Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παρτυ για δευτερα γεννεθλια..Χρειαζομαι τη βοηθεια σας


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια και ευχαριστω προκαταβολικα για τη βοηθεια σας..

Σε 20 μερες κλεινει ητο ζαμπονακι μου τα 2.μενουμε σε μιρο σπιτι ακομα (2αρακι).Περσι της εκενα απλα γεννεθλια στο σπιτι..με λιγους συγγενεις και τους νονους της και ολα ηταν μια χαρα.Οσα μωρα ειχαμε ηταν πολυ μικρα και βολευτηκαμε μια χαρα.Φετος ομως ολα αυτα τα μωρα μεγαλωασαν και μεγαλωσε και η ζουζουνα μου και καταλαβαινει πια..Θελω να χαρει πολυ αλλα και ολα τα παιδακια που θα ερθουν επομενως σκεφτηκα να κλεισω παιδοτοπο..Θα ηθελα λοιπν τη συμβουλη σας στα εξης:

1)Τι τιμες αν ξερετε παιζουν στους παιδοτοπους και αν ξερετε καποιον καλο

2)Τι το ιδιαιτερο μπορω να κανω σε εναν παιδοτοπο?σκεφτηκα κλοουν,δωρακια ή θεμα..(?)

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καμια γνωμη κοριτσια?

 

εχω δει εναν στο αιγαλεω στη μεγαλου αλεξανδρου κ ιερα.ειναι πολυ ομορφος κ καινουριος.ισως σε βολευει.το καλο με τον κλοουν ειναι οτι θα απασχολησει τα παιδια κ δεν θα εχεις την εννοια τους..το χω κανει επαγγελματικα κ βλεπω οτι μαζευονται αντι να τρεχουν πανικοβλητα στο χωρο

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ gavramid ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΙΩΣΕΙΣ.μΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ??

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites

επειδη κι εγω προβληματιζομαι για τα φετεινα γενεθλια μεχρι περυσι τα εκανα σε παιδοτοπο γιατι στο σπιτι δεν χωραμε-φετος αποφασισα με τον αντρα μου με ολα αυτα που συμβαινουν να μην κανουμε τιποτα και να στειλω μια τουρτα στο σταθμο για το καλο ..και απο του χρονου βλεπουμε και για να σε βοηθησω επειδη οι περισσοτεροι γνωστοι μου κανουν γενεθλια σε παιδοτοπους φετος που μιλαμε κανεις μα κανεις δεν σκεφτεται να κανει κατι γιατι φοβαται και επισης οι περισσοτεροι και να παρουν προσκληση για παιδοτοπο δεν πανε το σκεφτονται- κι εγω εχω παρτυ την εβδομαδα που μας ερχεται και αρνηθηκα ευγενικα οποτε σκεψου να κλεισεις καπου εξω να κανεις του κοσμου τα εξοδα και να μην ερθει κοσμος.. και παλι λεω την αποψη μου γιατι κι εγω φετος φοβαμαι πρωτα για το παιδι μου και μετα για ολα τα υπολοιπα παιδακια εξαλλου εχουν χρονια να κανουν παρτακια υγεια να υπαρχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.pizzafan.gr/kidsparty.aspx

από το googlead ;) φαίνεται καλή περίπτωση με τον κλόουν και πολύ οικονομική επιλογή.

 

Αλλά μην αγχώνεσαι, και στο σπίτι μια χαρά θα είσαστε. Όλοι ευχαριστημένοι θα είναι με αρκετές νοστιμιές και καλή διάθεση!

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και ευχαριστω προκαταβολικα για τη βοηθεια σας..

