Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τζουλια Θεοδωρου,αττικο νοσοκομειο


lameda

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σας θα με ενδιεφερε και εμενα το τηλ της κυριας θεοδωρου!θα μπορουσατε να μου το δωσετε κ να μου πειτε ποσα λεφτα ζηταει;ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας. Ειμαι 15 εβδομαδων και προς αναζητηση

γιατρου. Εχω ακουσει τα καλυτερα για την κ. Θεοδωρου

Μπορει καποια να μου στειλει το κινητο της να κλεισω ενα ραντεβου

μαζι της η να μου πειτε καποιον τροπο να κλεισω ραντεβου

μαζι της στο Αττικο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα σας σε όλες και εύχομαι να σας ζήσουν τα μπιμπάκια σας. γέννησα πέρυσι τον νοέμβριο του 12 με τον <<κύριο>> σαλλούμ μόνο αυτός δεν με ξεγέννησε αλλά η κυρία θεοδώρου τώρα είμαι έγκυος στο δεύτερο μωράκι μου και θα ήθελα και εγώ να μου δώσετε σε πμ τα τηλεφώνά της ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπέρα βρε κορίτσια,

 

διαβάζω, διαβάζω και όλο λαχτάρα για ενημέρωση διαβάζω παρακάτω και τελικά πληροφορίες δεν υπάρχουν πουθενά, μόνο ερωτήματα και συγκεκριμένα η ίδια ερώτηση ξανά και ξανά.

Ας απαντήσει και κάποιος δημοσίως να πάρουμε μια γεύση για αυτήν την γιατρό.

 

Ευχαριστώ και αναμένω...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ναι, αν έχει κάποια πληροφορίες ας μας πει κορίτσια... επίσης είχε κάποια γιατρό στο Αττικό και άλλαξε με άλλο γιατρό του Αττικού στην πορεία της εγκυμοσύνης ή σε 2η εγκυμοσύνη;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Θα ηθελα να σας περιγραψω τη δικη μου μεχρι στιγμης εμπειρια για τη γιατρο.Ειναι πολυ φιλικη κ γλυκια υπομονετικη να απαντησει σε ερωτησεις,αλλα δε μπορεις να τη βρεις και να επικοινωνησεις μαζι της αν χρειαστει και για μενα αυτο ειναι πολυ αγχωτικο.!

 

Ακομα δεν εχω γεννησει για να δω εκεινη την ωρα αν θα με βοηθησει,αλλα οποτε τη χρειαζομαι και τηβ παιρνω σο κινητο δε τη βρισκω,οποτε σε καποια δυσκολη εγκυμοσυνη δε ξερω αν θα τη συνιστουσα.Παντως μου τη συστησε γνωστη μου γιατρος απο το Αττικο.Οτι απορια εχετε ρωτηστε με.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα,

ειμαι στην 14η εβδομαδ κ εδω και ενα μηνα περιπου με παρακαλουθει η κυρια θεοδωρου! παντα μετα απο συννενοηση μαζι της με βλεπει καποιο πρωι οταν εχει εφημερια! ξερω οτι ειναι νωρις αλλα εχω αγχωθει λιγακι, για να γεννησω στο αττικο που δουλευει η γιατρος θα πρπει να ανοιξω καποια καρτελα η κατι; γτ δν μου εχει πει κατι προς το παρον! βεβαια οταν εκανα αυχενικη κ συμπληρωνανε στοιχεια και ιστορικο με ρωτησαν ποιος γιατρος με παρακολουθει κ ειπα η κυρια θεοδωρου! ξερεις κανεις κατι παραπανω;; ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε ολους!

Ειμαι πολυ καινουργια στο φορουμ κ θελω κ εγω τη βοηθεια σας!

Πριν λιγες μερες γεννησε η κουμπαρα μ στο αττικο με την κα θεοδωρου γιατι ο γιατρος της ηταν αρρωστος κ εμεινε ιδιαιτερα ευχαριστημενη!

Και μιας κ ειμαι στην προσπαθεια για παιδακι ηθελα να την επισκεφθω μηπως μπορει καποια να μ πει πως τη βρισκω γτ στο αττικο που πηρα τηλ δεν μπορουσα να βγαλω ακρη με την κασετα!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας,

 

γέννησα με την κα. Θεοδώρου τον Δεκέμβριο του '12.

Είναι πολύ υπομονετική και ήρεμη και απαντάει σε όλες τις ερωτήσεις.

Εγώ όποτε την χρειάστηκα την βρήκα. Μία φορά μόνο που δεν την έβρισκα και πήγα με αποκόλληση στο Αττικον στις 02.00 το πρωί, ήτανε σε χειρουργείο και ήρθε μόλις την ενημέρωσαν. Όσο για την γέννα τι να σας πω, γέννησα πρόωρα με κατεπείγουσα καισαρική στην 33 εβδομάδα, με αποκόλληση, σπασμούς ανα τρίλεπτο και ο μικρός να έχει καρδιακούς παλμούς στα ύψη.

Η Τζούλια δίπλα μου να προσπαθεί να με ηρεμήσει και να μου λέει όλα καλά θα πάνε έχει αρκετό βάρος ο μικρός. Για μένα είναι εξαιρετική γιατρός αλλά και καλός άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μπορει καποιος και σε εμενα να μου στηλει πμ τα στοιχεια της τζουλιας θεοδωρου ενα τηλεφωνο και πως μπορω να κλεισω ενα ραντεβου στο αττικο λεω απογευματινο ραντεβου στο 1535?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Δεν γνωριζει κανεις να μου στείλει σας παρακαλω το τηλεφωνο της κυριας Τζουλιας Θεοδωρου που ειναι στο Αττικο???

 

το εψαχνα και εγω το τηλ να το βρω αλλα δεν.......αν το βρεις πες μου και εμενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Είμαι έγκυος και θα ήθελα να με παρακολουθήσει αυτη η γιατρός. Παρακαλώ πολύ όποια κοπέλα έχει πληροφορίες, όπως τηλέφωνο, και αν μπορεί να μου πεί για την αμοιβή της και την εμπειρία μαζί της σε πμ. θα είμαι υπόχρεη. Οποιαδήποτε πληροφορία θα είναι πολύτιμη!!!

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

μπορει καποιος να με ενημερωσει για τη γιατρο αυτη? Χρεωνει επισκεψη,παιρνει συγκεκριμενη αμοιβη για τη γεννα, πως μπορω να βρω το τηλεφωνο της? Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...