Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως πείθουμε τον σύζυγο για ένα ακόμη παιδάκι??


Recommended Posts

Λενα καθολου κακη η ιδεα σου απλος εμεις με το κολυμβητηριο ξεμπερδεψαμε λογο του οτι 1ο μεγαλωσαμε κ δεν μας αποσχολει πια(χαχα η 12 χρονη τα λεει αυτα)και2ο τα αγορια θελουν ποδοσφαιρο που δεν το βλεπω προς το παρον ουτε ααυτο.Εγω δεν εχω καμια βοηθεια την μανουλα μου τηνεχω χαση κ η πεθερα ειναι πολυ μακρια Κρητη.Ασε πολυ κουραση ολα μα ολα παιρνανε απο τα χερια μου.

 

Καλό κουράγιο..τι να πώ...είναι αυτό που λέει η free dom, τέτοια διαβάζω και δεν γκρινιάζω..Εγώ θα τους πάω κολυμβητήριο από ιούνιο..για ποδόσφαιρο δεν το σκέφτηκα...από τι ηλικία τα δέχονται?εμείς είμαστε μικροί...6 και 4..

Όσο για την μεγάλη σου, εκπαιδευσε την σιγά σιγά να σε βοηθάει λίγο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α δεν το κουνάω από το σπίτι! Τα κάνουν όλα σχολείο(ιδιωτικό) στην απογευματινή ζώνη 2-4. Ο άντρας μου γυρνάει αργα από τη δουλειά, οπότε θα ήταν πολύ δύσκολο να τα πηγαινοφέρνω μόνη μου.

Link to comment
Share on other sites

Α δεν το κουνάω από το σπίτι! Τα κάνουν όλα σχολείο(ιδιωτικό) στην απογευματινή ζώνη 2-4. Ο άντρας μου γυρνάει αργα από τη δουλειά, οπότε θα ήταν πολύ δύσκολο να τα πηγαινοφέρνω μόνη μου.

 

Και καλά κάνεις...Αν υπάρχει η δυνατότητα να τα κάνουν όλα στο σχολείο γιατί να μην την εκμεταλευτείς? Και είστε όλοι ευχαριστημένοι και ξεκούραστοι...(λέμε τώρα ...ξεκούραστοι από μετακινήσεις εννοώ).Κι έχεις και τα απογεύματα ελεύθερα να χαρείς τα παιδιά στο σπίτι...

Link to comment
Share on other sites

Καλό κουράγιο..τι να πώ...είναι αυτό που λέει η free dom, τέτοια διαβάζω και δεν γκρινιάζω..Εγώ θα τους πάω κολυμβητήριο από ιούνιο..για ποδόσφαιρο δεν το σκέφτηκα...από τι ηλικία τα δέχονται?εμείς είμαστε μικροί...6 και 4..

Όσο για την μεγάλη σου, εκπαιδευσε την σιγά σιγά να σε βοηθάει λίγο...

 

Εδω που μενω (εξω απο Θεσσαλονικη )η ποδοσφαιρικη ομαδα που εχουμε τα δεχεται απο την 1η δημοτικου.Τα μικρα μου ειναι 7 και 8...η 12χρονη παρολο που ειναι πολυ μουρμουρα(μου ζαλιζει το κεφαλι πραγματικα)ειναι κ η σωτηρια μου ...ασχολειται πολυ με τα μικρα ακομη και με τα μαθηματα τους.Ειναι κ πολυ νοικοκυρα(ευτυχως Παναγιτσα μου).Καλα η μεγαλη;Γιουχου τελειως.Ειναι 20 ασε που σπουδαζει εκτος κ οποτε......

