Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

στρωσιμο σπιτιου


demmie

Recommended Posts


Διαφημίσεις


εννοείται οτι το μικρό σπίτι είναι μανίκι και δεν θέλει τίποτα περιττό γιατί θα πνιγεί.

Η αποθήκη σε σώνει ώστε να μην έχεις ακαταστασία!

 

ενα μόνο σας λέω μέχρι να γίνει το σπίτι πάνω πηδάω πάνω απο τα έπιπλα .

έχω ένα σπιτάκι με σαλοκουζίνα ένα δωμάτιο μια σταλιά και ενα μπανιο χωρις μπανιέρα ντουζ..

το γέλιο είναι πως ελευθερη που ήμουν έμενα στο πατρικό μου μόνη μου που είναι 120 τμ εδώ έχω πνιγεί..

η κουνια του μωρού είναι στο σαλόνι μπροστά απο την τηλεόραση τσίμα τσίμα χωράει..

περιτό να σας πω ότι τα ρουχαλάκια της και τα ρουχα μας δεν έχω που να τα βάλω.. τώρα σε αυτό το σπίτι βάλτε τα δώρα απο το γάμο τα δώρα απο την βάφτιση τα χαλιά τα παπουτσια την προικα μου καμια 7 μεγάλες βαλίτσες και τα πράγματα που έφερα απο την μετακόμιση απο το σπίτι που έμενα..

τώρα που κλεισαμε πάνω το σπίτι ανέβασα τα δώρα και έβαλα στο μαγαζί του άντρα μου τα πράγματα της μετακόμισης και ανάσανε λίγο ο τόπος..

είμαι να σκάσω μιλάμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευκολο να το λές..

το γέλιο είναι πως με έχουν φορτώσει με ένα σωρό πραγματα η αδερφή μου και η μάνα μου για να τα ανταλλάξω εδώ :lol:

και δεν φτάνει που δεν χωράμε έχω και αυτά..

αφου τους είπα οτι δεν δίνετε πάει σε χαριστικό παζάρι και τέρμα με έχετε γεμίσει..

τα οποία πράγματα τα βάζω στην αποθηκη των τροφίμων

σκέψου για να πάρω ενα πακετο μακαρόνια πρέπει να μετακινησω την σκουπα την σιδεροστρα και 5-6 σακούλες.. μιλάμε για πολύ γέλιο..

το καλό είναι πως το μαρτυριο μέχρι το καλοκαιρί θέλω να πιστευω θα έχει τελειώσει και θα ανεβώ στο σπιτάκι μου..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...