Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ -ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 357
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΥΡΟΥΣΗΣ. ΙΑΣΩ, γραφείο στο κολωνάκι. μαρασλή 3. ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΟΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ. τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!! αφήστε που και οι φίλες μου ξετρελάθηκαν μαζί του καθότι ευγενικός και νόστιμος. :wink:

bpGZp3.png

ooAsp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΛΗΜΗ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΥΜΠΑΝΙΔΗ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ; ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΙΑΣΩ

Είναι γιατρός για δύσκολες περιπτώσεις και περισσότερο τεχνιτές (στις οποίες είναι πολύ γνωστός)

Ενημερωμένος για οτιδήποτε καινούριο υπάρχει στο γυναικολογικό κόσμο, πάρα πολύ σωστός, πάρα πολύ υπεύθυνος στη δουλειά του και ανοιχτόμυαλος.

Επ΄ευκαιρίας θα ήθελα να πω ότι παρόλο που δεν είχα τίποτα το ιδιαίτερο (πολυκυστηκές πριν τη σύλληψη και συσπάσεις από τον 6ο μήνα), εαν δεν ήταν ο ίδιος δε 8α είχα τώρα στην αγκαλιά μου το μεγαλύτερο διαμάντι του κόσμου!

 

Σημαντικό για κά8ε γυναικολόγο είναι να ενημερώνεται καθημερινώς....

xH00.jpgZKiNp2.png

To deftero mikrouli sokolatoloukoumadaki mou gennh8hke stis 15/01/10

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΑΣΩ)

Υπερ του φυσιολογικού τοκετού και σε δύσκολες περιπτώσεις το ψάχνει απο παντού.Super γιατρός και υπέροχος άνθρωπος. Ιατρεία έχει στην Νίκαια και πλατεία Μαβίλης. Είναι κορυφή!

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΑΣΩ)

Υπερ του φυσιολογικού τοκετού και σε δύσκολες περιπτώσεις το ψάχνει απο παντού.Super γιατρός και υπέροχος άνθρωπος. Ιατρεία έχει στην Νίκαια και πλατεία Μαβίλης. Είναι κορυφή!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εγραψε καποιος για τον γιατρουλη μου.μετα απο αλλαγη 3 γυναικολογων επεσα τυχαια πανω του και δεν τον αλλαζω με τιποτα.μου συμπαρασταθηκε τοσο πολυ σε μια τοσο δυσκολη εγκυμοσυνη που πλεον ειναι μελος της οικογενειας(ο αντρας μου τον παιρνει ακομα και αν εχουμε γριππη) ενω η αντιδραση του οταν βγηκε ο μικρουλης με συγκινει ακομα, λες και οτι ηταν δικο του.σηκωνε το τηλ ο,τι ωρα και αν τον επαιρνα, τον ειχα παρει ακομα και στις 5 το πρωι και με την ηρεμια του με καθυσηχαζε.θελει λιγη υπομονη στα ραντεβου γιατι γινεται χαμος αλλα αυτο ειναι συνηθες για τους γυναικολογους.του χρωσταω πολλα και πιστευω ακραδαντα οτι εσωσε την εγκυμοσυνη μου.θα μπρορουσα να γραφω ατελειωτα για τον γιατρουλη μου αλλα δε θελω να σας κουρασω αλλο

hGbPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πάρα πολύ που διαβάζω για τόσους καλους γυναικολόγους που όμως συγχρόνως είναι και καλοί άνθρωποι. Για μένα κυρίως στα ιατρικά επαγγέλματα, ο συγκεκριμένος συνδιασμός είναι απαραίτητος.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τον Νίκο τον Πετρογιάννη τον γνωρίζω προσωπικά πάρα πολλά χρόνια από το ξεκίνημα της ειδικότητάς του και είναι πραγματικά εξαιρετικός γιατρός. Δεν είναι ο δικός μου γυναικολόγος αλλά γνωρίζω, πέραν της οικογενειακής μας γνωριμίας, λόγω διασυνδέσεων που τυχαίνει να έχω με στρατιωτικό νοσοκομείο (καθότι ο Νίκος είναι γυναικολόγος του Πολεμικού Ναυτικού) ότι είναι πολυ καλός στη δουλειά του.

xZBdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παναγιώτης Ψαθάς (ΙΑΣΩ) - θεός!!!! 'Εχασα ένα μωρό στον 7ο μήνα, άλλο ένα στον 2ο και μέτα βρήκα τον Παναγιώτη. Και ήρθε ο μικρούλης μου με τόση ευκολία. Με βοήθησε να ξεπεράσω την πρώτη κυρίως περιπέτεια που είχα και μου έδωσε την ευκαιρία να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου, αλλά και την γέννα. Γέννησα με καισαρική και ακόμα θυμάμαι τα αστεία που μου έλεγε και γελάω μέχρι δακρύων. Δεν τον αλλάζω με κανένα.

 

Σημ. Είναι και πολύ κούκλος!!!! :)

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!!

εχω ρωτησει ηδη μια φορα και μου εχουν στειλει πμ 2-3 κοπελες, αλλα θα ηθελα καμια γνωμη ακομα γιατι δεν εχω κατατοπιστει πληρως....

ηθελα να ρωτησω αν καποια απο εσας εχει για γιατρο τον Σιδερη Ιωαννη που εχει γραφειο στην Αθηνα και στη Βουλα,και συνεργαζεται με το Μητερα??

αν καποια εχει περασει εγκυμοσυνη μαζι του να μου δωσει καποιες πληροφοριες!!!

ευχαριστω πολυ!!!!

.....και συγνωμη αν σας εχω πρηξει....

 

ymjE.jpg8APHp3.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Γκούμας Κωνσταντίνος - Ιασώ και Λητώ. Μου αφιερώνει πάντα όσο χρόνο χρειάζομαι για να του πω τις απορίες μου και μου εξηγεί τα πάντα!! Είναι καθησυχαστικός αλλά όχι ευφησυχαστικός! :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει καμία τον Γιατρά (είναι στο Μητέρα και το Λητώ) ??? Τον έχει μια φίλη μου που είναι έγκυος στην 34η εβδομάδα και φοβάται τελευταία οτι θα πάει για καισαρική παρά τη θέλησή της, μόνο και μόνο γιατί θέλει να δουλεύει με πρόγραμμα!! :twisted::twisted::twisted: Για πείτε καμία γνώμη ρε κορίτσια...

Link to comment
Share on other sites

Η γιατρός μου λέγεται Ψαρρού και είναι στο Λητώ. Εξαιρετική ιατρός και υπέροχος άνθρωπος. Με δυο λόγια τη συστήνω ανεπιφύλακτα.
Melo μου,εχουμε την ιδια γιατρο!!Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!Απλα η τελεια γιατρος!Της εχω απολυτη εμμπιστοσυνη!! :D
Link to comment
Share on other sites

Korinaki καλημέρα!

 

Οσο περνάει ο καιρός τόσο καταλαβαίνω πόσο τυχερές είμαστε που έχουμε ιατρό την κα Ψαρρού.

 

Επειδή κάποια πράγματα πρέπει να ακούγονται για τους γιατρούς δημόσια, η γιατρός μας το Σάββατο το βράδυ είχε τοκετό σε μια φίλη μου. Ηταν δίπλα στην κοπέλα 13 ολόκληρες ώρες (απο τις 11 το πρωί έως τις 12.30 το βράδυ) όταν οι υπόλοιποι μαιευτήρες ήταν στα σπίτια τους και ενημερώνονταν για την πορεία των γυναικών απο τα τηλέφωνά τους και απο τις μαίες τους. Φυσικά τις ημέρες που ακολούθησαν μετά τον τοκετό ήταν καθε μέρα μαζί της για να παρακολουθεί ότι όλα πάνε όπως πρέπει.

 

Πάντα εκεί, ακούραστη, χαμογελαστή, ζεστή.

 

Σε λίγες εβδομάδες, έρχεται και εμένα η ώρα μου... Δεν έχω κανένα απολύτως στρες για τον τοκετό, νοιώθω απολύτως ασφαλής και αυτό οφείλεται σε πολύ μεγάλο βαθμό στην γιατρό μας. Ενα ευχαριστώ είναι πάρα πολύ λίγο για όλα όσα έχει κάνει για εμένα. :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...