Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιαννικος Λαμπρος,Ψαθας Παναγιωτης-εμπειριες


Recommended Posts

καλησπερα σε ολα τα μελη!

 

ειμαι σε σκεψη δευτερου παιδιου κ αμφιταλαντευομαι μεταξυ των δυο γιατρων.Με τον κυριο Ψαθα εχω ηδη μια φυσιολογικη γεννα με προκληση(δεν εμαθα ποτε το λογο κ αν υπηρχε κιολας αλλα φταιω κ εγω σ αυτο),τον εμπιστευομαι απολυτα σαν γιατρο,θεωρω πως ειναι πανεξυπνος κ αντιλαμβανεται τα παντα εγκαιρως,αλλα σε καποια σημεια εχω δευτερες σκεψεις.Μου προτειναν να ερθω σε επαφη με τον κυριο Γιαννικο κ η αληθεια ειναι οτι διαβασα πολυ καλα λογια.

Θα παρακαλουσα κοπελες που εχουν εμπειρια απο παρακολουθηση εγκυμοσυνης κ εμπειρια τοκετου με καποιον απο τους δυο γιατρους να την παραθεσουν.Σε περιπτωση μη θετικης εμπειριας θα χαιρομουν να δεχτω πμ ωστε να εχω μια πιο σφαιρικη εικονα.

 

Ευχαριστω!

SMOlp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


καλησπερα σε ολα τα μελη!

 

ειμαι σε σκεψη δευτερου παιδιου κ αμφιταλαντευομαι μεταξυ των δυο γιατρων.Με τον κυριο Ψαθα εχω ηδη μια φυσιολογικη γεννα με προκληση(δεν εμαθα ποτε το λογο κ αν υπηρχε κιολας αλλα φταιω κ εγω σ αυτο),τον εμπιστευομαι απολυτα σαν γιατρο,θεωρω πως ειναι πανεξυπνος κ αντιλαμβανεται τα παντα εγκαιρως,αλλα σε καποια σημεια εχω δευτερες σκεψεις.Μου προτειναν να ερθω σε επαφη με τον κυριο Γιαννικο κ η αληθεια ειναι οτι διαβασα πολυ καλα λογια.

Θα παρακαλουσα κοπελες που εχουν εμπειρια απο παρακολουθηση εγκυμοσυνης κ εμπειρια τοκετου με καποιον απο τους δυο γιατρους να την παραθεσουν.Σε περιπτωση μη θετικης εμπειριας θα χαιρομουν να δεχτω πμ ωστε να εχω μια πιο σφαιρικη εικονα.

 

Ευχαριστω!

 

;;;

κ εγω εχω τις ιδιες αποριες..κ θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις!

Link to comment
Share on other sites

Τον κο Γιαννίκο έχω γνωρίσει, δεν έχω όμως κάποια εμπειρία από εξέταση ή κύηση. Ξέρω όμως ότι είναι ένας αξιόλογος ιατρός και άνθρωπος και το βασικότερο δεν είναι γιατρός που αν δεν μπορέσει με φυσιολογικό σε πάει για καισαρική, λόγω ότι έχει κάτι κανονίσει (υπάρχουν πολλοί τέτοιοι γιατροί - δυστυχώς).

Irthate epitelous !!!!!!iEMZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...