Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ


Recommended Posts

καλημερα σας θα ηθελα την βοηθεια σας ψαχνω εναν καλο γυναικολογο στην αθηνα που καθε χρονο μαζι με το τεστ παπ να μου κανει και κολπικο υπερηχο γιατι ο δικος μου δεν μου κανει κολπικο υπερηχο εχετε να μου προτεινετε καποιον??? και ποσο σας κοστιζει το πακετακι σας ευχαριστω

664332kudkur4ig0.gif

Θαύματα γίνονται,αρκεί να το πιστέψεις, απλα πραγματοποιούνται πάντα μια μέρα αργότερα από όταν τα περιμένεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατι δεν εχεις ζητησει στον γιατρο σου να σου κανει και υπερηχο? Δεν νομιζω να σου αρνηθει...ετσι κι αλλιως ειναι ξεχωριστα πραγματα, δεν χρεωνονται μαζι.

Πληρωνεις το τεστ παπ οσο το πληρωνες και ο υπερηχος ειναι περιπου στα 30-40 ευρω.Εμενα ο γιατρος μου οταν παω για τεστ παπ με ρωταει αν θελω κ υπερηχο. Αν εχω λεφτα κανω αλλιως παω αλλη στιγμη που θα εχω.

Αν γενικα δεν εισαι ικανοποιημενη βεβαια να αλλαξεις.Για τι περιοχη ενδιαφερεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα check up γυναικολογικό το οποίο περιελάμβανε ψηφιακό υπέρηχο στήθους, κοιλιακό και κολπικό υπέρηχο και τεστ παπ. 100 ευρώ ήταν η επίσκεψη με τους υπέρηχους και 20ευρώ το τεστ παπ. Ο γιατρός εξαιρετικός,γέννησα κιόλας μαζί του. Τέλειο περιβάλλον, σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και πάντα υπάρχει κάποια μαία μαζί για να μην αισθάνεσαι άβολα! περιοχή Νέο Ψυχικό κοντά στο μετρό Πανόρμου. αν σε βολεύει η περιοχή σου δίνω κι άλλα στοιχεία!

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Σταυροπουλος Γ. ειναι επι της πατησιων στο υψος της πλ.Αμερικης.τον εχω χρονια και με ξεγεννησε επισης.καθε χρονο που παω για check up μου κανει υπερηχο(40ε)τεστ παπ(20ε) και καλλιεργεια κολπικου υγρου(10ε).εαν κατι δεν θες μπορεις να το πεις αν και πιστευω οτι καθε χρονο πρεπει να τα κανουμε και τα 3.αυτο που εκτιμησα απο την πρωτη στιγμη ειναι οτι αφιερωνει πολυ χρονο για να σου εξηγησει βημα βημα τι βλεπουμε,τι κανουμε κτλ.(οχι μονο στην εγκυμοσυνη σε καθε check up).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...