Σημερα μιλουσαμε στο τηλεφωνο κ επειδη μου ελεγε κατι κουλα την ψιλομαλωσα.Τι μου απαντησε.΄΄Μαμα δεν κανεις κανενα μωρακι ακομα να ηρεμησεις;Αντε στο τσακ σε παιρνει .΄΄

Αμ δεν θα σκαροσω κανενα ακομα;Δεν θα ξερουν απο τους ερχεται.;)

Link to comment
Share on other sites

Εδω που μενω (εξω απο Θεσσαλονικη )η ποδοσφαιρικη ομαδα που εχουμε τα δεχεται απο την 1η δημοτικου.Τα μικρα μου ειναι 7 και 8...η 12χρονη παρολο που ειναι πολυ μουρμουρα(μου ζαλιζει το κεφαλι πραγματικα)ειναι κ η σωτηρια μου ...ασχολειται πολυ με τα μικρα ακομη και με τα μαθηματα τους.Ειναι κ πολυ νοικοκυρα(ευτυχως Παναγιτσα μου).Καλα η μεγαλη;Γιουχου τελειως.Ειναι 20 ασε που σπουδαζει εκτος κ οποτε......

Σημερα μιλουσαμε στο τηλεφωνο κ επειδη μου ελεγε κατι κουλα την ψιλομαλωσα.Τι μου απαντησε.΄΄Μαμα δεν κανεις κανενα μωρακι ακομα να ηρεμησεις;Αντε στο τσακ σε παιρνει .΄΄

Αμ δεν θα σκαροσω κανενα ακομα;Δεν θα ξερουν απο τους ερχεται.;)

 

Αχ μ΄έκανες και γέλασα...ωραία οικογένεια είστε...να την χαίρεσαι..Σκάρωσέ το και μετά να δεις γλέντια..Πέτα και καμιά πλάκα στην μεγάλη (εδώ έχουμε βρέφος κι εσύ μου θες σπουδές και ξενύχτια?Εσύ μου΄πες να κάνω κι άλλο...?).Εκεί να την δω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μ΄έκανες και γέλασα...ωραία οικογένεια είστε...να την χαίρεσαι..Σκάρωσέ το και μετά να δεις γλέντια..Πέτα και καμιά πλάκα στην μεγάλη (εδώ έχουμε βρέφος κι εσύ μου θες σπουδές και ξενύχτια?Εσύ μου΄πες να κάνω κι άλλο...?).Εκεί να την δω...

 

 

Μωρε ολο το συμπαν μου λεει να κανω ακομη ενα ο αντρας μου δεν εχω καταλαβει ακομα πως κ δεν ακουει ττις φωνες απο το υπερπεραν.Κατσε να περασει η νηστεια του Πασχα κ θα τον κανω εγω να ακουσει.Οσο για την κορη;Εχω σχεδια.....θα την ψαροσω τελειως.Καλε αυτα μεγαλωνουν κ ολο πνευμα κ εξυπναδες μου ειναι .Αν το δει κανεις ομως απο την αστεια πλευρα εχει πολυ φαση.Οταν ακουω εξυπναδες του στυλ(δεν ξερεις εσυ τωρα αλλαξαν τα πραγματα)κ κανω την χαζη να δεις με τη φατσα με κοιτανε!!!! χαχαχα δεν μπορουν να καταλαβουν αν τους δουλευω ή οχι.Ακομα κ ο αντρας μου με κοιταζει με απορια.

Φιλια να χαιρεσε κ εσυ την οικογενεια σου.

Link to comment
Share on other sites

Και μετά φταίνε οι άντρες μας που μας λένε γκρινιάρες???

(Φταίνε βέβαια ό,τι και να πουν αλλά να, κάποιες φορές έχουν και δίκιο)

Χα χα! Καλό, Λενάκι, φταίνε αλλά κάνουμε ότι δεν καταλαβαίνουμε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Α δεν το κουνάω από το σπίτι! Τα κάνουν όλα σχολείο(ιδιωτικό) στην απογευματινή ζώνη 2-4. Ο άντρας μου γυρνάει αργα από τη δουλειά, οπότε θα ήταν πολύ δύσκολο να τα πηγαινοφέρνω μόνη μου.

Αυτό είναι το ιδανικό! Και γλιτώνεις δρομολόγια και στις τέσσερις έχουν τελειώσει τα πάντα. Εμείς εδώ δεν έχουμε καν ιδιωτικό, οπότε ή τρέχουμε ή ψάχνουμε κανέναν διαθέσιμο να αγγαρέψουμε-παππού, θείο κτλ- όπως είπε και η μαμά Λένα.

