Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

ηταν γιατρος μου στη 2η εγκυμοσυνη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη!

Αν μπορεις γραψε δυο λογια για το πως γινονταν οι συναντησεις σας.

Γιατι πρωτη φορα που πηγα σ'αυτον μου ζητησε 60 ευρω..

Πηγα μεσημερι, μου ειπε απτο τηλεφωνο να περασω στις 1. Αλλα με το που πηγα, μου ειπε οτι μπερδεψα την ωρα και πρεπει να περασω το απογευμα, αλλα αφου ηρθα θα με δει, αλλα θα το χρεωσει σαν απογευματινο ραντεβου..

 

Δεν καταλαβενω τι γινεται κ γιατι πρεπει να πληρωσω. Μηπως κανω κατι λαθος ή κατι δεν καταλαβενω?

Νομιζα οτι στα δημοσια νοσοκομεια δεν χρεωνεται το ραντεβου..κ να χρεωνεται, οχι με 60 ευρω ομως..:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα Brigitta.....είναι ξεκάθαρο ότι στα δημόσια νοσοκομεία δεν παίρνει το κόστος της επίσκεψης ο γιατρός αλλά πληρώνεις απευθείας στο ταμείο του νοσοκομείου. όσον αφορά το ύψος της επίσκεψης, μην σου κάνει εντύπωση, εξαρτάται τον "βαθμό" του γιατρού. μέχρι πρόσφατα πλήρωνα στον δικό μου (μέσω ταμείου εννοώ) 60 ευρώ και εδώ και κάποιο διάστημα έχει ανέβει το ποσό. και αυτό μιλάω για απογευματινό ραντεβού. οι γιατροί των δημοσίων νοσοκομείων όμως δεν πρέπει να έχουν εξωτερικά ιατρεία.

εσύ όταν είπες ότι σου ζήτησε 60, εννοείς να του δώσεις στο χέρι?? ή στο ταμείο??

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΡΔΙΑ, ευχαριστω για την απαντηση!

Δεν καταλαβα καλα για ποιο πραγμα ακριβως με ρωτας, γιατι εχω μπερδευτει.

Μολις μπηκα στο νοσοκομειο, πηγα στο ταμειο, ειπα για ποιον λογο ερχομαι και πληρωσα 3 ευρω νομιζω.

τα 60 ευρω που ελεγα του τα εδωσα στο χερι, χωρις κανενα χαρτι, χωρις τιποτα..((

Link to comment
Share on other sites

άρα πλήρωσες στο ταμείο τα 3 ευρώ του πρωινού ραντεβού και στο χέρι τα 60 ευρώ του απογευματινού, που κανονικά κοστίζει......κοινώς μαύρα

ταμείο εννοώ εκεί στην είσοδο που πας, πληρώνεις και παίρνεις την απόδειξη σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια γεια σας~!!~να σας ρωτησω εχει καμια την κ καργακου!!!!εκανα μια επισκεψει μαζη της την συμπαθησα πολυ..πληρωσα 8ε παραβολο κ 50ε επισκεψη!!αλλα δεν ρωτησα γτ την αμοιβη της αν καποια ξερει ασ μου πει γτ με καιει αυτο το θεμα κ θα αργησω να παω!!!!!ευχαριστωωωωωω εκ τον προτερων εχω σκασει γτ εκουσα ενα ποσο κ τρελαθηκα κ ειδηκα τωρα με της αυξησεις στα νοσοκομειαααα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας~!!~να σας ρωτησω εχει καμια την κ καργακου!!!!εκανα μια επισκεψει μαζη της την συμπαθησα πολυ..πληρωσα 8ε παραβολο κ 50ε επισκεψη!!αλλα δεν ρωτησα γτ την αμοιβη της αν καποια ξερει ασ μου πει γτ με καιει αυτο το θεμα κ θα αργησω να παω!!!!!ευχαριστωωωωωω εκ τον προτερων εχω σκασει γτ εκουσα ενα ποσο κ τρελαθηκα κ ειδηκα τωρα με της αυξησεις στα νοσοκομειαααα

 

 

καπου πιο πανω εγραφε μια κοπελα γι"αυτην,αν θυμαμαι καλα 1600 ευρω!

