Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος Βαλακώστας


lidia 4

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια,

 

Έχει ακούσει καμιά για την κ.Βασιλική Δημητρέλη; Είναι γυναικολόγος και νομίζω συνεργάζεται με το Μητέρα.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


ξερει καποια κοπελα να μου πει πόσο κοστίζει η επισκεψη (με τις απλες καθιερωμενες εξετασεις οχι εγκυμοσύνη) στο ιατρείο του κ. Βαλακώστα?

ευχαριστώ

 

60€ κολπικός υπέρηχος και ΠΑΠ

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια...οποια γνωριζει ας μου δωσει μια απαντηση! Βλεπω οτι ο κ Βαλακωστας εχει αρκετες κοπελες με δυσκολες περιπτωσεις κ εχουν μεινει ευχαριστημενες

Οποια απο σας γνωριζει ας μου πει

  • ποσα παιρνει στις επισκεψεις ( εντος εγκυμοσυνης) κ ποσα στη γεννα;

 

  • Επισης απο το Ρεα ειστε ευχαριστημενες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στις επισκέψεις της εγκυμοσύνης δε παίρνει χρήματα. Παίρνει στο τοκετό 1500€ και επειδή έχει και δύο μαίες, αν θέλεις επιλέγεις τη μία να έχεις δίπλα σου καθόλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και του τοκετού, την οποία όμως πληρώνεις 250-300€ έξτρα!

Απο το ΡΕΑ εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Όλο το προσωπικό, μαίες, τραυματιοφορείς, διοιηκητικό προσωπικό, πολύ εξυπηρετικοί όλοι τους. Το ΡΕΑ πεντακάθαρο, καθώς και τα δωμάτια, το φαγητό πεντανόστιμο και μπόλικο, το επισκεπτήριο αυστηρά τις ώρες που έλεγε. Γέννησα το Νοέμβρη του 2012. Τώρα πρόσφατα δε γνωρίζω αν εξακολουθούν να ισχύουν όλα αυτά τα όμορφα!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα και απο μένα γνώριζα αυτόν τον άνθρωπο στην πιο δύσκολη στιγμή μου. Μου στάλθηκε με βοήθησε και με βοηθάει ακόμα πάνω απο ολα σαν άνθρωπος και σαν ενας μεγάλος γιατρός και επιστήμονας. 😊😊😊

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα και απο μένα γνώριζα αυτόν τον άνθρωπο στην πιο δύσκολη στιγμή μου. Μου στάλθηκε με βοήθησε και με βοηθάει ακόμα πάνω απο ολα σαν άνθρωπος και σαν ενας μεγάλος γιατρός και επιστήμονας. 😊😊😊

 

καλημέρα σας

 

ψαχνω για ένα γυναικολόγο κοντα στον Κορυδαλλό που να είναι υπερ του φυσιολογικού τοκετου, κατα προτίμηση στο Ρέα, και σχετικά οικονομικός. έχω ακούσει για τον Τσαβαλιάρη στο Κερατσίνι και την Νικολάου στον Κορυδαλλό. Γνωρίζει καμία να μου πει?

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Βαλακωστας στο Χαιδαρι!ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ με ολα τα γραμματα κεφαλαια!!!Υπερ του φυσιολογικου τοκετου και φοβερο ολο το team!Τωρα το οικονομικο ειναι λιγο σχετικο αλλα εγω τον θεωρω οικονομικο μιας και δεν πληρωνεις επισκεψη παρα μονο ενα συνολικο ποσο μετα την γεννα!Μονο ενα ειναι σιγουρο οτι δεν προκειται ποτε να σε κοιταξει στην τσεπη!Τον αγαπω πολυ και με στηριξε πολυ μετα την γεννα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστώ πολυ Βάσια. έχω διαβάσει γενικά καλά σχόλια για τον Κο Βαλακώστα

εκτός απο την μεγάλη αναμονή όταν έχεις ραντεβού

 

i alithia einai pos exei anamoni alla aman kanonizis to telefteo i to proto radevu den perimenis poli ego pao sixna deftera kai den perimeno poli logu provlimaton poy exo pao sxedon kathe 15 meres kai to exo meletisi kala:smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλες! Μέχρι στιγμής ο γυναικολόγος μου είναι ο κύριος Μπομπότης προς το παρόν είμαι ευχαριστημένη (έχω πολυκυστικές ωοθήκες)γνώρισα όμως τυχαία και τον κύριο Βαλακώστα και από την σύντομη συζήτηση που κάναμε μου έδωσε την εντύπωση πως είναι καλός και προσεκτικός γιατρός! Βέβαια ήταν αντίθετος με τα αντισυλληπτικά χάπια όπου έχω πάρει μέχρι και gynofen για το συγκεκριμένο πρόβλημα. Μου άλλαξε ότι ήξερα και πίστευα μέχρι σήμερα για τις πολυκυστικές ,γενικά έχω ταλαιπωρηθεί πολύ με αυτό το θέμα όσο ασήμαντο και αν ακούγεται σε σχέση με άλλα πολύ πιο σοβαρά!Έχω μπερδευτεί !Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει άποψη και για τους δυο? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...