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ολο το συμπαν μου λεει να κανω ακομη ενα ο αντρας μου δεν εχω καταλαβει ακομα πως κ δεν ακουει ττις φωνες απο το υπερπεραν.Κατσε να περασει η νηστεια του Πασχα κ θα τον κανω εγω να ακουσει.Οσο για την κορη;Εχω σχεδια.....θα την ψαροσω τελειως.Καλε αυτα μεγαλωνουν κ ολο πνευμα κ εξυπναδες μου ειναι .Αν το δει κανεις ομως απο την αστεια πλευρα εχει πολυ φαση.Οταν ακουω εξυπναδες του στυλ(δεν ξερεις εσυ τωρα αλλαξαν τα πραγματα)κ κανω την χαζη να δεις με τη φατσα με κοιτανε!!!! χαχαχα δεν μπορουν να καταλαβουν αν τους δουλευω ή οχι.Ακομα κ ο αντρας μου με κοιταζει με απορια.

Φιλια να χαιρεσε κ εσυ την οικογενεια σου.

:lol::lol::lol: Καλά το πας μαμά Λένα, κάνε και την προσευχούλα σου μαζί με τη νηστεία και θα δεις τι ωραία θα την "ακούσει" ο σύζυγος! Τα δικά μου είναι ακόμη μικρά και δεν ήρθε η φάση με τις εξυπνάδες που περιγράφεις. Ωχ τι μας περιμένει..

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ολο το συμπαν μου λεει να κανω ακομη ενα ο αντρας μου δεν εχω καταλαβει ακομα πως κ δεν ακουει ττις φωνες απο το υπερπεραν.Κατσε να περασει η νηστεια του Πασχα κ θα τον κανω εγω να ακουσει.Οσο για την κορη;Εχω σχεδια.....θα την ψαροσω τελειως.Καλε αυτα μεγαλωνουν κ ολο πνευμα κ εξυπναδες μου ειναι .Αν το δει κανεις ομως απο την αστεια πλευρα εχει πολυ φαση.Οταν ακουω εξυπναδες του στυλ(δεν ξερεις εσυ τωρα αλλαξαν τα πραγματα)κ κανω την χαζη να δεις με τη φατσα με κοιτανε!!!! χαχαχα δεν μπορουν να καταλαβουν αν τους δουλευω ή οχι.Ακομα κ ο αντρας μου με κοιταζει με απορια.

Φιλια να χαιρεσε κ εσυ την οικογενεια σου.

 

 

Τι ωραία που έχεις όλες τις ηλικίες!!

 

Πες στην μεγάλη να παντρευτεί να το κάνετε μαζί το μωράκι!!χαχα(μην με κράξεις)

Αλλά πραγματικά όσες φορές εχω ακούσει μανούλες να είναι ακόμη νέες και μπορούν να γίνουν ταυτόχρονα μαμάδες και γιαγιάδες..ζηλεύω...χιχιχ (τελείως τρελή )..εγω όταν φτάσουν 20 δεν θα μπορώ πλέον να κάνω άλλο..χιχιχ

αλλά όταν το βλέπω συγκινούμε...

 

αλλα ας αφήσω τα τρελά...

 

είπαμε...ο άντρας σου θέλει , αλλά δεν το έχει καταλάβει ακόμη!! σίγουρα θα χαρεί όταν έρθει...(πρόσεξες τι είπα έτσι??? .οχι αν έρθει..Όταν Έρθει!!!)

 

φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α δεν το κουνάω από το σπίτι! Τα κάνουν όλα σχολείο(ιδιωτικό) στην απογευματινή ζώνη 2-4. Ο άντρας μου γυρνάει αργα από τη δουλειά, οπότε θα ήταν πολύ δύσκολο να τα πηγαινοφέρνω μόνη μου.

 

αυτό είναι το τέλειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία που έχεις όλες τις ηλικίες!!

