Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

ποιες τραπεζες βγαζουνε προπληρωμενη γιαιτ στην εθνικη που ρωτησα δεν βγαζει.ασε που με την πιστωτικη εκανα το πασχα μια αγορα απο εξωτερικο και δεν ξερω πως καποιος βρηκε τον αριθμο μου κι εκανε αγορες 1500 ευρω και στην τριτη αγορα ποια μεσα σε ενα μηνα με πηραν τηλ απο την εθνικη να με ρωτησουν κι εγω εμεινα αποσβολωμενη..........τους πηρε3 μηνες να λυσουν το θεμα και να δουν οτι δεν τα εκανα εγω αυτες τις αγορες και ακομα δεν εχει αφαιρεθει το ποσο απο την καρτα μου με τους τοκους ξανακανεις αγορες με πιστωτικη μετα απο αυτο οχι βεβαια...κι ετσι σκεφτομουν την αντικαταβολη αλλα χρεωνεσαι αρκετα........και για να τελιωνω με το μυνημα ποιες τραπεζες βγαζουν αυτες τις καρτες;;μπορεις να τις χρησιμοποιησεις παντου για αγορες μεσω ιντερνετ και τι χρειαζεται για να τις βγαλεις με ενδιαφερει αμεσα...αν καποια γνωριζει.......συγνωμη για το εκτος θεματος..................

Άγγελος 11/10/2005

Νικόλας 05/04/2008

Μαριλένα 23/08/2010

Εύα 3/05/2013 ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποιες τραπεζες βγαζουνε προπληρωμενη γιαιτ στην εθνικη που ρωτησα δεν βγαζει.ασε που με την πιστωτικη εκανα το πασχα μια αγορα απο εξωτερικο και δεν ξερω πως καποιος βρηκε τον αριθμο μου κι εκανε αγορες 1500 ευρω και στην τριτη αγορα ποια μεσα σε ενα μηνα με πηραν τηλ απο την εθνικη να με ρωτησουν κι εγω εμεινα αποσβολωμενη..........τους πηρε3 μηνες να λυσουν το θεμα και να δουν οτι δεν τα εκανα εγω αυτες τις αγορες και ακομα δεν εχει αφαιρεθει το ποσο απο την καρτα μου με τους τοκους ξανακανεις αγορες με πιστωτικη μετα απο αυτο οχι βεβαια...κι ετσι σκεφτομουν την αντικαταβολη αλλα χρεωνεσαι αρκετα........και για να τελιωνω με το μυνημα ποιες τραπεζες βγαζουν αυτες τις καρτες;;μπορεις να τις χρησιμοποιησεις παντου για αγορες μεσω ιντερνετ και τι χρειαζεται για να τις βγαλεις με ενδιαφερει αμεσα...αν καποια γνωριζει.......συγνωμη για το εκτος θεματος..................

 

Εγώ είχα βγάλει prepaid στη Τρ. Κύπρου...αλλά πάει καιρός κ δεν θυμάμαι τι δικαιολογητικά χρειάζονται. Πάρε ενα τηλ. να σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτό που δεν έχω καταλάβει έιναι αυτό που παίρνεται επιστροφή από την υποδοχή είναι δωροεπιταγή ή χρήματα ?

 

Χρήματα βρε κοπελιά!!!!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ποιες τραπεζες βγαζουνε προπληρωμενη γιαιτ στην εθνικη που ρωτησα δεν βγαζει.ασε που με την πιστωτικη εκανα το πασχα μια αγορα απο εξωτερικο και δεν ξερω πως καποιος βρηκε τον αριθμο μου κι εκανε αγορες 1500 ευρω και στην τριτη αγορα ποια μεσα σε ενα μηνα με πηραν τηλ απο την εθνικη να με ρωτησουν κι εγω εμεινα αποσβολωμενη..........τους πηρε3 μηνες να λυσουν το θεμα και να δουν οτι δεν τα εκανα εγω αυτες τις αγορες και ακομα δεν εχει αφαιρεθει το ποσο απο την καρτα μου με τους τοκους ξανακανεις αγορες με πιστωτικη μετα απο αυτο οχι βεβαια...κι ετσι σκεφτομουν την αντικαταβολη αλλα χρεωνεσαι αρκετα........και για να τελιωνω με το μυνημα ποιες τραπεζες βγαζουν αυτες τις καρτες;;μπορεις να τις χρησιμοποιησεις παντου για αγορες μεσω ιντερνετ και τι χρειαζεται για να τις βγαλεις με ενδιαφερει αμεσα...αν καποια γνωριζει.......συγνωμη για το εκτος θεματος..................