 

δεν ειναι παρα μα παρα πολλα???τοσοι γιατροι υπαρχουν,γνωμη μου ειναι να βρεις αλλον που δεν θα εχει ταριφα......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καπου πιο πανω εγραφε μια κοπελα γι"αυτην,αν θυμαμαι καλα 1600 ευρω!

 

δεν ειναι παρα μα παρα πολλα???τοσοι γιατροι υπαρχουν,γνωμη μου ειναι να βρεις αλλον που δεν θα εχει ταριφα......

1600Ε :shock::shock::shock::shock: παρα πολλα δεν πεζονται ρε γαμωτο εδω στην ελλαδα,εννοειτε αν μου πει οτι θελει τοσα θα βρω αλλον,ειδηκα τωρα δεν με σηκωνει η τσεπη με της αυξησεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια αν και διάβασα όλες τις σελίδες δεν βρήκα ουτε μια αναφορά στον κυριο Αυγουστίδη Θ. από το Ελενα. Μου τον συστησανε αλλα θα ηθελα αν εχει καμια σας εμπειρια απο τον συγκεκριμενο γιατρό να μου πει τη γνωμη της.

Ευχαριστω πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Βρίσκομαι στον τέταρτο μήνα της εγκυμοσύνης και πηγαίνω στο Έλενα. Μήπως γνωρίζει κανείς τη Δατσέρη και πως μπορώ να κλείσω ραντεβού μαζί της?

 

μαρακι εγω την ξερω την ΔΑΤΣΕΡΗ,ειναι βοηθος και συνεργατης του γιατρου μου του κυριου ΡΟΣΟΛΥΜΟΥ.και εγω ειμαι εγκυος 4 μηνων στο δευτερο μου παιδακι και καθε φορα που λειπει ο γιατρος μου με βλεπει εκεινη.ειναι παρα πολυ καλη και παρα πολυ γλυκια.και για να ειναι μαζι με τον κυριο Ροσολυμο μην φοβασαι τιποτα.για μενα ειναι απο τους καλητερους γιατρους που υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γεννα η φιλη μου στο ελενας το δεκεμβριο με το δαγλα ειναι πολυ καλος λεει αλλα ειναι λιγο νευρικος....εχει μεινει ευχαριστημενη παρολο που εχει τρελο κοσμο.....εχω και μια φιλη μαια εκει η οποια λεει τα καλυτερα οτι ειναι ο καλυτερος εκει γι αυτο και εχει πολυ κοσμο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα στις μανουλες! χρειαζομαι την πολυτιμη συμβουλη σας ειμαι στον εβδομο μηνα δευτερη εγκυμοσυνη και μεχρι τωρα με παρακολουθουσε ο γιατρος μου που ξεγενναει στο μητερα αλλα λογω οικονομικων δε γινεται να ξαναγεννησω σε ιδιωτικο οποτε τον ρωτησα για το ελενα και μου συστησε τον γεωργακοπουλο που ειναι και διευθυντης εκει εχει γεννησει καποια στον συγκεκριμενο γιατρο και ποιες οι εντυπωσεις σαν γιατρος?και ποσα χρηματα παιρνει για φυσιολογικο τοκετο?επισης διαβασα τα πολλα θετικα σχολια για την γεωργιαδου και μπήκα σε σκεψεις να επικοινωνησω μαζι της εχετε το τηλ της¨? ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Ειμαι στον 8ο μηνα της κύησης μου και επισκέπτομαι το forum από την πρώτη στιγμή! Η επιλογή του μαιευτηρίου για εμένα ήταν πολύ εύκολη υπόθεση καθώς για εμένα σημασία είχε και έχει η ιατρική περίθαλψη και φροντίδα ενώ τον βασικότερο λόγο έχει η ασφάλεια του μωρου μου και όχι οι ξενοδοχειακές υποδομές του εκάστοτε ιδιωτικού 'ξενοδοχείου-σε μερικές περιπτώσεις νοσοκομειου'.Λαμβάνοντας όλα αυτα υπόψιν κατέληξα πολύ εύκολα στο Έλενα καθώς μην ξεχνάμε ότι ειναι το μόνο που διαθέτει μονάδα εντατικής θεραπείας νεογνών,δέχεται διακομηδες από την μισή Ελλάδα μαμαδων και μωρών που όταν κάτι δεν πάει καλά στα ιδιωτικά τις ξαποστέλνουν σχεδόν τελειωμένες στα δημόσια και εν πάσι περιπτώσει τα περιστατικά και οι εμπειρίες των γιατρών και του προσωπικού στα δημόσια γενικά δεν συγκρίνονται με αυτες του ιδιωτικού.Όσον αφορά το θεμα του γιατρού,μετά από μεγάλη έρευνα κατέληξα στον κύριο Α.Κονδυλιό και μέχρι στιγμης έχω δικαιωθεί στο 100%. Είναι απίστευτα επεξηγηματικός,σε κάνει να νίώθεις ασφάλεια (την είχα μεγάλη ανάγκη καθώς είχα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη τους πρώτους 7 μηνες λόγω συνεχών αποκολλήσεων) και είναι εκπληκτικός υπερηχογραφιστής!

