Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθαρισμος στρωματων


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ξερετε στην Θεσσαλονικη καποιο συνεργειο που να κανει βιολογικο καθαρισμο στρωματων κατ 'οικον (ακαρεα,μουχλα,λεκεδες).

 

 

Γιατί δεν ψάχνεις στο GOOGLE.GR?

Εγώ μέσω του ιντερνετ βρήκα ένα πολύ καλό ταπητοκαθαριστήριο, γιατί αυτό της περιοχής μου δεν μου γέμιζε το μάτι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Το έχει κάνει καποια να μας πει? αυτα τα δωρεαν τα φοβάμαι...μην ερθουν και μετα με κυνηγανε να αγοράσω...θα προτιμούσα κάποιον επι πληρωμή για σιγουριά. Σοφία Τ. τι έκανε ςτελικά?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ένα συνεργείο που τα παραλαμβάνει από το σπίτι, αλλά ο καθαρισμός δεν γίνεται κατ' οίκον. Δεν αξιώθηκα ακόμη να τους φωνάξω και δεν έχω προσωπική γνώμη. Αν θέλεις να σου στείλω πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Του μικρού είναι mediastrom το δικό μας όχι. Λέτε να τους πάρω κανα τηλ μήπως ε΄ρχονται έτσι κι αλλιώς? θα ψάξω και στο google και αν βρω κάτι θα σας πω

Παρτους να δεις, πιθανοτατα θα σου τα καθαρισουν και τα δυο, ενημέρωσέ μας.

0b8bfa6eaf.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...