Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ


chatzico

Recommended Posts

Μένω στον Πειραιά και ψωνίζω αποκλειστικά βιολογικά προιόντα για τα παιδιά. Κρέας και κοτόπουλο έχω βρεί κατάστημα με φρέσκα βιολογικά και παίρνω από εκεί. Φρούτα και λαχανικά είτε από το σουπερ μάρκετ είτε από την λαική βιολογικών κάθε Τετάρτη στην Πηγάδα.

 

Ψάχνω ένα κατάστημα - ας μην είναι στον Πειραιά - που να είναι ενημερωμένο βρε παιδί μου. Να έχει μια σχετική ποικιλία σε είδη μπακαλικής π.χ. μακαρόνια, ρύζια κτλ.

 

Σχεδιάζω να πηγαίνω μια φορά τον μήνα για τα ψώνια αυτά και όσο για τα υπόλοιπα που πρέπει να είναι φρέσκα, θα τα παίρνω από εκεί που ψωνίζω ήδη.

 

Έχετε κάτι υπόψη σας ? Όνομα και τηλέφωνο παρακαλώ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μένω στον Πειραιά και ψωνίζω αποκλειστικά βιολογικά προιόντα για τα παιδιά. Κρέας και κοτόπουλο έχω βρεί κατάστημα με φρέσκα βιολογικά και παίρνω από εκεί. Φρούτα και λαχανικά είτε από το σουπερ μάρκετ είτε από την λαική βιολογικών κάθε Τετάρτη στην Πηγάδα.

 

Ψάχνω ένα κατάστημα - ας μην είναι στον Πειραιά - που να είναι ενημερωμένο βρε παιδί μου. Να έχει μια σχετική ποικιλία σε είδη μπακαλικής π.χ. μακαρόνια, ρύζια κτλ.

 

Σχεδιάζω να πηγαίνω μια φορά τον μήνα για τα ψώνια αυτά και όσο για τα υπόλοιπα που πρέπει να είναι φρέσκα, θα τα παίρνω από εκεί που ψωνίζω ήδη.

 

Έχετε κάτι υπόψη σας ? Όνομα και τηλέφωνο παρακαλώ.

 

Γεια σου chatzico :D

 

Kαταρχάς σου έχω ένα πολύ ωραίο τόπικ για τα γούστα σου

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=61955

 

Έπειτα στην υπογραφή μου θα δεις μια λίστα με τα καλύτερα προίόντα (κατα τη δική μας γνώμη)

 

Τέλος για δες εδώ εαν βρεις αυτό που ψάχνεις

http://www.bionews.gr/frameathens.htm

 

Eλπίζω να σε κάλυψα! ;)

 

Σε περιμένουμε στο άλλο τόπικ να μας πεις

κι εσύ τα δικά σου!

 

Στο μεταξύ μπορείς να απολαύσεις τις δικές μας

"εμπειρίες" και "γνώμες" στις 92 σελίδες μας! :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Να έχει μια σχετική ποικιλία σε είδη μπακαλικής π.χ. μακαρόνια, ρύζια κτλ.

 

Είδη μπακαλικής βιολογικά βρίσκεις εύκολα πλέον στα σούπερ μάρκετ. Εφόσον έχουν βιολογικά φρούτα και λαχανικά σίγουρα θα έχουν και τα είδη που θέλεις. Αν θέλεις βέβαια ελληνικά βιολογικά προϊόντα θα πρέπει να το ψάξεις περισσότερο σε βιολογικά καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...