όσον αφορά την αμοιβή του γιατρού παρ'όλο που δεν πρέπει να υπάρχει σαν 'θεσμός' πλέον,όποια κοπέλα θέλει να την αποφύγει ειναι πολύ απλό να το κάνει.Αρκεί όταν έρθει η ώρα του τοκετού,να πάει στο νοσοκομείο που εφημερεύει και να την ξεγεννήσει ο γιατρός της εφημερίας. Όταν όμως θέλουμε να παιρνουμε τον γιατρό μας τηλέφωνο ανα πάσα στιγμή,ακόμα και 3 τα ξημερώματα που ίσως σπάσουν τα νερά,να ειναι πάντα έτοιμος να μας δεχτεί και να ειμαστε σε επικοινωνία μαζί του ανα πάσα στιγμη...είναι κατανοητό ότι υπερβαίνει τα καθήκοντα του και πέραν του 8ώρου του...οπότε οφείλουμε να σεβόμαστε και να ανταμοιβουμε αυτη την στάση.Είναι σα να κάνουμε υπερωρίες εμείς στη δουλειά μας και να μην τις πληρωνόμαστε.Αυτή είναι η αμοιβή του και όποιος συμφωνεί προχωράει,όποιος δεν συμφωνει απλά βαδίζει με τις ώρες εφημερίας και με τον εκαστοτε γιατρό που θα πετύχει εκείνη την ώρα.Δεν γίνεται να έχουμε και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.Τόσο απλό είναι! Εύχομαι σε όλες τις μανούλες να χαίρονται τα παιδακια τους και σε όλες τις εγκυούλες 'καλή λευτεριά'!

Link to comment
Share on other sites

Stella_p καλωσηρθες στην παρέα μας.

Η επιλογή σου σεβαστή.

Αλλα μονάδες εντατικής θεραπείας νεογνών δεν έχει μόνο το Έλενα.

Επίσης, οι μαμάδες που καταφεύγουν στα δημόσια, τις παραπέμπουν στα πανεπιστημιακά, Αλεξάνδρας, κλπ.

Σου έχει πει αν θα γεννήσεις με καισαρικη ή φυσιολογικό;

Σου εύχομαι καλο υπολοιπο εγγυμοσυνησ και μια καλη γέννα! Με ένα γερό μωρακι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλό μήνα, και σε όσες κυοφορούν με έναν πόνο να ευχηθώ..