Σε 20 μερες κλεινει ητο ζαμπονακι μου τα 2.μενουμε σε μιρο σπιτι ακομα (2αρακι).Περσι της εκενα απλα γεννεθλια στο σπιτι..με λιγους συγγενεις και τους νονους της και ολα ηταν μια χαρα.Οσα μωρα ειχαμε ηταν πολυ μικρα και βολευτηκαμε μια χαρα.Φετος ομως ολα αυτα τα μωρα μεγαλωασαν και μεγαλωσε και η ζουζουνα μου και καταλαβαινει πια..Θελω να χαρει πολυ αλλα και ολα τα παιδακια που θα ερθουν επομενως σκεφτηκα να κλεισω παιδοτοπο..Θα ηθελα λοιπν τη συμβουλη σας στα εξης:

1)Τι τιμες αν ξερετε παιζουν στους παιδοτοπους και αν ξερετε καποιον καλο

2)Τι το ιδιαιτερο μπορω να κανω σε εναν παιδοτοπο?σκεφτηκα κλοουν,δωρακια ή θεμα..(?)

 

ασχετο αλλα ποσα παιδακια ειναι ???ειναι ολα κοντινη ηλικια??δε ξερω εαν τα διχρονα θα κατσουν με κλοουν γιατι δε ξερω αν θα το πιασουν το ολο θεμα....παντως μπορεις να τα κανεις σπιτι και απλα να φωναξεις εκει κλοουν ή καμια θεατρικη ομαδα (πριγκιπας-πριγκιπισσα -νεραϊδα ) ή καποιον που να τα απασχολησει....καποιον για την ηλικια τους...θα τους φατε τους παιδοτοπους με το κουταλι αργοτερα...εμεις οταν ημασταν μικρα σε δυαρακια καναμε παρτυ και ποτε σε παιδοτοπους και καλα περναγαμε γιατι ειχαμε ολους τους φιλους μας κοντα μας...σημασια ειχε αυτο και οχι το που θα γινει.....:wink:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια..Εχω σκεφτει το θεμα με τις ιωσεις και εχω ακουσει οτι υπαρχουν παιδοτοποι που κλεινουν πριβε αιθουσες αλλα δεν ξερω το κοστος...Δυστηχως το σπιτακι μας ειναι 45 τετραγωνικα..σιγουρα θα δυσανασχετισουν ολα τα πιτσιρικια εκει με τους μεγαλους και ειναι και ανθρωποι που δεν μπορω να μην καλεσω..Αδερφια και ξαδερφια του αντρα μου πολυ στενα..παιδι της κουμπαρας μου κλπ..Περσι ηταν σε αγκαλιες και καροτσια..φετος θα αναγκαστουν να μην τα φερουν...

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω δει εναν στο αιγαλεω στη μεγαλου αλεξανδρου κ ιερα.ειναι πολυ ομορφος κ καινουριος.ισως σε βολευει.το καλο με τον κλοουν ειναι οτι θα απασχολησει τα παιδια κ δεν θα εχεις την εννοια τους..το χω κανει επαγγελματικα κ βλεπω οτι μαζευονται αντι να τρεχουν πανικοβλητα στο χωρο

Νομιζω οτι ξερω πιο λες-θα δω αν εχει πριβε αιθουσα και το κοστος και θα σου πω

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.pizzafan.gr/kidsparty.aspx

από το googlead ;) φαίνεται καλή περίπτωση με τον κλόουν και πολύ οικονομική επιλογή.

 

Αλλά μην αγχώνεσαι, και στο σπίτι μια χαρά θα είσαστε. Όλοι ευχαριστημένοι θα είναι με αρκετές νοστιμιές και καλή διάθεση!

Αυτοι το κανουν στο χωρο σου ή εκει? το ειδα αλλα αυτο δεν καταλαβα:?

Καλες τιμες και δωρακια:)!Θα τηλ αυριο

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις σκεφτει τα Goodys ???

Στην περιοχή που μένω κλείνεις τον χώρο για παρτυ και ειναι πριβε.

ειναι μέσα μονο τα παιδάκια απο το παρτυ

και εχει και χωρο για κλοουν αν θες να καλέσεις.

και μπορείς να βαλεις και μουσική οτι θες.