 

ΑΠο που εκανες αγορα να ξερουμε μην την πατησουμε!

Προφανως δεν πληρωσες μεσω paypal, ετσι δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια στο θεμα με τα κουπονια στα carrefour, εγω δινω την καρτα μου στην αρχη, μετα περνουν ολα τα προιοντα μαζι με τις εκπτωσεις τους, και στο τελος τους εμφανιζω τα κουπονια, τα οποια τα περνουν κ αυτα. Δεν ειχα ποτε προβλημα ουτε θεμα! Μηπως να το κανατε κ εσεις ετσι? Βεβαια παω στο carrefour στην Ν. Ιωνια, δεν ξερω αν εχει καποια σχεση αυτο...

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιες τραπεζες βγαζουνε προπληρωμενη γιαιτ στην εθνικη που ρωτησα δεν βγαζει.ασε που με την πιστωτικη εκανα το πασχα μια αγορα απο εξωτερικο και δεν ξερω πως καποιος βρηκε τον αριθμο μου κι εκανε αγορες 1500 ευρω και στην τριτη αγορα ποια μεσα σε ενα μηνα με πηραν τηλ απο την εθνικη να με ρωτησουν κι εγω εμεινα αποσβολωμενη..........τους πηρε3 μηνες να λυσουν το θεμα και να δουν οτι δεν τα εκανα εγω αυτες τις αγορες και ακομα δεν εχει αφαιρεθει το ποσο απο την καρτα μου με τους τοκους ξανακανεις αγορες με πιστωτικη μετα απο αυτο οχι βεβαια...κι ετσι σκεφτομουν την αντικαταβολη αλλα χρεωνεσαι αρκετα........και για να τελιωνω με το μυνημα ποιες τραπεζες βγαζουν αυτες τις καρτες;;μπορεις να τις χρησιμοποιησεις παντου για αγορες μεσω ιντερνετ και τι χρειαζεται για να τις βγαλεις με ενδιαφερει αμεσα...αν καποια γνωριζει.......συγνωμη για το εκτος θεματος..................

 

Εβγαλα εχθες την prepaid της Κυπρου. Τα δικαιολογητικα που χρειαστηκα ηταν το εκκαθαριστικο της εφοριας και η ταυτοτητα. Δεν χρειαζεται να εχεις λογαριασμο στην τραπεζα. Η ενεργοποιηση της καρτας στοιχιζει 5 ευρω και καθε φορτιση 1. Στην ιστοσελιδα της τραπεζας Κυπρου εχει πολλες πληροφοριες.

sYSBp3.pngR9zap3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με μπερδέψατε ... μίλησα με τη Libero και το Carrefour, δεν έχει κάποια προωθητική ενέργεια το Carrefour. Μέχρι το τέλος του μήνα έχει ο Βερόπουλος 50% και ο Σκλαβενίτης 35%.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με μπερδέψατε ... μίλησα με τη Libero και το Carrefour, δεν έχει κάποια προωθητική ενέργεια το Carrefour. Μέχρι το τέλος του μήνα έχει ο Βερόπουλος 50% και ο Σκλαβενίτης 35%.

 

 

στην κυριακατικη εφημεριδα εγραφε -50% λιμπερο το carrefour.

 

σημερα με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ο σκλαβενιτης εχει - 9 την οικονομικη συσκευασια λιμπερο.(χτες την ειχε -5)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες το απόγευμα πηγα Μαρινόπουλο και πήρα Libero No6 -50%. Μου έκανε εντύπωση βέβαια το γεγονός οτι δεν είχαν έξω απο το μαρκετ σε χαρτόνι (οπως κάνουν συνήθως με τις προσφορές τους) τα Libero...είχαν για τα Pampers νομίζω -35% και για άλλα προιοντα. Μπήκα μέσα ομως στο σουπερ και στο ραφι με τις πάνες είχε τα Libero μιση τιμή. Βέβαια..ειχαν αδειασει τα περισσότερα..αλλά πήρα 4 μικρές συσκευασίας σύνολο 20ευρώ και κάτι ενώ θα μου κόστιζαν κανονικά 40ευρώ και κάτι...

