Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

++++Σίδερα Μαλλιών Ισιωτικά++++


kalamaraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...χμμ...κ εγω που ειμαι φουλ σγορομαλλα μαλλι αλλα μπιγιονσε (μονο μαλλι δυστυχως :lol::lol: ) τι μου προτεινεται για περιστασιακιη χρηση_ετσι για αλλαγη στο κεφαλι γιατι εχω τοσα πολλα κ σγουρα μαλλια που κ για να τα στεγνωσω κ να τα φορμαρω με το πιστολακι θελω τουλαχιστον ενα μισαωρο κ βαλε....

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

...χμμ...κ εγω που ειμαι φουλ σγορομαλλα μαλλι αλλα μπιγιονσε (μονο μαλλι δυστυχως :lol::lol: ) τι μου προτεινεται για περιστασιακιη χρηση_ετσι για αλλαγη στο κεφαλι γιατι εχω τοσα πολλα κ σγουρα μαλλια που κ για να τα στεγνωσω κ να τα φορμαρω με το πιστολακι θελω τουλαχιστον ενα μισαωρο κ βαλε....

 

 

Αν έχεις πολύ σγουρό μαλλί είναι δύσκολο να το δαμάσεις μόνη σου. Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις πρώτα με την πρέσσα μιας φίλης σου, ή ενναλακτικά πήγαινε στο κομμωτήριο να στα φτιάξουν, να δεις αν θα σου αρέσει, πόσο θα σου κρατήσει...... μην αγοράσεις την πρέσσα και σου μείνει μετά, γιατί είναι δύσκολη περίπτωση τα σγουρά μαλλιά.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

βρε κοριτσια.. εχω μαλλι παρα πολυ και σπαστο..

με το πιστολακι τα καταφερνω εξαιρετικα, μια που τα κανω πολλα χρονια, μαλιστα πολλες φορες τα κανω πιο καλα απο την κομμωτρια μου, δεν τα ταλαιπωρω κιολας ειναι σε καλη κατασταση.. απλα το βαρεθηκα και με κουραζει πολυ στην εγκυμοσυνη.. και επειδη οι αντρες μου κοιμουνται νωρις, μενω χειμωνιατικα με βρεμμενο μαλλι για να μη τους ξυπναω..

να την ζητησω απο τον αι βασιλη η θα πανε χαμενα τα 60ευρουλακια??

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια.. εχω μαλλι παρα πολυ και σπαστο..

με το πιστολακι τα καταφερνω εξαιρετικα, μια που τα κανω πολλα χρονια, μαλιστα πολλες φορες τα κανω πιο καλα απο την κομμωτρια μου, δεν τα ταλαιπωρω κιολας ειναι σε καλη κατασταση.. απλα το βαρεθηκα και με κουραζει πολυ στην εγκυμοσυνη.. και επειδη οι αντρες μου κοιμουνται νωρις, μενω χειμωνιατικα με βρεμμενο μαλλι για να μη τους ξυπναω..

να την ζητησω απο τον αι βασιλη η θα πανε χαμενα τα 60ευρουλακια??

 

bellissime imetec εχω και εγω και σωθηκα! ;) Δε το μετανιωσα παρα μονο γιατι δεν περιμενα και δεν πηρα το νεο μοντελο Κανενα παραπονο, τι να πω, δεν πιστευω οτι θα το μετανιωσεις αν βαρεθηκες το πιστολακι.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
εγω πηρα μια ισιωτικη που ειναι και για ισιωμα κ για μπουλές κ κανει δουλεια.ακομα κ χοντρες μπουκλες να κανεις προχειρα,θα φαινονται ομοιομορφα
...............;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια προσοχή πάντως να έχει τουλάχιστον το σήμα CE πάνω γιατί κυκλοφορούν πολλές μαϊμού και θα μας κάψουν τα μαλλιά !

Προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω και να έχω κυριολεκτικά το κεφάλι μου ήσυχο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...