Link to comment
Share on other sites

εχεις σκεφτει τα Goodys ???

Στην περιοχή που μένω κλείνεις τον χώρο για παρτυ και ειναι πριβε.

ειναι μέσα μονο τα παιδάκια απο το παρτυ

και εχει και χωρο για κλοουν αν θες να καλέσεις.

και μπορείς να βαλεις και μουσική οτι θες.

Εχω σκεφτει τα Γκουντις και ειναι και οικονομικο αλλα αυτο που εχω στην περιοχη μου ειναι αρκετα μικρο.Ξερεις καποιο που να εχει ικανοποιητικο παιδοτοπο?

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και ευχαριστω προκαταβολικα για τη βοηθεια σας..

Σε 20 μερες κλεινει ητο ζαμπονακι μου τα 2.μενουμε σε μιρο σπιτι ακομα (2αρακι).Περσι της εκενα απλα γεννεθλια στο σπιτι..με λιγους συγγενεις και τους νονους της και ολα ηταν μια χαρα.Οσα μωρα ειχαμε ηταν πολυ μικρα και βολευτηκαμε μια χαρα.Φετος ομως ολα αυτα τα μωρα μεγαλωασαν και μεγαλωσε και η ζουζουνα μου και καταλαβαινει πια..Θελω να χαρει πολυ αλλα και ολα τα παιδακια που θα ερθουν επομενως σκεφτηκα να κλεισω παιδοτοπο..Θα ηθελα λοιπν τη συμβουλη σας στα εξης:

1)Τι τιμες αν ξερετε παιζουν στους παιδοτοπους και αν ξερετε καποιον καλο

2)Τι το ιδιαιτερο μπορω να κανω σε εναν παιδοτοπο?σκεφτηκα κλοουν,δωρακια ή θεμα..(?)

 

αν τελικα αποφασισεις για κλοουν μπορω να σου προτεινω καποιον

Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι μένεις Νικαια νομίζω ότι τα goodys στην πλατεία Κερατσινίου είναι καλά αν θες μπορείς να το τσεκάρεις.

εγώ μένω Αγιο Δημήτριο και θεωρώ ότι ο χωρος εδώ είναι τέλειος αλλα μάλλον είναι μακριά για εσένα.

Θα πρέπει να κοιτάξεις και τα παραδίπλα σου goodys ή να σου προτείνει καποια άλλη κοπέλα που να ξέρει απο την περιοχή εκεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια..Καταρχην σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες σαςΤο εψαξα πολυ και μπηκα να σας πω που κατεληξα

Στα goodys δυστηχως οπου κοιταξα κοντα μου ο χωρος του παιχνιδιου ηταν πολυ μικρος.Ολες οι πριβε αιθουσες παιδοτοπων πολυ ακριβες και για ενα 3ωρο μονο.Τελικα μου προτειναν εναν παιδοτοπο συνοικιακο θα ελεγα πηγα λοιπον και τον ειδα ..Παλια διακοσμηση 80ς και ο χωρος για τους γονεις δεν ειναι τεραστιος-αλλα δεν εχει σημασια αυτο γιατι ο χωρος παιχνιδιου ειναι υπεροχος ..μεγαλος με ενα τεραστιο τραμπολινο και παιχνιδια για μικροτερα και μεγαλυτερα παιδια.Τα παιδακια που ηταν εκει ηταν πολυ χαρουμενα ειχε πολυ ζεστο περιβαλον..

μουτο εδωσε λοιπον σε σουπερ τιμη ανα παιδακι πριβε για οσες ωρες θελουμε.οι μεγαλοι οτι παρουν.ετσι το εκλεισα

παραγγειλαμε φαγητο για παρτυ..κλοουν μια γνωστη μου και θα παρουμε και δωρακια για τα παιδια που θα ερθουν δεν εχω αποφασισει τι ακομα.θα παω αυριο jumbo

το παρτυ ειναι την κυριακη ελπιζω ολα να πανε καλα...

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...