Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΙΑΤΡΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟΣ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ, ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ.. ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ? :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!!

Και εγώ στην ίδια θέση ήμουν και βρήκα γιατρό (για την ηλικία δεν ξέρω θα σου πω την Δευτέρα το βράδυ), έχω ακούσει τα καλύτερα και είναι στο Αλεξάνδρας και έχει δικό του ιατρείο. Πρόκειται για τον κο Δασκαλάκη. Θα τον γνωρίσω την Δευτέρα και αν επιθυμείς θα σου στείλω μετά το ραντεβού ένα π.μ. για περισσότερες λεπτομέρειες!! Γενικά από ότι έχω δει και το Έλενας και το Αλεξάνδρας έχουν πολύ καλούς γιατρούς, είμαι σίγουρη ότι δεν θα δυσκολευτείς να βρεις!!!

 

φιλικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...