Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πονος στη μεση


Recommended Posts

καλησπερα και παλι!!

οσο δεν ειχα ρωτησει σε ολη την εγκυμοσυνη θα ρωτησω τωρα τελευταιες μερες.. :oops::oops:

 

εκανα χτες το nst και ηταν πολυ καλο και η γιατρος μου ειπε πως απο μερα σε μερα περιμενουμε..

 

εχω απο χτες το απογευμα ενα πονο τη μεση που δε λεει να με αφησει..με επιανε και παλιοτερα αλλα τωρα δεν μπορω να σταθω καθολου..

αλλα ποναει μονο η μεση..ειναι πιθανον να ειναι προεορτια η απλα εχω βαρυνει πολυ και με ποναει?

και αν ειναι προεορτια της γεννας..τι αλλο να περιμενω? :?::?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φασολακι χτες το πρωι που βγηκα για δουλειες εξω και ψιλοπερπατησα η μεση μου οχι απλως με ταραξε, δε μπορουσα να σταθω μεχρι το βραδυ μουγκριζα. Ακομα και το βραδυ καποια στιγμη που δροσισε κι ανασηκωθηκα για να απλωσω το σεντονι παλι μουγκριζα. Το πρωι ξυπνησα μια χαρα (οσο ειμαστε μια χαρα βεβαια ετσι? Με ρυθμο σαλιγκαριου προχωρω!) η μεση δε με ενοχλουσε. Για περιμενε λιγο μηπως περασει..

 

Χριστινα

Link to comment
Share on other sites

Αχ φασολακι, δεν εχω καμια εμπειρια πανω σε αυτο αλλα εχω ακουσει πως ο πονος στην μεση - σαν περιοδου ειναι μια ενδειξη οτι η διαδικασια εχει αρχισει.

 

Οπως και να εχει ειμαι πολυ ενθουσιασμενη για εσενα γιατι πλησιαζεις! Ολα θα πανε τελεια!

Link to comment
Share on other sites

fasolaki και εμενα εχει 2-3 μερες που με ποναει οχι ακριβως η μεση αλλα η ουριτσα και λιγο πιο πανω....οταν σηκωνομαι φυσικα και περπαταω ποναει καθως επισης και χαμηλα στην κοιλια μολις σηκωθω με τραβαει πολυ....Δεν ξερω αν ειναι προεορτια, παντως το καλο που τους θελω να ειναι γιατι δε αντεχεται αλλο η κατασταση...

Κουραγιο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο πονος στη μεση σημαινει οτι κατεβαινει το μωρο.

 

Που θα παει πια βρε Ελενα μου? Ωρες ωρες νοιωθω οτι θα βγαλει απο κατω το χερι της και θα με χαιρετησει !!! :D:D:D

 

Χριστινα

Link to comment
Share on other sites

οχι ενταξει αν κατεβαινει το μωρο..

κατι ειναι κι αυτο..συμαινει πως κατι γινεται..γιατι μεχρι τωρα δεν γινοταν απλα τιποτα..

εξαλλου αν δεν κατεβει πως θα βγει..

εντωμεταξυ..ο πονος συνεχιζει..ιδιος οπως χτες αλλα εκει..παρων..

για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Που θα παει πια βρε Ελενα μου? Ωρες ωρες νοιωθω οτι θα βγαλει απο κατω το χερι της και θα με χαιρετησει !!! :D:D:D

 

Χριστινα

 

:P:P:P

Xristina το ιδιο λεω και εγω οτα δινει ρεστα στο κλωτσημα

W7hT.jpg

Link to comment
Share on other sites

οχι ενταξει αν κατεβαινει το μωρο..

κατι ειναι κι αυτο..συμαινει πως κατι γινεται..γιατι μεχρι τωρα δεν γινοταν απλα τιποτα..

εξαλλου αν δεν κατεβει πως θα βγει..

εντωμεταξυ..ο πονος συνεχιζει..ιδιος οπως χτες αλλα εκει..παρων..

για να δουμε..

Το ειπες στη γιατρο σου; :roll:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι το εχω πει ση γιατρο μου και μου ειπε πως απο μερα σε μερα περιμενουμε..

οσο για τη βαλιτσουλα ειναι ετοιμη καιρο τωρα :wink::wink:

τελεια!αντε με το καλο λοιπον. :D
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...