Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΑΕΔ ΣΕΡΡΩΝ=ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ,ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ.

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΟΑΕΔ ΣΕΡΡΩΝ 11-14/08/09 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ,ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ:ΟΚ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ........ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:

H ΚΑΡΤΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!!!!!

ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΤΡΕΛΗ!!!!!!!!

ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ...ΚΤΛ ΚΤΛ......

ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ.....ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΥΤΟΣ!!!!!!!!!

ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 15/08 ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ(ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΤΥΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?

ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΟΑΕΔ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ????????????????

LcNGp3.png

k90zp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω να σας πω κ εγώ...πριν 2 μέρες συνάντησα μια γνωστή μου κ ήταν μέσα στα νεύρα!η κοπέλα σε ένα μήνα θα διορίζοταν στο δημόσιο κ πήγε να ανανεώσει την κάρτα της.κ της είπαν ότι της έκαναν διορισμό σε ένα εργοστάσιο που είχε δουλέψει σαν εργατρια πριν ένα χρόνο.διορισμός ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΉΣΟΥΝ!

 

Παντού μέσον χρειάζετε παιδιά.δούλευε ένας φίλος μου εκεί εποχιακα κ δεν πήγαινα να ανανεώσω την κάρτα κάθε μηνα.τον έπαιρνα ένα τηλ,έκανε την ανανέωση κ πήγαινα μια φορά στους 3-4 μήνες για να μου κολλήσει τα αυτοκόλλητα.

Επίσης μια φορά με έστειλαν σε ένα φροντιστήριο για δουλειά.μου είπαν ότι ζητούσε κοπέλα με λίγες γνώσεις αγγλικών κ κομπιούτερ.πηγα η καημένη κ τι μου λέει η ιδιοκτήτρια.εγώ θέλω κοπέλα να έχει το λιγότερο προφισιενσι γιατί θέλω να διορθώνει τα γραπτά των παιδιών κ μου είπε ότι τους το διευκρίνισε!

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΟΑΕΔ..ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΙΚΟΣ.....................ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ................ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΜΕΤΑ..............ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΤΡΕΛΕΣ ΤΟΤΕ???????

LcNGp3.png

k90zp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω να σας πω κ εγώ...πριν 2 μέρες συνάντησα μια γνωστή μου κ ήταν μέσα στα νεύρα!η κοπέλα σε ένα μήνα θα διορίζοταν στο δημόσιο κ πήγε να ανανεώσει την κάρτα της.κ της είπαν ότι της έκαναν διορισμό σε ένα εργοστάσιο που είχε δουλέψει σαν εργατρια πριν ένα χρόνο.διορισμός ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΉΣΟΥΝ!

 

Παντού μέσον χρειάζετε παιδιά.δούλευε ένας φίλος μου εκεί εποχιακα κ δεν πήγαινα να ανανεώσω την κάρτα κάθε μηνα.τον έπαιρνα ένα τηλ,έκανε την ανανέωση κ πήγαινα μια φορά στους 3-4 μήνες για να μου κολλήσει τα αυτοκόλλητα.

Επίσης μια φορά με έστειλαν σε ένα φροντιστήριο για δουλειά.μου είπαν ότι ζητούσε κοπέλα με λίγες γνώσεις αγγλικών κ κομπιούτερ.πηγα η καημένη κ τι μου λέει η ιδιοκτήτρια.εγώ θέλω κοπέλα να έχει το λιγότερο προφισιενσι γιατί θέλω να διορθώνει τα γραπτά των παιδιών κ μου είπε ότι τους το διευκρίνισε!

 

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...........ΤΟ ΜΕΣΩΝ.......Ο ΓΝΩΣΤΟΣ....ΤΟ ΒΥΣΜΑ!!!!!

LcNGp3.png

k90zp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ,ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ.

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΟΑΕΔ ΣΕΡΡΩΝ 11-14/08/09 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ,ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ:ΟΚ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ........ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:

H ΚΑΡΤΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!!!!!

ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΤΡΕΛΗ!!!!!!!!

ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ...ΚΤΛ ΚΤΛ......

ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ.....ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΥΤΟΣ!!!!!!!!!

ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 15/08 ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ(ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΤΥΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?

ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΟΑΕΔ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ????????????????

 

Μία αναφορά στα κεντρικά του ΟΑΕΔ τους χρειάζεται, για να μάθουν να φέρονται:evil:. Καλή επιτυχία, κοπέλα μου! Τώρα που βρέθηκε και δεύτερη "θιγμένη", μπορεί να βγάλετε άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Απο το site του ΟΑΕΔ

 

 

Παράπονα Πολιτών

Για να εκφράσετε οποιαδήποτε παράπονα από την εξυπηρέτηση ή τη λειτουργία της Υπηρεσίας ή τη μη ικανοποιητική πληροφόρηση, μπορείτε να απευθυνθείτε:

 

α) Ταχ/κή Δ/νση: ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΠΑ ΟΑΕΔ

 

Εθνικής Αντιστάσεως 8, 17456, Άλιμος

 

Ένδειξη: «Παράπονα Πολιτών»

 

β) Τηλέφωνο: 210 99 89 215

 

γ) E-mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Απο το site του ΟΑΕΔ

 

 

Παράπονα Πολιτών

Για να εκφράσετε οποιαδήποτε παράπονα από την εξυπηρέτηση ή τη λειτουργία της Υπηρεσίας ή τη μη ικανοποιητική πληροφόρηση, μπορείτε να απευθυνθείτε:

 

α) Ταχ/κή Δ/νση: ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΠΑ ΟΑΕΔ

 

Εθνικής Αντιστάσεως 8, 17456, Άλιμος

 

Ένδειξη: «Παράπονα Πολιτών»

 

β) Τηλέφωνο: 210 99 89 215

 

γ) E-mail: [email protected]

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΗΔΗ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ EMAIL ΕΔΩ............................ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.................ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΤΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ:KAΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΙΣΑ..........

LcNGp3.png

k90zp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΟΑΕΔ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΛΕΩ:ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΑΠΤΩς ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ..............ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ....ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.......ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΠΑΩ.ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ.......ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΝΑ ΧΩ!!!!!

ΤΗΣ ΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΩ....................ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΟΥ.....ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΟΑΕΔ.ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΕΝΑ EMAIL ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΤΛ ΚΤΛ,ΝΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ.............ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:Η ΚΑΡΤΑ ΣΑΣ ΥΣΧΥΕΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΕ ΑΥΤΑ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ?

ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΟΚ ΣΤΙΣ 13/8 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ???????ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑ ΙΔΙΑ................ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΑΠΤΩς ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ Η ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ?ΓΙΑΤΙ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ......ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ.

ΟΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΑΕΔ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΡΤΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!1

ΑΥΤΟΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΓΡΑΠΤΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥΣ,ΜΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΟΠΟΙΗΣΗ,ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΤΑ 3.5 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΟΥΝ ΧΑΖΗ.......ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ,ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΦΩΝΑΖΑ ΚΤΛ ΚΤΛ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ,

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΟΑΕΔ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ,ΝΑ ΤΟ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ..................ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ........ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

 

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....................ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ......ΤΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

LcNGp3.png

k90zp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...