Μετα απο πολύ καιρό και έχοντας περάσει μια πολύ δύσκολη (2η) εγκυμοσύνη και ακόμα δυσκολότερη γέννα μπορώ πια να παραθέσω τις εμπειρίες μου για το Έλενας και να βοηθήσω όσο και αν μπορώ τις μέλλουσες μανούλες.

Το πρώτο μου παιδί το έκανα με τον Διακάκη. Εφυγα με τις χειρότερες εντυπώσεις και φυσικά δεν ξαναπήγα, ούτε καλημέρα ειπαμε όταν συναντηθηκαμε στο διαδρομο κατα την δευτερη εγκυμοσυνη.Στην δευτερη εγκυμοσύνη μετά απο ψάξιμο και με βοήθεια των μαμάδων του παρεντς καταλήξαμε στον Καπελάκη. Έχοντας στίγμα και εγω και ο άντρας μου κάναμε λήψη τροφοβλάστη κατα την 12 εβδομάδα σε ενα τμήμα του Αλεξανδρας (νομιζω λεγεται οικογενειακου προγραμματισμου κατι τετοιο) , ενα μηνα μετα αρχισαν τα προβλήματα με αιμοραγίες και απειρες εισαγωγες στο νοσοκομειο.Αποτέλεσμα 2, 5 μήνες νοσηλείας στο Ελενας και 5 μηνες στο κρεβατι. Ο γιατρός πάντα εκει ό,τι ώρα και να πήγαινα ήταν εκει....εχω κανει πανω απο 7 εισαγωγές παντα εκει.. πανω απο το κεφαλι μου. Τον ειχα συναντήσει ολές και ολες 2 φορές πριν συμβει η πρωτη αιμοραγια...δυσκολα τα πραγματα μου λεγανε ,σιγουρα θα είναι προωρο και κανεις δεν ήξερε τι προκαλουσε τις αιμοραγιες. Απίστευτες αντιβιωσεις ενδοφλέβιες βαριες με απιστευτο πόνο και μετα τον μηνα αφου κουραστηκαν οι φλέβες καθε μερα ψαχναμε για φλέβα. Ο γιατρος απο πανω μου. Σαββατο εκει, Κυριακη πρωι εκεινος εκει. Άρχισε να ερχεται με τον Ροσολύμο μαζι , σκεφτομουν μπα δεν το κατεχει το αντικειμενο, γιατι τον φέρνει και εκεινον μαζι.Τελικά κατάλαβα μετα και την γεννα και ακουγοντας διαφορα περιστατικα (δυσκολα παντα) ότι οι γιατροι στο Ελενας (δεν ξερω αλλου τι συμβαινει) συνεργαζονται. Για να μην μακρυγορώ και οι δυο γιατροι ήταν παντα μαζι με την ομάδα τους (Ρατσερη , Γκοντοπουλο και μια Πρίφτη,πανω απο το κεφάλι μου(ολοι τους ευγενεστατοι). Φτάνουμε με τα πολλα στη μερα της γεννας, λόγω των προβλημάτων προγραμματισμενη και νωρίτερα (37η εβδομαδα).Καισαρικη, μιας και με καισαρικη ειχα κανει το πρωτο μου παιδι, η μικρη μια χαρα ευτυχως. Η μαμα ομως ειχε θεμα...εξι εφτα ωρες στο χειρουργειο..με μεταγγισεις αιματος με τον Καπελάκη τον Ροσόλυμο τον Γιαλελή τον Γαζη ...στο κεφάλι μου και δεν ξερω αν περασε και κανενας αλλος..αυτους πηρε το ματι μου καθως συνερχομουν. Φατσικα ξερω το 50 % τον γιατρων του ελενας .:P

Θα πω τελος καλα ολα καλα και συνεχιζω να επισκεπτομαι τον Καπελάκη, μεχρι σημερα δεν εχω παραπονο. Και φυσικα οι νοσοκομες στον 6ο απιστευτες ολες, ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους, δεν εχω μετανιωσει λεπτο που επελεξα το συγκεκριμενο νοσοκομειο και τον συγκεκριμενο φυσικα γιατρο. Και να προσθεσω...οσο καιρο νοσηλευομουν ζητησα γνωμη απο ιδιωτη γιατρο ..μου ειπε εισαι σε καλα χερια μη φοβασαι.