Σήμερα ο Σκλαβενίτης ποσο έχει τα Libero???? -9ευρώ;;; Δηλαδή περίπου -50% ε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Prepaid έχουν 3 τράπεζες απο όσο ξέρω. Eurobank, Πειραιώς και Κύπρου. Ειναι πιο εύκολο αν έχεις λογαριασμό σε κάποια απο τις τρεις, γιατι δεν χρειάζεται ούτε εκκαθαριστικό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες το απόγευμα πηγα Μαρινόπουλο και πήρα Libero No6 -50%. Μου έκανε εντύπωση βέβαια το γεγονός οτι δεν είχαν έξω απο το μαρκετ σε χαρτόνι (οπως κάνουν συνήθως με τις προσφορές τους) τα Libero...είχαν για τα Pampers νομίζω -35% και για άλλα προιοντα. Μπήκα μέσα ομως στο σουπερ και στο ραφι με τις πάνες είχε τα Libero μιση τιμή. Βέβαια..ειχαν αδειασει τα περισσότερα..αλλά πήρα 4 μικρές συσκευασίας σύνολο 20ευρώ και κάτι ενώ θα μου κόστιζαν κανονικά 40ευρώ και κάτι...

Σήμερα ο Σκλαβενίτης ποσο έχει τα Libero???? -9ευρώ;;; Δηλαδή περίπου -50% ε;

 

 

ναι, 9,45 την οικονομικη συσκευσια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα χθές το πρωί τηλ. στα carrefour της ευκαρπίας στη θεσσαλονίκη και ρώτησα αν ισχύει η προσφορά για τις libero. Μου είπαν πως ισχύει, πήγε ο μπαμπάκας μας πήρε 2 jumbo pack 3 και 4 και πλήρωσε σύνολο 24 ευρώ. δεχόντουσαν και τα κουπόνια. :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω κατι κορες? συγκριτικα λιμπερο και παμπερς (οχι active fit ) πιο θεωρουμε πιο στεγνο? ο Β (λιμπερο) μου βγαινει πιο στεγνος απο Α (παμπερς) αλλα αμα βαλω λιμπερο στη λιγοκωλιτσα μου πρωτα θα βλεπω το λιμπερο και μετα αυτην!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

πηρα εγω το μεσημερτι λιμπερο στο καρφουρ.Η εκπτωση ισχυει γιο ολες τις πανες και ολες τις συσκευασιες,χωρις εξαιρεση! μονο που δεν ειχαν μεινει ολα τα μεγεθη,εχουν και προβλημα με τα φορτηγα και δεν ανατροφοδοτουν τα ραφια...

Link to comment
Share on other sites

sto carrefour μακεδονια ειχε σε ΟΛΑ τα λιμπερο50% και δεχονταν και κουπονια χωρισ κανενα προβλημα. μεχρι και για την ξαδελφη μου πηρα δωρα πανεσ!!!!

rYWUp3.png?PFNMbDcb
Link to comment
Share on other sites

τελικα μιση τιμη ειχε ΜΟΝΟ τις πανες βρακακι μικρες-μεγαλες συσκευασιες!

σοβαρα??????????????? σουπερ!! παω αυριο να κανω στοκ. ισχυει και αυριο, ε??

Σοφια σε υπερευχαριστω!!!!!!

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

σοβαρα??????????????? σουπερ!! παω αυριο να κανω στοκ. ισχυει και αυριο, ε??

Σοφια σε υπερευχαριστω!!!!!!

 

ναι μεχρι το σαββατο.εν τω μεταξυ η κοπελα που μου το ειπε για το -50% της το ειπε ο αντρας της που δουλευει εκει.την πηρα να της πω οτι τελικα ηταν μονο για πανα βρακακι και με ξαναπηρε να μου πει οτι απο σημερα το απογευμα αλλαζανε τις τιμες και στην ανοιχτη πανα.οποτε tatianaki αυριο θα μου πεις εσυ αν εχουν μιση τιμη οι ανοιχτες :lol::lol:!!!!

 

τι ωρα θα πας??????

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΑΠο που εκανες αγορα να ξερουμε μην την πατησουμε!

Προφανως δεν πληρωσες μεσω paypal, ετσι δεν ειναι;

κι ομως μεσω paypal πληρωσα...........δεν ξερω απο την τραπεζα μου ειπαν πως δεν τους εχει τυχει ποτε μεσω paypal κατι τετοιο και ειναι αξιοπιστο...δεν ξερω πραγματικα ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας θα ρωτησω αμεσα στις τραπεζες που μου ειπατε..........

Άγγελος 11/10/2005

Νικόλας 05/04/2008

Μαριλένα 23/08/2010

Εύα 3/05/2013 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...