 

Πες στην μεγάλη να παντρευτεί να το κάνετε μαζί το μωράκι!!χαχα(μην με κράξεις)

Αλλά πραγματικά όσες φορές εχω ακούσει μανούλες να είναι ακόμη νέες και μπορούν να γίνουν ταυτόχρονα μαμάδες και γιαγιάδες..ζηλεύω...χιχιχ (τελείως τρελή )..εγω όταν φτάσουν 20 δεν θα μπορώ πλέον να κάνω άλλο..χιχιχ

αλλά όταν το βλέπω συγκινούμε...

 

αλλα ας αφήσω τα τρελά...

 

είπαμε...ο άντρας σου θέλει , αλλά δεν το έχει καταλάβει ακόμη!! σίγουρα θα χαρεί όταν έρθει...(πρόσεξες τι είπα έτσι??? .οχι αν έρθει..Όταν Έρθει!!!)

 

φιλιά!

 

Καλημερουδια!!!!Το να γινεις μικρη μανουλα εχει τα καλα του κ τα αξεχαστα κουφα(ασσαραντηστω οταν ηταν το βαλα να καθησει στον καναπε κ το στηριξα σεναν τεραστιο αρκουδο κ το τραβουσα φωτογραφιες,ευτυχως μπηκε η μαμα μου μεσα κ το πηρε κ δεν εσπασε η μεσουλα του)καλα το τι ακουσα δεν λεγετε.Εχει ομως κ κατι παγιδες.....μπορει η μαμα να μπερδευτει κ αντι για τον ρολο της μαμας να εχει τον ρολο της φιλης κ αυτο ειναι πολυ λαθος κ για τους δυο ομως κυριος για το παιδι.Η μαμα πρεπει να ειναι μαμα το να ειναι φιλη ειναι απλα βολικο γι αυτην γιατι δεν νιωθει κ πολλη την ευθυνη.Το παιδι ομως πρεπει να εχει μια μαμα κ οχι ακομα μια φιλη.Πολλες φορες κοντεψα να τηνπατησω κ να παρασυρθω απο την νεοτητα της ευτυχως ο καλος Θεουλης μου εστειλε αυτον τον υπεροχο γκρινιαρη κ πολλη σοβαρο αντρουλη κ με συγκρατησε απο πολλες γκελες.ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ τι τραβηξε...

 

Λες να γινω νωρις κ γιαγια;Οοοοοο my Gad!!Kαλε εγω πρεπει να τρεξω γρηγορα να κανω κ αλλο μωρο θα μου φανε την σειρα εδω μεσα!

Ειδες κ εγω τι ειπα;Να τρεξω να κανω κ αλλο οχι να προσπαθησω κ αν ερθει(τετοια σιγουρια)χαχαααααααα!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σας!Ο σύλλογος πολυτέκνων έμαθα ότι βραβεύει κάθε χρόνο τις νέες πολύτεκνες μανούλες εδώ στο δήμο μας,πέρυσι έγιναν 8 πολύτεκνες.Το 2015 ξέρω μια υποψήφια για να δούμε πόσες θα είμαστε, τι ωραία!!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!Το να γινεις μικρη μανουλα εχει τα καλα του κ τα αξεχαστα κουφα(ασσαραντηστω οταν ηταν το βαλα να καθησει στον καναπε κ το στηριξα σεναν τεραστιο αρκουδο κ το τραβουσα φωτογραφιες,ευτυχως μπηκε η μαμα μου μεσα κ το πηρε κ δεν εσπασε η μεσουλα του)καλα το τι ακουσα δεν λεγετε.Εχει ομως κ κατι παγιδες.....μπορει η μαμα να μπερδευτει κ αντι για τον ρολο της μαμας να εχει τον ρολο της φιλης κ αυτο ειναι πολυ λαθος κ για τους δυο ομως κυριος για το παιδι.Η μαμα πρεπει να ειναι μαμα το να ειναι φιλη ειναι απλα βολικο γι αυτην γιατι δεν νιωθει κ πολλη την ευθυνη.Το παιδι ομως πρεπει να εχει μια μαμα κ οχι ακομα μια φιλη.Πολλες φορες κοντεψα να τηνπατησω κ να παρασυρθω απο την νεοτητα της ευτυχως ο καλος Θεουλης μου εστειλε αυτον τον υπεροχο γκρινιαρη κ πολλη σοβαρο αντρουλη κ με συγκρατησε απο πολλες γκελες.ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ τι τραβηξε...

