Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γεννέθλια του 10χρονού γιου μου με θέμα Beyblade


Recommended Posts

Μόλις τελείωσα και τις VIP Pass κάρτες που θα φοράνε στο λαιμό τους τα επίτιμα μέλη της λέσχης!!!

 

q3sq.th.jpg

 

xlb2.th.jpg

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ Γιώτα μου και εσύ να χαίρεσαι το πιτσιρίκι σου (είδα ότι εχθές είχατε ολονυκτία χιχιχι, κουράγιο...)

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Σταυρουλιτσα ειναι ολα τελεια.

Για την πινιατα, εγω κανω το εξης: απο το ΙΚΕΑ εκεινο το παμφθηνο φωτιστικο (νομιζω 3 Ευρω) το χαρτινο το στρογγυλο... το ντυνω με εφημεριδες βουτηγμενες σε κολλα (3 στρωσεις). Το αφηνω να στεγνωσει. Το διακοσμω με γκοφρε χαρτι και το γεμιζω αφου εχω κλεισει την κατω τρυπα. Κολλαω ο,τι ηρωες θελω και ετοιμο.

 

Επειδη το φωτιστικο ερχεται με εκεινο το μεταλικο πραγμα, κραταει το σχημα του καλα, ειναι ευκολο να το κανεις. Επισης επειδη εχει ηδη το μεταλλικο στηριγμα για να το κρεμασεις, περνας το σχοινι και ετοιμο.

 

Καλο παρτυ να εχετε! Ολα ειναι τελεια!!!

Γιαννης και Κωνσταντινος 14.11.05

Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, εγινα μαμα!!!

exGbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tintail ευχαριστώ για τις οδηγίες για την πινιάτα αλλά την έχω ήδη φτιάξει, απλά δεν την έχω στολίσει γι' αυτό δεν έχω ανεβάσει φωτογραφία. Το σκέφτηκα και εγώ αυτό με το φωτιστικό από το ΙΚΕΑ αλλά η διαδικασία με τις εφημερίδες "κάπως μου έκανε" και παράτησα την ιδέα.

 

GeorginaT και εγώ αυτό σκέφτηκα με τα VIP Pass. Την περηφάνια που θα έχουν όταν τα φοράνε. Θα πρέπει να τα βγάζω φωτογραφίες για να βλέπω τις μουρίτσες τους χιχιχι

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα σημαιάκια... τα πήρα έτοιμα από το Jumbo και κόλλησα επάνω τους αυτοκόλλητα που έφτιαξα με το σήμα των Beyblade

 

hm5a.jpg

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

πω,πω...πιανει το χερι σου

κ μενα εχουν πορωση με αυτον τον ηρωα..μακαρι να μπορουσα κ γω να τα φτιαξω κ να τους κανω κανα παρτυ,εμεις εχουμε γενεθλια το δεκεμβρη.

αλλα εγω ειμαι οπτικος τυπος,πρεπει να εχω καποιον να μου δειξει...αλλιως....ντεν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πω,πω...πιανει το χερι σου

κ μενα εχουν πορωση με αυτον τον ηρωα..μακαρι να μπορουσα κ γω να τα φτιαξω κ να τους κανω κανα παρτυ,εμεις εχουμε γενεθλια το δεκεμβρη.

αλλα εγω ειμαι οπτικος τυπος,πρεπει να εχω καποιον να μου δειξει...αλλιως....ντεν!

 

 

Εγώ πιστεύω ότι όλα μπορούμε να τα κάνουμε αν θέλουμε... άσε που έχω πορωθεί με την όλη κατάσταση και σκέφτομαι να το κάνω και .... "επαγγελματικά"..... (χαχαχα) ιδίως το χειμώνα που δεν θα έχω πολύ δουλειά στο μαγαζί. Θέμα πάρτυ custom made!!! Πιο πολύ θα φτιάχνομαι εγώ που θα τα φτιάχνω παρά τα παιδάκια που θα γιορτάζουν!!!

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα και την πινιάτα. Σας βάζω φωτο να δείτε (να είναι καλά αυτή η κοπελίτσα, μάλλον από το μεξικό ήταν... γρι δεν καταλάβαινα, πάλι καλά που ήταν youtube...) πως έγινε.

 

w88k.jpg

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Το παρτυ λοιπον ηρθε και περασε και αν εξαιρεσετε τα πρησμενα ποδια, τοην ανοιγμενη μεση και τα χερια που δεν μπορω ουτε να κουνησω... τα πιτσιρικια περασαν υπεροχα!!!

Κάνανε τους αγώνες τους, βγάλανε τους πρωταθλητές τους, είδανε ταινία "προεπιλεγμένη παρακαλώ!!!", φάγανε, ήπιανε, παίξανε, να είναι καλά τα παιδάκια το καταευχαριστηθήκανε!!!

Όσο δε για τον πιτσιρικά μου;;;

Αυτός στο τέλος λίγο πριν φύγουν τα παιδάκια βάζει κάτι κλάματα, απαρηγόρητος, να μην μπορούμε να τον σταματήσουμε. Μαζεύτηκαν γύρω του όλοι οι φίλοι του, τον αγκάλιασαν, αυτός τίποτα. Κλάμα και πάλι κλάμα....

Αφού λοιπόν έφυγαν τα παιδάκια τον παίρνω αγκαλιά, τον ηρεμώ και τον ρωτάω... "Γιατί αγάπη μου έκλαιγες; Επειδή θα έφευγαν οι φίλοι σου;;;" και μου απαντάει "Όχι, έκλαιγα γιατί ήμουν τόσο ευτυχισμένος!!! Πέρασα πάααρα πολύ ωραία και εγώ και οι φίλοι μου!!!". Μπορείς να θέλεις λοιπόν κάτι άλλο;;; Μου πέρασαν (λέω εγώ τώρα) και οι πόνοι και όλα.

Και του χρόνου να είμαστε καλά!!!

Σας βάζω και λίγες φωτογραφίες λίγο πριν φτάσουν οι καλεσμένοι του!!

 

qd6c.jpg

 

wyyy.jpg

 

e1rx.jpg

 

n7y7.jpg

 

7ch2.jpg

 

i3ak.jpg

 

j4uv.jpg

 

dpjj.jpg

 

d0sx.jpg

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά ,να το χαίρεσαι το παιδάκι σου. Αξια ,μπράβο για τα τόσα ωραία πράγματα που ετοίμασες!!!! Τέλειες ιδέες!!!!!! Πάντα χαρές να έχετε στο σπίτι σας!!!!:-P:lol::) :) :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά ,να το χαίρεσαι το παιδάκι σου. Αξια ,μπράβο για τα τόσα ωραία πράγματα που ετοίμασες!!!! Τέλειες ιδέες!!!!!! Πάντα χαρές να έχετε στο σπίτι σας!!!!:-P:lol::) :) :)

 

 

Ευχαριστώ πολύ. Και εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου.

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μπραβο! ειναι πανεμορφα απιθανα ολα!!

Τυχερος ο μικρος! Θα ειναι υπερηφανος για την μανουλα του ! Να τον χαιρεσαι πολυχρονος !

Τ καπελακια αυτα απο που τα βρηκατε; πολυ ομορφη ιδεα για ενα παιδικο παρτυ

!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...