομαι σε αναζήτηση νέου παιδίατρου μετά από ένα ατυχές συμβάν με την προηγούμενη γιατρό.

Ψάχνω για ένα γιατρό σχετικά νέο στην ηλικία, που να έρχεται σπίτι όταν τον χρειαστείς, και να απαντάει και στα τηλέφωνα.

Μένουμε στο Παγκράτι. Αν υπάρχει κάποιος/κάποια που έχετε δοκιμάσει και είστε απολύτως ευχαριστημένοι θα το εκτιμούσα αν τον/υην προτείνατε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μάριος 22/5/09

Χάρης 17/12/10

Κατερίνα 26/7/13

είστε όλη μου η ζωή.............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 6 months later...
Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα αγοράκι 6,5 μηνών και βρίσκομαι σε αναζήτηση νέου παιδίατρου μετά από ένα ατυχές συμβάν με την προηγούμενη γιατρό.

Ψάχνω για ένα γιατρό σχετικά νέο στην ηλικία, που να έρχεται σπίτι όταν τον χρειαστείς, και να απαντάει και στα τηλέφωνα.

Μένουμε στο Παγκράτι. Αν υπάρχει κάποιος/κάποια που έχετε δοκιμάσει και είστε απολύτως ευχαριστημένοι θα το εκτιμούσα αν τον/υην προτείνατε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Βρήκες τελικά γιατρό στην περιοχή σου? Για πες γιατί κι εγώ ξέμεινα ... μετά από ένα επίσης ατυχές γεγονός με την παιδίατρο μου στο Παγκράτι ... μήπως λέμε για την ίδια????

azHYp2.png

 

vwuep3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρήκες τελικά γιατρό στην περιοχή σου? Για πες γιατί κι εγώ ξέμεινα ... μετά από ένα επίσης ατυχές γεγονός με την παιδίατρο μου στο Παγκράτι ... μήπως λέμε για την ίδια????

 

βέρα αφού η παιδίατρός σου ειανι στο παγκράτι, γιατι δε δοκιμάζεις τον δικό μου στον βύρωνα;

δεν δινει ευκολα φαρμακα και απανταει παντα στο τηλέφωνο. 2 φορές που χρειάστηκε να τον παρω 9.30- 10 το βραδυ, απάντησε στο κινητό.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βέρα αφού η παιδίατρός σου ειανι στο παγκράτι, γιατι δε δοκιμάζεις τον δικό μου στον βύρωνα;

δεν δινει ευκολα φαρμακα και απανταει παντα στο τηλέφωνο. 2 φορές που χρειάστηκε να τον παρω 9.30- 10 το βραδυ, απάντησε στο κινητό.

 

Επειδή βαρέθηκα να αλλάζω παιδιάτρους θέλω να βρω κάποιον που να είναι το κάτι άλλο σε όλα αυτά που θέλω! Θέλω να μπορώ να στηριχτώ στο γιατρό μου και θέλω να έρχεται κιόλας σπίιτι για να τον έχω και στο 2ο ...

 

Εσύ για να πηγαίνεις στον Κονδύλη στα επείγονται σημαίνει ότι δεν είσαι και τρελλαμένη με αυτόν!

azHYp2.png

 

vwuep3.png

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου δεν είναι σε καποιο νοσοκομειο.

αρχικά ξεκινήσαμε από δερματολογο που εκεινος μας ειπε να τη δει και παιδίατρος. τις εξετασεις θα μας τις εγραφε παιδίατρος και αυτος ηταν, κατ' επιλογη (δε πήγαμε σε οποιονδήποτε μεσα στο νοσοκομειο) του μπαμπά μου, ο κονδύλης.

δεν εχω παραπονο από τον χολεβα.

 

δεν πηγα στον κονδυλη γιατι δεν ειμια ευχαριστημένη από τον χολέβα. σε δερματολόγο πήγα... αρχικά

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια καλησπέρα,

Γέννησα το γιο μου την περασμένη Δευτέρα και θα ήθελα να μου συστήσετε αν γνωρίζετε παιδιάτρους ΚΑΛΟΥΣ στο Παγκράτι, κατά προτίμηση αν δουλεύουν και στο Παίδων να έχουμε πρόσβαση, ακόμα καλύτερα...

