Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΜΑΣ


annina

Recommended Posts

Πάθαμε μόλυνση απο τα κουνούπια και μας το γύρισε σε σταφυλόκκοκο. Αυριο θα μπούμε στο νοσοκομείο για να μας κάνουν ενδοφλέβια αγωγή.

Καντε μια ευχή για μας να πάνε όλα καλά και να γίνουμε γρήγορα καλά.

Πολλα φιλιά Μπεμπακος

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 488
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πάθαμε μόλυνση απο τα κουνούπια και μας το γύρισε σε σταφυλόκκοκο. Αυριο θα μπούμε στο νοσοκομείο για να μας κάνουν ενδοφλέβια αγωγή.

Καντε μια ευχή για μας να πάνε όλα καλά και να γίνουμε γρήγορα καλά.

Πολλα φιλιά Μπεμπακος

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ :D

ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

περαστικα και με το καλο να βγειτε απο το νοσοκομειο,ολη η θετικη μου ενεργεια μαζι σας...και μενα την τσιμπησαν την κακομοιρα 10μερες περασανε και ακομα εχει σημαδια...:(:(

Link to comment
Share on other sites

Σας εύχομαι ολόψυχα περαστικά και αγύριστα....

Και εμείς πάθαμε πέρυσι το καλοκαίρι σταφυλόκοκο αλλά ευτυχώς πέρασε μόνο με αγωγή..Τα σημάδια όμως έχουν μείνει ακόμη...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

nea mamaka ξεκινάνε με σπυράκια όπως το τσίμπημα από κουνούπι αλλά έχει υγρό, μυρίζει άσχημα και σε όποιο σημείο του σήμειο του σώματος ακουμπάει το μολυσμένο σπυρί κολλάει...επίσης η πληγίτσα μεγαλώνει..εγώ στην Πάρο τον είχα με γαζούλες αλλά και πάλι πήγε σε αρκετά σημεία...το καταπολεμάς μόνο με αντιβίωση και παλι μπορεί να χρειαστεί και δεύτερο μπουκάλι είναι πολύ ισχυρό μικρόβιο...

Ο δίκος μου είχε ένα κουνουπάκι το οποίο το έξυσε με βρώμικα χεράκια, λετσι ξεκίνησε...το συγκεκριμένο μικρόβιο συχνάζει στην άμμο...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

nea mamaka ξεκινάνε με σπυράκια όπως το τσίμπημα από κουνούπι αλλά έχει υγρό, μυρίζει άσχημα και σε όποιο σημείο του σήμειο του σώματος ακουμπάει το μολυσμένο σπυρί κολλάει...επίσης η πληγίτσα μεγαλώνει..εγώ στην Πάρο τον είχα με γαζούλες αλλά και πάλι πήγε σε αρκετά σημεία...το καταπολεμάς μόνο με αντιβίωση και παλι μπορεί να χρειαστεί και δεύτερο μπουκάλι είναι πολύ ισχυρό μικρόβιο...

Ο δίκος μου είχε ένα κουνουπάκι το οποίο το έξυσε με βρώμικα χεράκια, λετσι ξεκίνησε...το συγκεκριμένο μικρόβιο συχνάζει στην άμμο...

 

 

Μάλιστα .... Ευχαριστω πολύ κοπέλα μου ........

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .

Δεν είναι και εύκολο να βλέπεις την ψυχή σου

την ζωή σου…….!!!!!!!!!!

το αγγελούδι σου…………!!!!!!!!!!!!!!

Τρυπημένο……….

ΚΟΥΡΑΓΙΟ άφησε τους γιατρούς να κάνουν ότι καλύτερο μπορούν για το παιδάκι σου

Θα σας σκεφτόμαστε κάθε μέρα

Με αγάπη η μαμά του Λευtερακι

.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια σήμερα διαβασα τις απαντήσεις σας, σας ευχαριστώ ολες πάρα πολύ. Τώρα όμως θα χρειαστώ και μια προσευχή μαζί με την ευχή σας.

Το μωρό μου δεν είχε πάθει μόλυνση. Κάναμε εξετάσεις και έχει λευχαιμία. Σήμερα βγήκαμε απο το νοσοκομείο αφού τελείωσε ο πρώτος κύκλος της θεραπείας.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...