 

Λες να γινω νωρις κ γιαγια;Οοοοοο my Gad!!Kαλε εγω πρεπει να τρεξω γρηγορα να κανω κ αλλο μωρο θα μου φανε την σειρα εδω μεσα!

Ειδες κ εγω τι ειπα;Να τρεξω να κανω κ αλλο οχι να προσπαθησω κ αν ερθει(τετοια σιγουρια)χαχαααααααα!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ξέρω τρίτεκνη συνομήλική μου (37 στα 38) με εγγόνι 2 ετών, είπες τίποτα??:oops::oops::oops::oops:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι με το σχολείο, να δούμε όμως για πόσο θα μπορούμε να το πληρώνουμε... Και δεν το βλέπω για πολύ.. Μαμά Λένα σε βλέπω πολύ σύντομα να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα! Άντε Marouskaki σε λίγο με το βαβείο! Δίνουν τουλάχιστον τίποτα καλό; Κορίτσια εχθές ξεκινήσαμε κρεμούλα το μωρό! Δύσκολα τα πράγματα.. Αχ θα μας ταλαιπωρήσει αυτός και δεν του φαινόταν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά είναι με το σχολείο, να δούμε όμως για πόσο θα μπορούμε να το πληρώνουμε... Και δεν το βλέπω για πολύ.. Μαμά Λένα σε βλέπω πολύ σύντομα να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα! Άντε Marouskaki σε λίγο με το βαβείο! Δίνουν τουλάχιστον τίποτα καλό; Κορίτσια εχθές ξεκινήσαμε κρεμούλα το μωρό! Δύσκολα τα πράγματα.. Αχ θα μας ταλαιπωρήσει αυτός και δεν του φαινόταν!

Μην απογοητεύεσαι από τώρα, είναι αρχή. Κι εμένα με ζόρισε τις πρώτες δυο βδομάδες μέχρι να συνηθίσει τη διαδικασία, αλλά τώρα δεν τον προλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σήμερα είμαι αρκετά φορτισμένη...έκλεισα έξι χρόνια μανούλα...

Ο μεγάλος μου γιος έγινε 6 χρονών..

Ξεφύλλιζα το ημερολόγιο της εγκυμοσύνης με όλα τα συναισθήματα που είχα νιώσει, την πρώτη φορά που άκουσα την καρδούλα, όταν έμαθα το φύλλο, την πρώτη αγκαλιά και ξέρετε κάτι...???

Θέλω να τα ξαναζήσω...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σήμερα είμαι αρκετά φορτισμένη...έκλεισα έξι χρόνια μανούλα...

Ο μεγάλος μου γιος έγινε 6 χρονών..

Ξεφύλλιζα το ημερολόγιο της εγκυμοσύνης με όλα τα συναισθήματα που είχα νιώσει, την πρώτη φορά που άκουσα την καρδούλα, όταν έμαθα το φύλλο, την πρώτη αγκαλιά και ξέρετε κάτι...???

Θέλω να τα ξαναζήσω...

Να τον χαίρεστε κοριτσάκι μου...Καταλαβαίνω πώς νιώθεις, τη λαχτάρα σου, το ανικανοποίητο...Έτσι ήμουν δυο χρόνια κι άσκαγα μέσα μου, πέθαινα από επιθυμία και δεν περίμενα να ξαναγίνει...Αλλά το ήθελα πολύ, κι ο Θεούλης το μέτρησε αυτό...και το έστειλε...Μέσα από την καρδιά μου του χρόνου να γιορτάζεις με ένα βρεφάκι τα γενέθλια του πρωτότοκου!;)