Αρα λιγο πολυ οι γιατροι του Ελενας ειναι καλοι και με μεγαλη εμπειρια...το μεγαλο θεμα που προκυπτει, ειναι η συμπεριφορα, μερικοι ειναι απαραδεκτοι. Καπελακης φιλικος ευγενικος, Ροσολυμος ευγενικος τυπικος(γερμανο θα τον αποκαλπυσα μιας και σπουδασε εκει )Γιαλελης (γεννησε μια κοπελα διδυμα – φιλη πια, μαζι του για αυτο εχω αποψη)καλος θα ελεγα,φιλικος. Ολοι εχουν ενα κακο....πελατες αμετρητοι...περιορισμενος χρονος. Απο χρηματα Καπελακης ο πιο φθηνος 1000 , Ροσολυμος Ανγκελα Μερκελ (αν και εγω δεν του εδωσα τιποτα ουτε ζητησε ο ανθρωπος για να ειμαι δικαιη)απο 1500 και Γιαλελης καπου εκει στα 1500.

Αυτα ...γνωριζω, ευχομαι να βοηθαω.

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις να με ενημερωσει για καποιον κυριο ροσολυμο στο ελενα. θα λειπει τις μερες που γενναω ο γιατρος μου και με στελνει σε αυτον. ξερει κανεις κατι? (χαρακτηρα / οικονομικο τι παιζει?)

Link to comment
Share on other sites

Stella_p καλωσηρθες στην παρέα μας.

Η επιλογή σου σεβαστή.

Αλλα μονάδες εντατικής θεραπείας νεογνών δεν έχει μόνο το Έλενα.

Επίσης, οι μαμάδες που καταφεύγουν στα δημόσια, τις παραπέμπουν στα πανεπιστημιακά, Αλεξάνδρας, κλπ.

Σου έχει πει αν θα γεννήσεις με καισαρικη ή φυσιολογικό;

Σου εύχομαι καλο υπολοιπο εγγυμοσυνησ και μια καλη γέννα! Με ένα γερό μωρακι.

 

Καλώς σας βρήκα!!

Η αλήθεια είναι πως όταν έψαχνα και ερευνούσα τα μαιευτήρια δεν είδα να υπάρχει σε κάποιο άλλο μονάδα εντατικής θεραπείας νεογνών και μονάδα προωρων.Ίσως να μου διέφυγε! Μπορείς να μου πεις σε ποιό άλλο λειτουργουν ανάλογες μονάδες?Από καθαρή περιέργεια και μόνο :)

Θα γεννήσω με καισαρική αλλά δεν με παρεπεμψε σε άλλο μαιευτήριο,ίσα ίσα που με προέτρεψε να πάω κατευθείαν στο Έλενα αν παρ'ελπίδα αποφασίσει η μικρή μου να έρθει πριν το καθόρισμένο ραντεβού.Χώρια ότι απ'ότι διάβασα τελευταία όσον αφορά το Αλεξάνδρας,ετοιμάζεται να κλείσει (διόρθωσε με αν κάνω λάθος γιατί ειναι πληροφορία που μου έδωσε κοπέλα που γέννησε στο Αλεξάνδρας με συγγενή της γιατρό αλλά που δεν επιβεβαίωσα προσωπικά από άλλη πηγή)

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και ανταποδίδω ένθερμα :D

Link to comment
Share on other sites

Zougla.gr

Πέμπτη, 08 Δεκεμβρίου 2011

 

Αναζήτηση

zougla.gr διαδίκτυο

 

Της ζήτησε 1300 ευρώ για να της κάνει καισαρική

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου 2011, 19:22

 

Γυναικολόγος με διατριβή στα… φακελάκια συνελήφθη σήμερα από την αστυνομία, η οποία αντιμετωπίζει κατηγορίες για απόπειρα εκβίασης και παθητική δωροδοκία.

