Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ;;;


ninaki10

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια χρειάζομαι παιδίατρο... sos αν γίνεται συμβεβλημένος με το στρατό και να είναι καλος δηλ. να μπορώ να τον βρω, να είναι ευγενικός και να έχει διαθεση να ακούει και να συζητάει. Να αγαπάει τα παιδιά και να μην κάνει διάγνωση από το τηλ. πολύ βασικό!!! έχω αλλάξει τρεις μέχρι τώρα κ έχω απελπιστεί.... Βοηθήστε με αν μπορείτε... ευχαριστώ!!!!

Σωτήρης, Δημήτρης κ Αθηνά!!:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Πηγαμε αρχικά στην Τσαντάκη μετά στη Γαντζου και τώρα στη Μιχαηλίδη αλλά νομίζω ότι κάνω υπομονή...:( Εχετε ακούσει κάτι για τη Χρυσομάλλου ή τη Χαντζιάρα;;

Σωτήρης, Δημήτρης κ Αθηνά!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα και από εμένα!

 

Είναι βέβαια λίγο νωρίς ακόμα αλλά ψάχνω και εγώ για παιδίατρο. Μπορείτε να βοηθήσετε?

Έχω ακουστά μια μία "Μάτα" αλλά δεν ξέρω επίθετο.

Αυτό που θέλω είναι να μην μπουκώνει το παιδί με φάρμακα και να είναι υπέρ του θηλασμού.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα και από εμένα!

 

Είναι βέβαια λίγο νωρίς ακόμα αλλά ψάχνω και εγώ για παιδίατρο. Μπορείτε να βοηθήσετε?

Έχω ακουστά μια μία "Μάτα" αλλά δεν ξέρω επίθετο.

Αυτό που θέλω είναι να μην μπουκώνει το παιδί με φάρμακα και να είναι υπέρ του θηλασμού.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Η Ματα ειναι η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ http://www.xo.gr/profile/profile-906843143/el/

Εχει δει μια φορα το μωρο μου, εχει ερθει σπιτι καλη μου φανηκε!εσεις την επισκευτηκατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Ματα ειναι η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ http://www.xo.gr/profile/profile-906843143/el/

Εχει δει μια φορα το μωρο μου, εχει ερθει σπιτι καλη μου φανηκε!εσεις την επισκευτηκατε?

 

Όχι δεν την επισκευτήκαμε. Και δεν νομίζω να το κάνω. Είναι μία από τους παιδίατρους του Βόλου που με το παραμικρό γράφει αντιβίωση. Και οι τιμές απ' ότι μου είπαν είναι λίγο τσιμπημένες...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Λοιπόν, δεν έχω καμία σχέση με Βόλο. Πριν από μερικές μέρες, όμως, εντελώς τυχαία, έπεσα στο blog ενός παιδιάτρου, ονόματι Γεώργιος Χαρίτος. Από αυτά που έγραφε, μου φάνηκε εξαιρετικός. Δε λέω, άλλο από κοντά, βέβαια! Το blog του είναι: drharitos.blogspot.com. Ρίξε μια ματιά και θα δεις ότι έχει τη φιλοσοφία που ζητάς. (Και, αν πας, πες μας πώς είναι και δια ζώσης!)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

http://drharitos.blogspot.gr/

 

Μου ειπαν οτι ειναι απο Θεσσαλονικη και οτι θα ανοιξει προσεχως . Ξερουμε κατι ;

 

Μου εχουν ακομη πει για Νανο και Βουδουρη . Εχει καμμια γνωμη απο πρωτο χερι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια κι εγώ χρειάζομαι άμεσα παιδίατρο στο Βόλο. Υπάρχει κάποια που να μας απαντήσει? να μή δίνει εύκολα αντιβίωση και να είναι υπέρ του θυλασμού?

 

Λογικα θα εχεις βρει ηδη καποιον.... Εμεις εχουμε την Αννα Γραμμενου. Ειμαστε πολυ ικανοποιημενη. Κ εννοειτε πως ειναι υπερ του θηλασμου!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
Η Ματα ειναι η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ http://www.xo.gr/profile/profile-906843143/el/

Εχει δει μια φορα το μωρο μου, εχει ερθει σπιτι καλη μου φανηκε!εσεις την επισκευτηκατε?

 

Eμπιστευομαι την εμπειρια της ΜΑΤΑ μετα απο μια τραγικη εμπειρια που ειχα με νεα παιδιατρο, η Ματα δεν δινει αντιβιωση με το παραμικρο και ακολουθει τη σειρα του γονεα -δηλαδη δεν επιβαλει τη γνωμη της πανω σε θεματα ομοιοπαθητικης, εμβολιων κτλ- που αυτο δειχνει επαγγελματισμο και σεβασμο στην επιλογη το γονεα για το τροπο που θελει να μεγαλωσει το παιδι του. 3,5 ο μικρος μου και δεν εχει παρει ποτε αντιβιωση απο εκεινη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Με άφησε πολύ ευχαριστημένη η Ματα Παπαδοπουλου, δεν γράφει φάρμακα με το παραμικρό Κ το σημαντικότερο ειναι εκεί για το παιδί Κ σηκώνει τηλέφωνο παντα!

Πολύ καλή επιστήμονας!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...