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαίρεστε κοριτσάκι μου...Καταλαβαίνω πώς νιώθεις, τη λαχτάρα σου, το ανικανοποίητο...Έτσι ήμουν δυο χρόνια κι άσκαγα μέσα μου, πέθαινα από επιθυμία και δεν περίμενα να ξαναγίνει...Αλλά το ήθελα πολύ, κι ο Θεούλης το μέτρησε αυτό...και το έστειλε...Μέσα από την καρδιά μου του χρόνου να γιορτάζεις με ένα βρεφάκι τα γενέθλια του πρωτότοκου!;)

 

Να΄σαι καλά Μαρουσκάκι μου..Μακάρι να πραγματοποιηθεί η ευχή σου...Κι εσύ να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου και με το καλό κι ο Νο 4...

Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρεσαι το παλικάρι σου Λένα μου! Να είναι γερός και χαρούμενος! Και με το καλό να μπεις κι εσύ στο κλαμπ των τριτέκνων. Πες του να ζητήσει δώρο απ το μπαμπά του ένα αδερφάκι!;););)

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαιρεσε κοπελα μου χιλιοχρονος να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις!:D:D:DΚαι γιατι να εισαι φορτισμενη;Δυναμη και χαρα κ αισιοδοξια να σου δινουν τα χρονια που περασαν.Τωρα εχεις κ την πειρα,βιρα τις αγκυρες για το επομενο......

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω τρίτεκνη συνομήλική μου (37 στα 38) με εγγόνι 2 ετών, είπες τίποτα??:oops::oops::oops::oops:

 

 

Αστα η νονα του γιου μου 40 τωρα κ εχει εγγονι 2,5.ΖΕ ΣΕΛΩ σνιφ ουφ....:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σήμερα είμαι αρκετά φορτισμένη...έκλεισα έξι χρόνια μανούλα...

Ο μεγάλος μου γιος έγινε 6 χρονών..

Ξεφύλλιζα το ημερολόγιο της εγκυμοσύνης με όλα τα συναισθήματα που είχα νιώσει, την πρώτη φορά που άκουσα την καρδούλα, όταν έμαθα το φύλλο, την πρώτη αγκαλιά και ξέρετε κάτι...???

Θέλω να τα ξαναζήσω...

 

Nα τον χαίρεσαι Λένα!!

 

Αφού το θες τόσο πολύ ..θα έρθει!..

να είσαι σίγουρη!!!!!

 

Μιλα μόνο στον Θεούλη για αυτό...και Αυτός θα τα κανονίσει και με τον άντρα

σου!!!.

Θα συνευχηθώ με το Marouskaki...

του χρόνου τέτοια εποχή με ένα μωράκι αγκαλιά!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια μου...Δεν είμαι φορτισμένη για τα χρόνια που πέρασαν, αλλά για τις συγκινήσεις και τη χαρά που μου χάρισαν οι 2 εγκυμοσύνες μου και θέλω να το ξαναζήσω...(ελπίζω να θελήσει κάποια στιγμή κι ο σύζυγος...)

Free dom μου πολύ καλή η ιδέα σου...θα το εφαρμόσω αλλά δεν ξέρω αν θα ιδρώσει το αυτί του άντρα μου...

 

Βρε κορίτσια κι εγώ τον Μάιο 39 θα γίνω, που πάω η έρμη?Η άλλη έγινε γιαγιά στα 40 κι εγώ θέλω ξανά μωρό στα 39 ???Δεν πανε να λένε ότι θέλουν...Αν το "εργαστάσιο" λειτουργεί, γιατί όχι?

Link to comment
Share on other sites

 

Βρε κορίτσια κι εγώ τον Μάιο 39 θα γίνω, που πάω η έρμη?Η άλλη έγινε γιαγιά στα 40 κι εγώ θέλω ξανά μωρό στα 39 ???Δεν πανε να λένε ότι θέλουν...Αν το "εργαστάσιο" λειτουργεί, γιατί όχι?

Φυσικά κοπέλα μου, νεότατη είσαι! Πείσε εσύ το στεφάνι σου και στα 39 θα κολλήσουμε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...