 

Πρόκειται για την 62χρονη διευθύντρια της Βʼ Μαιευτικής Κλινικής (δημόσιου) του Μαιευτικού Γυναικολογικού Κέντρου «Έλενα» στην Αθήνα,Ελευθερία Γεωργιάδου, η οποία είχε ζητήσει, σύμφωνα με τις καταγγελίες, το ποσό των 1300 ευρώ προκειμένου να προβεί σε καισαρική επέμβαση 24χρονης εγκυμονούσας. Το ποσό αυτό απαίτησε η γιατρός επιπλέον των 1.700 ευρώ που ήταν τα νόμιμα έξοδα νοσηλείας στο Δημόσιο Νοσοκομείο.

 

Συγκεκριμένα, σύμφωνα με την καταγγελία της 24χρονης (εγκυμονούσας κατά το χρόνο της καταγγελίας), η γυναικολόγος – μαιευτήρας, της είχε ζητήσει το χρηματικό ποσό των 1.300 ευρώ, ως επιπλέον αμοιβή δική της και του αναισθησιολόγου που θα συνέδραμε στη διαδικασία της καισαρικής επέμβασης. Επιπλέον, είχε ενημερώσει την καταγγέλλουσα ότι σε περίπτωση που δεν διέθετε τα χρήματα αυτά, η γιατρός δεν θα την αναλάμβανε, αλλά την επέμβαση του τοκετού θα πραγματοποιούσε ο εφημερεύων ιατρός του Νοσοκομείου.

 

Σήμερα, ημέρα εξόδου της καταγγέλλουσας από το νοσοκομείο, λίγες ημέρες μετά την καισαρική της επέμβαση, ο σύζυγος της παρέδωσε στη γιατρό, σε προκαθορισμένο ραντεβού, το ποσό των 1.000 ευρώ, που αποτελούσε προκαταβολή του συνολικού ποσού των 1.300 ευρώ που είχε ζητήσει.

Αστυνομικοί της Υπηρεσίας Εσωτερικών Υποθέσεων που είχαν προσημειώσει τα χρήματα συνέλαβαν τη γιατρό στο γραφείο της με τα προσημειωμένα χρήματα στην τσάντα της.

 

Η συλληφθείσα γιατρός θα οδηγηθεί αύριο στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.

 

Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου 2011, 19:25

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οποία ενδιαφέρεται για άνθρωπο-γιατρό χωρίς απαιτήσεις χρηματικές ούτε καν επίσκεψης μπορώ να της συστήσω τον γυναικολογο μουπου είναι και τοπ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ. Αυτά! Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για ηλίθιους που απαιτούν τρέλα χρηματικά ποσά τέτοιους καιρούς!!!! Άκου 1300 ευρώ!!!

UJF8p2.png

aq8Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οποία ενδιαφέρεται για άνθρωπο-γιατρό χωρίς απαιτήσεις χρηματικές ούτε καν επίσκεψης μπορώ να της συστήσω τον γυναικολογο μουπου είναι και τοπ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ. Αυτά! Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για ηλίθιους που απαιτούν τρέλα χρηματικά ποσά τέτοιους καιρούς!!!! Άκου 1300 ευρώ!!!

 

 

Αν θέλεις στείλε μου π.μ το όνομα του γιατρού σου και σε ποιό νοσοκομείο ξεγεννάει.

 

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΊΚΑ ΜΕ ...." ΜΠΑΛΑΚΙΑ" !!!!

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΟΙ ΑΣΥΝΕΊΔΗΤΟΙ:evil:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...