Ευχαριστώ...:D

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα αγοράκι 6,5 μηνών και βρίσκομαι σε αναζήτηση νέου παιδίατρου μετά από ένα ατυχές συμβάν με την προηγούμενη γιατρό.

Ψάχνω για ένα γιατρό σχετικά νέο στην ηλικία, που να έρχεται σπίτι όταν τον χρειαστείς, και να απαντάει και στα τηλέφωνα.

Μένουμε στο Παγκράτι. Αν υπάρχει κάποιος/κάποια που έχετε δοκιμάσει και είστε απολύτως ευχαριστημένοι θα το εκτιμούσα αν τον/υην προτείνατε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

flosummer, βρήκες καμία παδίατρο? Ποια ήταν η προηγούμενη παιδίατρος που είχες? Μένω και εγω Παγκράτι και έχω δοκιμάσει μόνο μία και δεν είμαι ευχαριστημένη

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 month later...

Αλήθεια ποια ήταν η γιατρος σου;και εγώ στο παγκράτι έχω παιδίατρο και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Αν θες στείλε πμ να μου πεις ποια είχες κ να σου πω για τη δική μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ενδιαφερομαι για την γνωμη εμπειρων μαμαδων της περιοχης, μιας και ειμαι ακομα εγκυος. Μου προτειναν να βρω παιδιατρο πριν ερθει ο μπεμπης μου, ωστε να ειμαστε ετοιμοι μετα τη γεννα και να γνωριζομαστε ηδη! Δεν ξερω ομως καποιον της περιοχης, γι'αυτο οσες μπορειτε, δωστε τα φωτα σας! Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

εμείς πηγαίνουμε στην κα Ζουγανέλη. είναι πολύ καλή γιατρός, σε ό,τι μας έχει πει έχει πέσει μέσα. δε δίνει εύκολα αντιβίωση και την βρίσκεις στο τηλέφωνο. απλά, έχει αρκετή αναμονή στο ιατρείο. την έχω συστήσει και στην αδερφή μου κι εκεί πάει τυχαία και η κουμπάρα μου, που μένει Ιλίσια. όλες είμαστε πολύ ευχαριστημένες.

(στην αρχή μου είχαν συστήσει άλλη παιδίατρο της περιοχής, η οποία ήταν αγενέστατη και ενώ ήρθε σπίτι να δει το νεογέννητο, μου είπε ότι δεν έχω γάλα και να δώσω ξένο και δε μας είπε τίποτα για εμβόλια κι επόμενο ραντεβού)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μας μένει Παγκράτι αλλα έρχεται μόνο στο σπιτι που νομίζω οτι Ειναι και πολυ βολικό για την μαμα!Ευγενεστατος,ευθύς,δεν σε αγχωνει με το παραμικρο και δεν δίνει εύκολα φάρμακα!Δεν παίρνει πολλα στην επίσκεψη και κάθεται και 2 ώρες για να ξεψειρισει τα πάντα και να σου λύσει όλες τις απορίες!Εμεις έχουμε γίνει και φίλοι πια μετα απο τόσο καιρο.Σηκωνει πάντα το τηλ και αν όχι θα σε πάρει Οσο πιο γρήγορα μπορει!Αν θέλεις στοιχεία του στείλε μου πμ να σου πω λεπτομέρειες!Με το καλο το μωρακι σου γλυκια μου!

adEup3.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις πηγαινουμε στον κυριο δημητρη χολέβα 210-7646100, στην οδο φρυγιας, στον πεζόδρομο εχει το ιατρείο του.

συνεπής στα ραντεβού τους και ποτε δεν περιμένουμε εξω στο σαλόνι.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα μανούλες! Ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε κανέναν καλό παιδίατρο συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΥΥ στο Παγκράτι. Θα προτιμούσα κάποιον που τον γνωρίζετε "εκ πείρας". Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...