Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εκοψε τον χαλινο ανω χειλους


Recommended Posts

Κορίτσι μου περαστικά σας!!!

Στενοχωρέθηκα που λάχταρησες τόσο πολύ.

Όλα καλά θα πάνε, αλλά να πας όπως πολύ καλά σκέφτηκες σε έναν γιατρό να σας δει.

Τα φιλιά μου στον μικρό σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε Αλεξακι στο ανω χειλος μεσα κανατε ραμματα η εξω????

 

Στερν ευχαριστω για τα περαστικα και εσενα!!!!!

 

Βρε Αρχοντουλα εσυ εισαι??? Τωρα το ειδα.

Link to comment
Share on other sites

2 μέσα, 3 έξω! ευτυχώς δεν φαίνεται πολύ. πρέπει να ξέρεις για να το προσέξεις.

 

πώς είναι ο μπόμπιρας? κοιμάται? πόσο τον χαίρομαι που δεν χαμπαριάζει! με αίματα και ήθελε ποδήλατο ε? καλά πολύ γέλιο!

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτος δεν καταλαβαινει τιποτα εγω παθαινω τα εμφραγματα τρια τρια.

 

Το βραδυ καλος ητανε ξυπνησε μονο δυο φορες, συνηθως ξυπναει πιο πολλες φορες.

 

Τωρα ολο το πρωι απο τις 8 επαιζε με τον πατερα του σαν να μην τρεχει τιποτε.

 

Μονο οταν πινει γαλα ενοχλειται και μου δειχνει το σημειο που χτυπησε.

 

Αλεξακι φαντασου σκηνη, το αιμα να τρεχει νερο απο το στομα του και αυτος να παιρνει την σκουπα να την βαλει στην πριζα και να κανει οτι σκουπιζει. Αφασια τελειως.

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας μαρκοπολο.τωρα το ειδα κοριτσι μου.το ειχαμε παθει στον μεγαλο(17χρ.)ενα καλοκαιρι που ημουν μονη στο χωριο του αντρα μου.εφυγε μαζι με την περπατουρα και εκοψε τον χαλινο του,ο πεθερος μου απο το πολυ αιμα κοντεψε να λυποθιμησει και μου ειπε(δεν το ξεχνω)δεν μπορω να οδηγησω δεν μπορω να κανω τπτ παρε το παιδι και ψαξε γιατρο....πηρα μια πετσετα το παιδι αγκαλια και εψαχνα γιατρο τα αιματα παντου και εγω....καταλαβαινεις πως ημουν.τελος παντον βρηκα χειρουργο ο οποιος μου ειπε οτι δεν μπορει να αναλαβει γτ θελει παιδοχειρουργο,βρηκα παιδιατρο η οποια μου ειπε οτι ηταν πολυ κατω ο χαλινος του και να το αφησουμε να κλεισει μονο του γτ μεγαλωνωντας θα φαινοταν οταν γελουσε,μας ηρεμησε το καθαρισε και μετα απο 3 ωρες ηρθε ο συζηγος πηγαμε θεσ/νικη και σε εφημερευων παιδοχειρουργο που μας ειπε οτι μας ειχε πει και η παιδιατρος,ηταν κατι λιγο ποιο κατω απο 1χρονων ο γιος μου και εγω ημουν....στα 21 α ρε μαρκο τι μου θυμησες!!!εγω λεω να μην το σκεφτεσε και θα κλεισει και θα εχετε και ποιο ωραιο χαμογελο απο δω και περα.φιλια και περαστικα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω ημουν μονη μου και τα παιξα τελειως κουφετακι, σημερα θα δω παιδοχειρουργο για να βεβαιωθουμε οτι δεν χρειαζεται κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Tον πηγα χθες σε παιδοχειρουργο γιατι θα εσκαγα να δεν επαιρνα μια γνωμη ιατρου και ευτυχως ειναι οντως κομμενο μονο το χαλινο και τιποτα αλλο και μου ειπε οτι θα περασει μονο του και δεν χρειαζεται να κανουμε τιποτα αλλο.

 

 

Ο ιδιος ο Μαριος ειναι μια χαρα απο διαθεση και δεν δειχνει να ποναει καθολου. Και για την ομιλια μου ειπε η γιατρος οτι δεν παιζει ρολο αυτος ο χαλινος αλλα ο χαλινος της γλωσσας οποτε ολα οκευ!!!!!!!!!!!!!!

 

Ευχαριστω για το ενδιαφερον Αρχοντουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά του μαρκοπουλάκι! Εγώ αυτό δεν το έχω στο στόμα μου οπότε το πιθανότερο είναι να μην το χρειαζόμαστε κιόλας ;) Εξ ου και ο νεαρός δεν πήρε χαμπάρι... θεωρητικά δεν πρέπει να πόνεσε περισσότερο απ' όσο όταν έβγαζε δόντια. Δείξε εμπιστοσύνη στις αντιδράσεις του μικρού και μην αγχώνεσαι ;)

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Αερικο μου!!!!!!!!!!!! Οντως ο ιδιος δεν ασχοληθηκε ιδιαιτερα αλλα εγω τρομαξα πολυ γιατι η αιμορραγια ηταν τεραστια.

 

Τελος καλο ολα καλα ευτυχως!!!!!!!!!! Να δω τι αλλο με περιμενει στο μελλον με το ζωηροτατο ταλιμπανακι μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικά του μαρκοπουλάκι! Εγώ αυτό δεν το έχω στο στόμα μου οπότε το πιθανότερο είναι να μην το χρειαζόμαστε κιόλας ;) Εξ ου και ο νεαρός δεν πήρε χαμπάρι... θεωρητικά δεν πρέπει να πόνεσε περισσότερο απ' όσο όταν έβγαζε δόντια. Δείξε εμπιστοσύνη στις αντιδράσεις του μικρού και μην αγχώνεσαι ;)

εσυ τωρα αυτο δεν το χεις γτ κοπηκε οπως στα παιδια μας οταν ησουν μικρη,ή γεννηθηκες χωρις χαλινο?!!!!ολοι μπρε εχουμε χαλινο συγκρατει το χειλος με το στομα,απλα σε μερικους ειναι μικρο και σε μερικους περισσευει.μηπως εχεις ενα τοσο δα μικρουλη χαλινουλη?:-D

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Tον πηγα χθες σε παιδοχειρουργο γιατι θα εσκαγα να δεν επαιρνα μια γνωμη ιατρου και ευτυχως ειναι οντως κομμενο μονο το χαλινο και τιποτα αλλο και μου ειπε οτι θα περασει μονο του και δεν χρειαζεται να κανουμε τιποτα αλλο.

 

 

Ο ιδιος ο Μαριος ειναι μια χαρα απο διαθεση και δεν δειχνει να ποναει καθολου. Και για την ομιλια μου ειπε η γιατρος οτι δεν παιζει ρολο αυτος ο χαλινος αλλα ο χαλινος της γλωσσας οποτε ολα οκευ!!!!!!!!!!!!!!

 

Ευχαριστω για το ενδιαφερον Αρχοντουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Το ενδιαφέρον για τα αγγελουδάκια μας εξυπακούεται!!!:D:D:D

Πολύ χάρηκα με τα νέα σας!!! Είσαι μια ψυχούλα που έχει ταλαιπωρηθεί στην ζωή της και η ζωή σου χρωστάει πιο πολλά από ότι σε άλλους.

Εύχομαι να μην λαχταρήσεις ποτέ ξανά και εαν λαχταρήσεις να είναι μόνο για μικρά πραγματάκια!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...